» »

Van Helsing

Van Helsing

mtosev ::

8-O Meni je film bil obupen. Nimam pojma o cem se gre samo da je Van Helsing nekdo kdo ubija posasti.

Eden najslabsih filmov katerih se kdaj gledal.

Komentarji zazeljeni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

ales85 ::

Ti si pa malo pozen. Ta film bo kmalu tri leta star, drugace pa ni slab.

DonPierre ::

Hehe, pustmo zgodbo, če ne drucga je igralka dobra... Oky, ne vem kaj te tolk moti, men je biv dober, sploh pa je soundtrack dober.

Lp

@LOL ::

FIlm ni nič posebnega, v bistvu je zelo patetičen. Je tipična pop corn zadevica kjer ne smeš ravno razmišljati. Zgodbovo je pa tudi klasa zase, mislim Frankenstein in grof dakula al kaj je že oni. Tudi ocena na IMDB kaže neko realno vrednost.... Sam si pa hiter Mtosev.:D Samo ne reci da si kupil DVD. Primeren za tiste kateri tripajo na neke efekte in pa na seksi "glavno" igralko (tudi take poznam)


če ne drucga je igralka dobra..

Poglej tak raje en pronič...:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Kaličopko ::

kr uredu film (bil je že na POP TV):|

NiMH ::

Nevem kaj te moti pri tem filmu...Men je bil čist vredu...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Tr0n ::

Lame.

Get some proper movies nübz.

ReBi ::

no, je bilo kar nekaj izvirnih zadevc v filmu. naprimer samostrel:D

@nny ::

Ne vem zakaj, ampak ob tem filmu dobim asociacijo na Mansona in ex-ženo Dito von Teese. Te dva bi res šla zraven.:D
Vse, kar je bilo tu užitnega, je soundtrack, ki res zažiga.

karafeka ::

Poleg muzike, tudi konec malo izstopa :). Drugače se pa v filmu vedno nekaj dogaja (akcija) in zato ne postane dolgočasen.

Da bi pa film malo bolj zastopil, je pač potrebno malo osnove iz zgodovine Stokerjeve Drakule (čeprav je seveda filmu dodanih kup drugih stvari, ki so si jih izmislili snovalci filma).

mtosev ::

kr uredu film (bil je že na POP TV):|

5.3/10 IMDb. Ocena dosti pove.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

@LOL ::

Ne vem Mtosev, a ne bi bilo malo preveč tem da vsak ki mu kak filem ni všeč odpira novo temo?;) Mislim, če že odpreš temo lahko malo bolj analiziraš kaj,zakaj,kako,kje je slab film pa je.
Hehe včeraj sem gledal Saw3, tisti prizor ko je uni na verigah pripet je pa res malo sick in je kr težko gledat
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

NiMH ::

se strinjam z @LOL...sploh pa ta ocena kaj je bila (5.3 če se ne motim) nič ne pove...A je važno da je tebi všeč ali da je tem ki ocenjujejo?? Premisli in potem daj post...:D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

mtosev ::

Ma zgodba je nejasna, glupa se nekaj pozabljam. Hmm aja pa tudi ni bla zanimiva.

Mi lahko kdo pove o cem se je slo razen da je Van Helsing ubijal posasti?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

NiMH ::

Zgodba se gre da se najde človek ki bi ubil tega Drakulo nwm kak se piše :D In tu se najde Van Helsing ki je pač nadnaraven :D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

Vmes se pa zgodi še marsikaj zanimivega...mtosev preveč razmišljaš :D :D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

@LOL ::

Men se dzi da je Van Helsy angel Gabriel ... nekaj takega:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Fatboyslim ::

Sicer je tole bolj pozno ja, je pa meni tudi eden najbolj bednih filmov kar sem jih kdaj gledal (oz sem moral :| )

Zgodba nikakršna, ta Van helsing v enem filmu pobije vse zverine in hudodelce kar so kdaj obstajali in to na tak način da se resno zamisliš komu je bil ta film namenjen. Najbolj so me pa naživcirala neverjetna naključja; spomnem se ko na koncu VH niha na dolgi vrvi in mu ravno v njegovo roko pade neka sablja (al karkoli že) ki je priletela iz neznanega; ter takšne podobne fore:\

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

AJa, pri ostalih filmih pa verjameš, da lahko avto, ki se zabije v drevo ali pa pade v prepad, eksplodira, ko da bi bil bomba?

Mislim, vsak film je fora :)

Fatboyslim ::

Ne verjamem oziroma sploh ne gledam takšnih filmov :)

Sem pa film VH gledal v kinu z takrat še 9 letnim bratrancem, kateremu mu je bil film res zakon

Izi ::

Izgleda imate nekateri precej težko življenje :D
Film je čisto vredu in ocena na imdb je povsem pravična. 5,3/10 je nad polovico in pomeni, da že spada pod dobre fime.
To niso ocene na Slovenskih fakultetah, kjer je vse kar je manj kot 5 negativno :D

Je poln akcije in seveda pretiravanja, kar ni nujno slabo. Pretiravanje je na istem nivoju kot filmi o Jamesu Bondu, razen zadnjega Bonda seveda, ki je na precej višjem nivoju.

Zgodba spremlja razvpitega lovca na pošasti, ki se odpravi v Transilvanijo, da bo ustavil grofa Drakulo, ki uporablja raziskave Dr, Frankensteina in pa Volkodlake za dosego svojih ciljev. Kaj bi rad dosegel grof Drakula izveš skozi zgodbo.
Za razumevanje zgodbe pa moraš seveda poznati zgodbe o Dr. Frankensteinu in njegovih raziskavah, zgodbe o Volkodlakih in seveda zgodbe o grofu Drakuli, ki je menda resnično živel v Transilvaniji.

Oborožen z vsem tem znanjem potem spremljaš klasično zgodbo o Superheroju. Van Helsing spada ob bok Supermanu, človeku pajku, Batmanu...

Dolg je kar 132 minut, kar pa je na koncu še premalo, da bi naredili lepo gledljivo zgodbo. Lahko bi bil precej boljši.

Film je bil predlagan za 13 nominacij in je v dveh tudi zmagal, med drugim za najboljšo muziko.

Tr0n ::

Dobri filmi so nad 7 ali vec. Ostalo je povprecje.

Izi ::

Tron, vse je odvisno na koliko delov si razdeliš lestvico.
Če deliš samo na dobe in slabe, so slabi od 0 do 5 in dobri od 5 do 10
Če pa deliš na slabe, povprečne in dobre, potem so slabi med 0 in 3,3, povprečni med 3,3 in 6,6 in dobri med 6,6 in 10
Vse je matematika :D

So pa seveda okusi hudo različni. Meni osebno so filmi z ocenami med 5 in 7 dosti boljši kot tisti med 7 in 8, kjer so večinoma zastopane dolgočasne drame v katerih predvsem ženske neizmerno uživajo in jim brez razmišljanja dodeljujejo ocene 10 medtem ko mi bolj akcijsko usmerjeni zehamo med gledanjem >:D

Tr0n ::

Ah daj no. Taksni filmi kot ta so cisto klasicno hollywodsko skrupcalo, kjer v projekt vrzejo na tone denarja in potem pac nekaj posnamejo.

Film brez vsake duse. Ne dam cisto nic na taksen crap.

Izi ::

Saj pravim, da se okusi in potrebe razlikujejo.
Če živiš polno življenje in skrbiš za družino in za delavce in cel dan skrbiš, da vse teče vredu, potem ti zvečer paše pogledati samo kakšen film "brez duše" kot praviš ti. Tako, da se odklopiš in pozabiš na vsakdanje skrbi.

Tisti, ki pa živijo bolj ali manj prazno življenje, kjer drugi skrbijo za tebe doma in v službi in živiš samo po ukazih drugih ljudi, tisti pa potrebujejo globoke filmske drame, kjer je lahko končno dajo krila svoji domišljiji in se jim zdi, da jim to nekako osmisli njihova dolgočasna življenja.

Teh drugih je po moji oceni precej več kot prvih, zato so tudi ocene na imdb včasih milorečeno čudaške.
In samo tem drugim se zdijo Holywoodski visokoproračunski akcijski filmi stran vržen denar.

Tr0n ::

LOL, a ti to resno mislis, kar pises?

Seveda so filmi za razlicne priloznosti. Vcasih ti pase kaj bolj preprostega in akcijskega, vcasih ne. Tukaj pa govorimo o sami kvaliteti filma, ki vkljucuje se kaj vec, kot samo akcijske sekvence.

@LOL ::

Kaj berem.:\ Dedje. vem da so okusi različni vendar to preprosto ne more spadati pod boljše filme. Ni filma z oceno nad 7 ki ne bi bil vsaj 2x bolš od tega spektakla. Filmi za sladokusce se pa jasno pričnejo šele tam z 8 in več.. pri teh skoraj ne moreš falit.

Van Helsing je film za rajo vseh vrst, važno je da vidiš, pomoje bi še kakšna opica uživala pri ogledu Vana. Če hočeš spektakel ki ima umetniško vrednost mi prvi pade na pamet Batman Begins. To je pa zame že klasika, odličen glavni igralec, super karakterizirano... 1A

Van Helsig, sedi 2!
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Izi ::

Saj sem rekel, da je Van Helsing čisto povprečje, niti slab, niti dober.
Drugače sta pa vidva precej čudna :D Filmi so izključno samo za razvedrilo.
Filmi za sladokusce !? LOL, paradoks.
Za sladokusce so knjige. Zelo slaba knjiga je daleč boljša in imaš precej več od nje kot pa od najbolje ocenjenega filma na imdb.

Pa ja ne misli kdo, da ima lahko film tudi kakšno globjo vrednost od zgolj zabavanja.
Na leto pogledam okoli 700 filmov in tukaj me ne bosta nikoli ujela. Ogledal sem si že čez 20000 filmov in verejtno lahko bolje ocenim vrednost enega filma, kot povprečen človek, ki si ogleda okoli 100 filmov na leto.
Fantje, knjige v roke, če hočete uporabljati možgane. Filmi pa naj ostanejo to, kar so že 100 let, zabava in nič drugega.

@LOL ::

Ogledal sem si že čez 20000 filmov in verejtno lahko bolje ocenim vrednost enega filma, kot povprečen človek, ki si ogleda okoli 100 filmov na leto.

Očitno ne:D
Ne vem no, dej naštej še kaki film ki ti je dober. Morda še kaki Blade3 al pa podobni? Me prav zanima, mnenje mojstra:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Izi ::

:D
Evo, tukaj sem razgalil moj okus v temi "Najljubši film?" (čisto na koncu)

Ko si ravno omenil Blade 3, naj poven, da to pa je resnično slab film, čeprav ima nekaj boljšo oceno kot Van Helsing.
Prvi in drugi Blade sta mi bila dobra, tretji je pa milo rečeno slab.

Nekaj o mojem okusu najdeš tudi med novicami Prvi HD-DVD film na BitTorrentu, kjer sem omenil, da je po moje najboljša serija Firefly. Film Serenity je tudi soliden, ampak brez predhodnega ogleda serije ni nič posebnega.

Tr0n ::

Lol, I, robot.

'nuff said.

> Pa ja ne misli kdo, da ima lahko film tudi kakšno globjo vrednost od zgolj zabavanja.

Lahko ima, seveda. Kdo bi si mislil, kaj? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

@LOL ::

Izi si pravi filmski kritik ( NOT NO T NOT)
Mislim halo 2gi film I'Robor (lol), 5 element (to sploh lol - film uspešen le zato ker ej bil eden prvih na dvdju pa še evropski se mi zdi, film je tko tko ). Edin Arlington Road je pa res pojem filma. Odlična zgodba, karakterji, nenadkriljivi igralci...:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Looney ::

Takoj nazaj na temo!;)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

mavec ::

Imam rad take in drugačne filme, ampak Van Helsing, ne vem no, mislim, da je ocena 5 kar realna, če ne celo malce višja kot pa na iMDB, kjer bi lahko bila 4.
Gledal sem ga samo enkrat celega, potem pa me je zadeva kar minila. Res je nekam "prazen" in enostavno kar odbija, ko ga hočeš še enkrat pogledat.
Sicer pa kot pravijo: 100 ljudi 100 čudi.

P.S.: Looney, vidim, da si postala moderatorka. Cong7. :D

T-h-o-r ::

Meni je bil film totaln podn..... :(

DaMachk ::

V bistvu se mi film ni zdel ravno nek super nevemkaj, kup neumnosti pa prav tako ni bil...
Kajti če podrobneje gledaš zadevo in se lotiš pravega razmišljanja, ter so ti skrivnosti, ki ostanejo skrite (do naslednjega dela) všeč, potem niti ni tako slab. Sama zgodba je bila malenkost čudna (nekako je zadeva sintetična, z zelo malo analitičnosti), kasnneje pa se mi zdi da bi lahko pričakovali malo več o odkrivanju ter preteklosti samega Hellsinga posledično tudi več analitičnosti....

No, da ne skrenem čistoinpovsem... film je malenkost preveč otročji, če bi bil pa daljši ter bi malo več razkril o preteklosti, bi dodal kakšen detajliran dogodek, bi bil pa super...
No signiature, as you see..

Super Sonic ::

"Dedje. vem da so okusi različni vendar to preprosto ne more spadati pod boljše filme. Ni filma z oceno nad 7 ki ne bi bil vsaj 2x bolš od tega spektakla."

Aja? Res?

Kaj pa tole?

Rajši pogledam Van Helsinga 1523x, kot pa Goro B. - še enkrat.

Drugače se pa popolnoma strinjam z Izijem.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grim Dawn

Oddelek: Igre
253568 (268) Andreos1
»

Dark Universe (Universal Monsters) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5713203 (6376) oo7
»

Hansel and Gretel Witch Hunters

Oddelek: Sedem umetnosti
374072 (1492) ahac
»

ZF filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
467100 (5876) Nikec3
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
778597 (6172) trdoreh

Več podobnih tem