» »

Vodoo3 2000 v 3000

Vodoo3 2000 v 3000

mgermo ::

Zdej sem prebral članek o flashanju 2000 z 3000. Ka mi lahk kdo pove svoje izkušnje in ki bi dobil bios od 3000 - link v članku ne dela. Hvala

promocija ::

Razlike niso tako močno opazne, se pa izkažejo pri resoluciji 1024X768, kjer 2000 že bolj bogo kaže, 3000 pa je še kr solidna.
Tiste strani ni več, lahk ti pa pošlem program

LP

mgermo ::

No če res ni razlike pol whats the point. Sicer ga mam že navitga na 175 pa še mal ga bom probo stisnt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

Evil ::

AvAkI ::

Evil->>>>Tvoj Link je napačen.

Kako da ni razlike???
Razlika je ampak ne takšna, da bo tvoja kartica poletela!!
Če flash-aš na 3000ko je skoraj enako kot da imaš 2000ko navito. Če pa to 3000ko naviješ pa pride do majhne RAZLIKE.

Marjan ::

Evil je misu tale LINK do BIOSov za Voodoo-je.

Jest mam tud flashanga iz 2000 v 3000. In SE pozna, kar dost.

Zdej ga bom se na 3500 probu. Samo za to moraš imeti pa že dodaten vent na GPU-ju. Jest ga imam >:D.

Evil ::

koliko se V 2000 greje če je flashiran na 3500?
Jst mam na GPU-JU kar velik hladlnik in hitr ventič.
A je treba na rame tut prlep hladilnike?

AvAkI ::

Greje se ne dosti. Dovolj so rebra+vent na GPU-ju. Na ramih pa ni potrebno nič, ker se rami itaq ne grejejo.
Aja...za flashat na voodoo 3 3500 je en problem!
Problem je, ker ima 3500ka gor se TV-out, TUNER....
Modoče dela ampak ko je en flashal 2000ko na 3500ko je imel probleme z TV-outom, ker ga na grafični ni imel.....
~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~

EvilK|NG ::

Jst sm že flashiral 2 voodooja 3 2000 na 3500 in ni blo nobenih problemov razn da so igre bolš delale :D !!! Za to pa so tut pogoji ,da maš na voodooju dobr ram naprimer od Hyundaja .
Play your Cards Right !

Bx ::

poglej še v ta post
Bx

Evil ::

EvilKing ---- Kako pogledaš kater ram maš?

EvilK|NG ::

Ram pogledaš tko da uzameš voodooja ven iz računala in na ramčkih ti piše firma rama :D , pa še mal si preber tist članek kako iz voodooja 3 2000 na 3000 pa poglej če maš isti bios čip isto oznako kokr ga je mel un k je to testeru v članku , k jst sm dobu identičen primer in je lepo iz 3 2000 šou direkt na 3 3500 z malim ventilatorckem in rebri >:D.
Play your Cards Right !

Evil ::

Na ramih nič ne piše katera ferma je sam ne Koreja pa cifre. V mam istiga kot v testu (bios mislm)

EvilK|NG ::

Evil rukn en vent gor če ga že maš ql , pol flasheri na 3 3500 in če boš vidu da se na ekranu kažejo črte al pa da kej zajebava v winsih al pa kjerkol kkšne napake flashiri na 3000 in to je to !!! Črte so posledica preslabega rama .


Lp!
Play your Cards Right !

Evil ::

Naredil bol tako:D

EvilK|NG ::

Dej povej mi če ti bo ratal pa do kolk pa kakšne bojo napake če bo kej ???


Thnx

Lp!
Play your Cards Right !

singular ::

jst mam v3 2000 flashan na 3500 ze kr neki cajta in dela ql.. procesor se proti tistem majhnem elementu ki ima naj malega hladinlih reber ne greje NIČ!! na proc so dovolj malo večja hladilna rebra (nekje tam 2 cm..), na tist element je pa treba dat kar neki vecjega, vsaj take so moje izkusnje, in se bo da dost bols navit.. seveda lahk das na proc tudi ksnga blue orba al pa cristal orba samo ne pase cist tko da se je treba mal znajdt (sm tud probal, samo zdej sem dal spet nazaj gor rebra ki so zelo tiha v nasprotju z cristal orbom ki je ZELO glasen, svaja hladilna rabra sem vzel od hladilnika ki sem ga dobil v box verziji c2 le da sem jim stran vzel vent).. aja, (flashan z 3500 biosom) gre na 200 mhz..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voodoo 3 2000-navijanje in modificiranje

Oddelek: Navijanje
281895 (1470) Paradajz_
»

overclockanje voodoo-ja 3

Oddelek: Navijanje
261240 (910) singular
»

Voodoo 3 2000@3500

Oddelek: Navijanje
251610 (1201) Administrator
»

Prosim pomoč pri navijanju V3

Oddelek: Zvok in slika
121109 (945) EvilK|NG
»

voodoo3

Oddelek: Zvok in slika
141158 (941) Enzo77

Več podobnih tem