» »

Problem: UMAX 610P in Win2003Server

Problem: UMAX 610P in Win2003Server

Jebiveter ::

Lep pozdrav!
Torej, problem imam z instalacijo drajverjev za UMAX Astra 610P na Windows 2003 Server (Standard).
Skener sicer prepozna kot "Unknown device" v kategoriji "Imaging Devices", vendar, ko hocem instalirat drajverje (Add Hardware->Add a new hardware device->Install manualy from list->Imaging Devices) napise "Unable to find any drivers for this device".
Nakar sem dobil na netu nekaj razlicnih resitev, vendar nobena ne deluje...:'( Sem dobil .inf fajl za vse UMAXove naprave vendar, ko izberem doticni skener in kliknem next zacne z kopiranjem fajlov, vendar zahteva dll za katerega prvic slisim, in se mi niti ne sanja kje bi ga dobil!!!
Gre za fajl "p6xxusd.dll"V "driver.cab" ga ni, nikjer na netu ga ne najdem za DL, brez tega fajla noce nadaljevati (imam obcutek, da bo za tem zahteval se kaksen tretji fajl! ;(( )

A se komu sanja kako urihtat tole!? :O Please!
Prosim, naj me nekdo resi windows pekla! Zal foter noce in noce prestopit na linux, tko da... i'm stuck! Prosim, resite me ponovnega nalaganja windowsov...:(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Jebiveter ::

*bump*

Anyone? Please:O :(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

perci ::

Kaj pa driverje za xpje imaš?

Jebiveter ::

Problem je v tem, da drajverjev za XPje ni na netu (official) ampak, naj bi bili built-in (OS). Sem sicer nasel potem .inf fajl (se pravi drajver) vendar potem zahteva neke datoteke za katere nikoli slisal...
Mah, nic mi ni vec jasno... sploh! Skener zazna kot new device in sicer "Unknown" pod "Imaging devices" vendar, ne vem zakaj mi ne pusti, da bi izbiral z seznama vseh moznih drajverjev, ki jih ima. Se mocno bojim, da zaradi Server pripone drajverji za take stvari niso "built-in" v OS. Damn!!!
A bi blo kako mogoce uporabit drajverje od XPjev (v driver.cab)?

Mogoce kaksna ideja?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kamera jvc gr - d93e, kako spravim posnetek iz kasete na računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182750 (2467) MiranRxx
»

nLite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
566498 (6454) OmegaBlue

inštalacija XP ne skopira vseh filov -hardverska napaka?

Oddelek: Pomoč in nasveti
12998 (877) kuglvinkl
»

Problemi z drajverji za Creative SB 128 PCI v Win2k!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141048 (988) Lith
»

Problem z OpenGL

Oddelek: Pomoč in nasveti
5842 (762) SatjaSatja

Več podobnih tem