» »

NOKIA?!

NOKIA?!

edmund ::

Hem, ste vedeli, da je NOKIA prodala svoje monitorje ViewSonicu? WTF?8-O
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Sergio ::

a ni to ze mal stara novica?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Izak ::

Zelo stara!:'( Mislim pa da je nokia naredila napako!

edmund ::

Hem, ja nisem sledil temu - nisem kupoval monitorja. Baje že od marca... Pomoje so tudi naredili veliko napako - ker so recimo imeli TOP monitor. Zadnje čase so konkurenco možno kritizirali...
Jaz imam NOKIO, pa sem zelo zadovoljen - ViewSonica pa nebi kupil, ker mam slabe izkušnje z njim...:\
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

PaJo ::

Saj kolkolko jaz vem mislim da bodo prodajali se zmeraj pod znamko Nokia, pac ViewSonic pa bo kao proizvajalec:D
Tako da pristasi bodo se zmeraj imeli Nokio na mizi:D

Sploh pa se je sama Nokija odlocila da bodo se samo GSM-e delali in tam za mene Nokia enostavno rula, ni bolsega telefona:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Justy ::

Tud monitorja ni bolsga od nokie, slika živa kot le kaj8-)

sleby ::

GSM-ji so res najboljsi ( pa tut najlepsi ) od Nokie.

andrej ::

Res je. Nokia je prodala proizvodnjo monitorjev Viewsonicu skupaj z blagovno znamko. Bomo videli kako bo...
Se enkrat se je izkazalo, da se najbolj izplaca delati poceni in zanic zadeve. Nokia je delala dobre a drage monitorje in jim ni slo (financno)... Skoda...:'(

Cr00k ::

Nokia..je zaradi (svojih prepricanj, da kao nimajo dovolj dobre monitorje) prodala proizvodnjo ViewSonicu...:((..jebat ga...tko je..ce bo slo to tko naprej bo kmal se GMS-je prodala kam :)) kksnm ericsonnu :))))))lol

miranpozar ::

Joj! Samo ne Ericsson! Nokia GSM rulz!

PaJo ::

Hehe to se ziher nebo zgodlo, ker je Nokia malo vecja kod Ericsson pa se 100 vecji zakon je Nokia, spoh ne menjam za drugega proizvjalca:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

da je nokia vecja od eriksona pri kaksnih prevzemin nima velikega pomena, ker se je ze pakrat zgodlo, da ja manjsa firma popapcala kaksno vecjo. Res pa drzi da majo boljse GSM-e:D

Cr00k ::

da se ne bi slucajn kregal kira firma je vecja...sam tolk za info... erikson proizvaja poled telefonov tudi vojasko opremo...ki jo ima slovanska vojska...amm...tut svedski gripni...(avioni)...nokia pa dela GSM-je to je pa tut use...glede na to da je zdej prodala proizvodnjo viewsonicu :))

PaJo ::

Hehe...
Jaz se ne bojim tega in tudi raje ne mislim natao, raje mislim kje bi cimbolj poceni dobil N6210, to me zdaj bolj skrbi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

GodStyler ::

Kr se tiče mobilne telefonije, je Nokia v letu 2000 prevzela večino trga. Erikson pa ga je v tem letu izgubil. Kr se tiče pa navadne telefonije pa morm na žalost priznt, da nokia nima za burek proti eriksonu. Je daleč zadej. Vendar napoveduje boljše stanje, sam mislm, da je skor mal prepozn. V navadni telefoniji je erikson na vrhu.

GodStyler ::

Konkurenca nam potrošnikom samo koristi. Sam zato pa firma najeba. Spomnimo se samo simobila, kuko ga je slovenija jebala u glavo. Ni dobu koncesije,... Dve leti prej je biu tukej, pa ni mogu nč. Telekom pa vlada sta dobr zračunala, da ne bo več dost miljončkov šlo v žep, če bo simobil prvi, k bo ponudu uporabniku mobilne storive.

Matty ::

Yap... velikost pri prevzemih nima veze... vazen je samo denar...

Sicer pa smo meli pred kratkim podoben primer pri trdih diskih, ko je Seagate prevzel vecjega Quantuma... (al pa je blo obratno... no sej ni vazno... tisti ki je bil manjsi je popapcal velikana)

edmund ::

Nevem če je kdo videl - enkrat so nekje na Pro7 v novicah povedali, da je "Erikov sin" letos zgubil največji delež na trgu mobilne telefonije, največ pa je pridobil Siemens... Tak da bi lahko rekli, da so sedaj nekako na tesno na vrhu... Je pa res, da Eriksson še za las vodi, druga je NOKIA, zelo malo za njimi pa je Siemens... Motorola in ostalo sranje pa je le za statiste ;)

Jaz osebno imam Siemens C35i - klein, leicht und sexy - pa je cool. Po eni strani celo boljši od NOKIE, od Erikssona itaq - po drugi pa malo slabši od NOKIE, in še vedno veliko boljši od Erikssona :\
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Justy ::

That 's right my son:D

PaJo ::

Hehe... Edi malo si zabluzu:D

Na svetovnem trgu GSM-ov je zmeraj vodila in se vodi Nokia:D
Je pa res da zadnje case Siemens full prodira sem in ima tudi full dobre modele telfonov(recimo tvoj je kar cool), samo jaz sem se vseeno odlocil da bom raje ostal pristas Nokie, ker ma enostavno tradicijo in super telefoncke. Samo da cena N6210 pade pa jo takoj kupim. Kje je kaki smuglar, da bi mi jo zrihtal za 60 jurjev, jo takoj vzamemem:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

whatson ::

Hmmm.. tudi mene je presenetila taktika podjetja Nokia, vendar vseeno sem mnenja, da Nokia dela boljse telefone, kot monitorje:D:D:D:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia toži RIM, HTC, ViewSonic

Oddelek: Novice / Tožbe
165673 (4643) Key Quest
»

LCD 17"

Oddelek: Kaj kupiti
462286 (1668) pinx
»

T10 - ne, hvala

Oddelek: Loža
211082 (839) pozorhudmaček
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705339 (4752) Morpheus
»

ERICSSON NO MORE SHIT-PHONEZ!:))

Oddelek: Loža
291738 (1467) MadMax

Več podobnih tem