» »

Nortonov update bremza word in excel?

Nortonov update bremza word in excel?

HerrBaron ::

Opazil sem, da se je danes na večih mašinah v podjetju zgodilo, da traja tudi po več minut, da se odpre .doc ali .xls file, ker ga noron skenira. Če izbereš disable auto protection ne pomaga. Če pa odinštaliraš NAV pa vse deluje normalno. Norton je včeraj popoldne naredil update definicij.
Se je komu zgodilo kaj podobnega?

Hux ::

nastavi da nej spregleda te koncnice. Mislim da bi jih tak moral pod default. Sice rpa norton ni za podjetja to je za homeusere. Symantec je za podjetja.

darkolord ::

Norton je tudi od Symanteca 8-)

Uporabnik ::

Sem opazil tud jaz, pa ke še niki novi "moduli" so se hotl povezat na net...

Hux ::

Norton je tudi od Symanteca


Ja in kaj zaj? Se vedno ni za podjetja. Noroton je za domace uporabnike. Synmantech produkti so pa za mala in vleika podjetja ter za pametne uporabnike. Mam zadnega symantecha in nic ne povzroca problemov. NApram nortonu ko je oh in sploh tak graficno nabildan je izpade symantech kot softwere za win 3.1. Je pa zato hitrejsi pri skeniranju.

HerrBaron ::

Oba uporabljata iste definicije, pri Symantecu pa je dobro, ker ima možnost centralnega managiranja in karantene. Saj jaz ze navijam, da ga namestimo v podjetju. Tista napaka se je pa rešila z novim update-om od včeraj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nam microsoft podtika trojanske konje

Oddelek: Loža
171884 (1422) AngelOfDeath
»

Symatec in Adobe proti Microsoftu

Oddelek: Novice / Tožbe
423718 (3017) para!
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392371 (1877) madmitch
»

ISDN kartica (modem) za povezovanje na net in za fax - kaj, kje za koliko?

Oddelek: Kaj kupiti
51126 (1090) iso2000
»

Opozorilo [staro]

Oddelek: Novice / Varnost
141987 (1987) bastadu

Več podobnih tem