» »

ISDN kartica (modem) za povezovanje na net in za fax - kaj, kje za koliko?

ISDN kartica (modem) za povezovanje na net in za fax - kaj, kje za koliko?

iso2000 ::

Naslov te,e pove vse. Sedaj pa s predlogi na plan, prosim!

LP

para! ::

Iščeš ISDN "modem" z opcijo priklopa analognih aparatov?

Lahko ti namreč ponudim enega...

Lp
Death before dishonor!

iso2000 ::

V bistvu mora sama kartica delovati tudi kot fax naprava. Sicer pa ni zame, temveč za podjetje in hočej(m)o račun. Sedaj smo imeli eno kartico od Asusa, ki pa je omogočala le povezovanje v splet, sprejemanje in pošiljanje fax-ov pa ni bilo možno. Sedaj bi radi to spremenili in jaz sem "zadolžen" da poiščem najboljšo varijanto.
LP

Cokolesnik ::

Jaz ti priporočam 2 možnosti (glede na izkušnje):

1. nakup 3Comovega ISDN Terminal Adapterja, ki ima vlogo ISDN modema, zadaj pa ima še 2 analogna izhoda, kamor boš lahko priklopil analogni modem s funkcijo fax (analogni fax modemi od 3coma-USR so prav tako odlični, zlasti zunanji in delajo brez težav s programi za pošiljanje/sprejemanje faxov - zame je najboljši winfax pro od symanteca).

Druga možnost je, da pri Telekomu kupiš analogni adapter, ki ti ga namestijo na isdn priključek. Tako boš lahko za internet obdržal Asusov modem, na Telekomov adapter pa boš lahko priklopil že omenjen 3comov-USR analogni modem.

K prvi možnosti lahko dodam le še to, da imaš kot kupec 3Comovega ISDN TA sicer zraven priložen program za delo s faksi, torej ne bi potreboval analognega modema za fakse. Vendar pa mi tisti program ni všeč, niti mi ni vedno deloval, tako kot bi si želel. Zato se mi je prehod na Winfax pro zdel občutno dobrodošel, potem ko sem ga proučil.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Kriko ::

Ne vem kaj točno rabiš če so ti vsi odgovorili prav .ampak jaz imam siemensov isdn modem zraven katerega sem dobil odli
en fax program ki deluje res brezhibno in ga uporabljam ~e dobre dve leti. Probal sem tudi WinFax od Symantecha ki je prav tako deloval vendar sem z tem bolj zadovoljen. Imamo ga tudi v firmi in ga vsi uporabljamo preko mre~e, ker deluje res dobro!
lp

iso2000 ::

Kje dobiti npr. ta Siemens-ov produkt? Kaj pa menite o tejle zadevi? (upam da link dela?!) Pri jae-tu sem to (Fritz PCI ISDN) našel za ca 18720sit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281754 (1413) Wad@
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101289 (1189) nero
»

Fax preko ISDN

Oddelek: Pomoč in nasveti
161301 (1159) romario
»

USB ali com port

Oddelek: Pomoč in nasveti
271782 (1568) cekr
»

Kako poslati faxs, ce imam ADSL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101509 (1328) goba

Več podobnih tem