» »

avtoradio priklop na display od armature

avtoradio priklop na display od armature

cryptozaver ::

Zadnje cajte vse vec firm v avtomobile vgrajuje namenske avtoradije brez displayev. Ti so povezani z displayem na armaturi. Po defaultu pa so v 21 stoletju ti radii se vedno na kasete!!!!!! ki so drage zanic in neuporabne. Torej rad bi zamenjal tak radio z kaksnim ki pozna mp3. Mogoce kdo ve, ce obstaja kaksna firma na prostem trgu ki pase na Peugeot 307? Mislim ki ga lahko konektas na display na armaturi?

Lith ::

itaq, sam poglej pri Kenwood, vsi avtoradiji imajo pač en standard priključek (ISO al nekaj takega), tisti malo boljše izvedbe, pa ponujajo še možnost priključitve adapterja za display vgrajen v avtomobilih (ustrezni adapter pač naročiš)
Avtoradiji
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

boogoo ::

Sam se srečujem s podobno težavo.... Prečekiraj na www.ebay.de, za peugeot 206 se najde kar nekaj originalnih avtoradijev s cdji, tako da je najbrž za 307 enako.

cryptozaver ::

Zanimivo, v Peugeoju pravijo da display in komande ob volanu delujejo le z originalnimi radii??? Sicer pa v AUT stane originalni car hi-fi kar nekaj manj.

Scorpia ::

Sam zdi se mi da Kenwood ma tut za peugeot, sam je treba posebi naročit kabel, ki ga zadaj priklopiš.
http://www.justkenwood.co.uk/install/pe...

Scorpia ::

http://www.autohifi.net/shop3/c58.html
Še tukaj, za druge avte.

cryptozaver ::

Kenwood CD mi je preskakoval ze ce sem samo mal grdo bolj 'zazlajfal' !!

Scorpia ::

Ne vem kerga si imel, jaz sem z njimi zadovoljen, ker jih ima dost mojih prijateljev in nobenmu ne poskakuje. Edin pri enmu frendu je sony poskakoval, ima ga vgrajen v ta star fiat punto in radio ne leži vodoravno, ko smo ga dali v vodoravni položaj drugega avta, pa ni več cd-poskakova.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kupujem avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
565043 (3331) miraldi
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814944 (9243) Trupl0
»

Renault Megane in avtoradio

Oddelek: Na cesti
209462 (7930) koyotee
»

[MP3] avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7915837 (12446) Damjan Jagar
»

Opel corsa in autoradio

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
104529 (4340) opc190

Več podobnih tem