» »

Talented Mr. Ripley - danes na TV

Talented Mr. Ripley - danes na TV

DoloresJane ::

Priporočam, da si danes na Pop TV ob 20.00 ogledate ta film. Mene je Minghella ponovno fasciniral. Predvsem barve so čudovite!

Priporočam ogled in - kasneje - komentar. :)

demoness ::

Sem ga gledala že enkrat pred daaaavnimi časi (tudi brala knjigo), in zelo priporočam. Eden redkih filmov, ki ti ne pokvari vtisa in vzdušja iz knjige. Pa seveda zelo vredno pogledat tudi kot psihološki film. Ripley je res karakter - oziroma karakterji...
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Vesoljc ::

sem samo jaz videl demona (oziroma njegovo roko) v omari pri zadnjem kadru?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

gamer ::

eh, ta film je že biu na tv enkrat,....
drgač pa če izvzamemo da je več al mn chick flick, sploh ni tko slabo predstavljeno življenje enga psihopata... mislm, vsazga k ga je mal bliži spustu ga je fentu...

Tr0n ::

Dober film. Sem ga videl ze ene 3-4 krat na tujih TV postajah, tako da ga danes nisem :).

Je pa zanimiv originalen naslov filma, ki se glasi:

The Mysterious Yearning Secretive Sad Lonely Troubled Confused Loving Musical Gifted Intelligent Beautiful Tender Sensitive Haunted Passionate Talented Mr. Ripley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

gamer ::

jp enmu je blo douh cajt pa si je en bol "zanimiv" naslov spovnu :D

Alexius Heristalski ::

A kdo gledal včeraj ob pol enih ponoči na tvs1 španski film Odpri oči (Ambre los ojos)?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Big_Al ::

Že gledal pred časom in najverjetneje je to eden izmed tistih filmov - ali ti je super ali pa total za k. In meni je absolutno za k. Drugače so filmi z Damon-om bomba ampak ta je.... Hej a ste videli kaj so danjič na POP TV naredili z Dogmo. Izrezali so ključne scene, zaradi katerih folku, ki še ni gledal komlet filma nič ni blo jasno!!

DMouse ::

Alexius: Abre Los Ojos je meni in verjetno tudi mnogim drugim zelo dober film, saj so po njem posneli precej bolj znani Vanilla Sky.

Talented Mr. Ripley pa tudi ni slab :)

Lio ::

film se mi je zdel šekr-čeprav sem konc prespav:D


Sicer se mi je začel film vlečt, najhujša fora pa se mi je zdela, tm ko ga je vžgal z veslom, in tapru nč ne zgleda, ol pa sam tč čez pol ksihta razsekan

DoloresJane ::

Dvomim, da so na Pop TV en del filma Dogma "pač pozabili predvajati". Najverjetneje je šlo za cenzurirano ali kako drugače krajšano verzijo. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR vsi ljubitelji znanstvene fantastike! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8317154 (12326) Tanja.C
»

Van Helsing

Oddelek: Sedem umetnosti
362665 (1983) Super Sonic
»

Predlagajte filme... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10620713 (18474) Alexius Heristalski

Več podobnih tem