» »

c566

c566

alien-w ::

a c 566 bi sel na Abit ZM6 plato, ki ma socket 370 PPGA?

Loki ::

Verjetno da, sam ne vem, ce nimajo ZX plate enih omejitev pri mnozilniku.

Upgradaj BIOS.

alien-w ::

ja, mam upgrejdan bios, pa sem pogledu, ce podpira, pa podpira...:8) aja, a pa to nc ne moti, ce je PPGA?
aja, men se zdi, da proc pac prisili maticno na tak mnozilnik, kot ga ta proc zahteva, tko da...

yjj ::

Če piše da bios podpira potem podpira, ni dvoma

MoDeR ::

Lej problem pri takih platah ni mnozilnik in ponavadi niti toliko bios saj se da updajtat, ampak napetost. Če ti plata ne podpira napetosti od 1.5 V naprej ampak samo od 2V naprej pol pač celeron gor ne bo šel ker ga boš skuril. Druga stvar je ker je to Socket370 in ne FC-PGA kar pomeni da je razporaditev pinov drugačna. Ne bom nič trdil samo če ma možnost 1.5 V + potem bo celeron not delal ali pa bo v skrajnem primeru potrebno kupit NEO adapter (PPGA-FCPGA). Množilnik pa ne bo povzročal problemov.
Upam da sem kaj pomagal.
Lp,
<br>
MoDeR

alien-w ::

plata podipra od 1.3V do 2.3V, na socketu pise pga 370,

MoDeR ::

Hmzzz. Vem da je ena abitova plata lahko sprejemala FC-PGA procesorje pa je bila socket370. Mogoce je lih ZM6 ta plata. Ne morem pa trdit z gotovostjo ker je nisem mel. Mal poglej na google.com pa vpisi ZM6 review celeron 2 566 pa bo zihr kej pisalo. Mogoce se bo pa kdo tlele na forumu se najdu k ma to plato pa ve ali podpira CII ali ne.

Moje mnenje je da podpira ker piše zraven biosa te plošče : Supports Celeron 533a(66) ,566(66) and 600(66)MHz CPUs.
Lp,
<br>
MoDeR


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri PIII bi mi dal najboljse performanse?

Oddelek: Navijanje
161867 (1380) iro
»

Celeron II (FC-PGA ?) 633 na SLOT1 adapterju za Celerone 1 (400Mhz) kako?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61087 (1051) Lith
»

QDI PlatiniX 2E/333 + Celeron 1.7 (bo al ne bo?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111734 (1634) matic
»

Stara plata + nov procesor = ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111238 (1068) suse80
»

Slot 1

Oddelek: Strojna oprema
151295 (1066) SkIDiver

Več podobnih tem