» »

Kaj vam pomeni mobilni telefon?

Kaj vam pomeni mobilni telefon?

Tero ::

Z znancem sma se ravno pogovarjala da dandanašnji mobilni telefoni niso več samo za telefoniranje. Seveda so še tu SMS in malo manj popularne stvari.
Mislil sem to, da nekaterim mobilni telefon pomeni modni dodatek, drugim spet nekakšen pokazatelj socialnega statusa. Nekateri pa morajo imeti vsak teden drugega. Vsekakor je res da je mobilni telefon postal neka moderna igračka s katerim lahko počnemo marsikaj. Primer.:D :D

Kaj vam pomeni mobilni telefon?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

c3R4R ::

Meni mobi ne pomeni praktično nič. Dejstvo je, da ga nimam za modni dodatek, ampak zato, da pokličem k se kej resnga menmo, pa kašen SMS to je pa tud vse. Meni mobi služi, kar je edino prav...

Več mi npr. pomeni računalnik...:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Grimlord ::

Kaj mi pomeni telefon... ja brez njega ne grem nikamor... mogoče sem celo odvisen od njega...skoraj tako kot od S-T :D SMSe pišem itq vsak dan...kličem če je treba.. igrc na gsmu špilam bolj malo, razen če je res beda ko moraš čakat kje, npr pri zobozdravniku... drugače pa se špilam z kamero odkar sem kupo N3200 ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

frenk ::

jest ga mam pač da sm pa ke koga pokličem...za pisanje SMS-ov sm pa prelen:D...še zdej k mi vsak dan crkuje mi je škoda dat kšnga jurja za novga:D

R0K ::

Jest tut svojga vlačim povsod zraven.

Že samo zaradi ure, njegove funkcije pa itak uporabljam redno ...

Jih pa poznam veliko, za ktere je samo mondi dodatek. Kot recimo moj sošolec s novo N6600 pa sem ga vprašal če ma kaka dobre progije gor .. pa sm mu mogu pol ure razlagat, da ma njegova zadeva svoj OS, BT kok se IR uporablja pa podobne fore ...

Kupo si pa ga je zato, k ma kamero! Hecno ne :-) za 120 čukov dobiš fotoaparat s 4m pixli god damn :-)

krucymucy ::

brez njega sem nag in bos ....

V-i-p ::

Hum, jaz bom rekel takole. Je res, da sem v življenju menjal preko 50 gsmov in da sem "lokalni gsm norec", a to je bilo do lani. Takrat me je to minilo. Zakaj sem jih tako pogosto menjaval? Ne vem, nisem mogel dolgo ostati pri enem. Od kar pa imam bolj "pisarniško" službo, pa mi Nokia 6600 pomeni res veliko in vse v enem. Lahko pregledujem in downloadam .doc, .pdf .txt in ostale dokumente, ima mobilno Opero za pregled "normalnega interneta", odličen e-mail odjemalec, ogromen spomin (16mb + 256mb), imam mp3 predvajalnik (tako, za relaksacijo med šihtom ;) in še mnogo drugih dobrot (fotoaparat mi je bolj zadnja briga). Potem so tu še: tajnica (ni treba plačat operaterju za klic), dela celo, kot daljinec za TV (no ja, samo sprobal sem, ne uporabljam ;) itd... Pač, vse v enem. Ko ga dam v torbico in za pas imam občutek, da sem vzel "vse" s seboj...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bf4ed ::

Isto kot reče criLin15.:D

Tito ::

Po mojem nihče ne nuca fotoparata, k ga novim telefonom vsem tlačijo. Tisti, ki želi slikati si kupi Fotoaparat če želi digitalno si nabavi digitalca in to je to.

No ja za video preko telefona pa je še prezgodaj. ŠE malo bo treba počakati da se zadeva če nič drugega poceni.

Drugače pa brez mobilnega telefona skoraj ne moreš več biti.

To je to...

Jst nisem pripravljen dat veliko za telefon, tako da ponavadi stara jajca uporabljam ;).

Tody ::

Zame je rešilna bilka če gre kej narobe... kalkulator je priročna stvarca in sms kadar je dolgcajt...

frenk ::

jest sm ga tud namest kalkulatorja v šol uporablov...zmer k sm prfoxa prašou če loh mobitel namest kalkulatorja uporablam so se usi smejal:D

boych ::

za mene mora baterija trajati in trajati in trajati...ker ga ponavadi pozabim dat na kabel in ko bi moral nujno poklicati itak stvar crkne.
uporabljam pa več ali manj slabše telefone, ker ne dam več kot 20k za mobilca.
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

BigWhale ::

Ljudje se zadnji cas prevec ukvarjajo s stvarmi, ki jih imajo na sebi, ob sebi ali v sebi... ... skoda, morali bi se vec ukvarjat sami s sabo.

Mobilni telefon je orodje oziroma pripomocek. Tako kot kladivo ali pa mikser...

Vse ostalo kar gre zraven je nepotrebno in so vas okrog prinesli. Sploh s tistimi najnovejsimi torbicami za GSMe, ki so oh in sploh fancy, kostajo pa pet jurjev po kosu...

;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 ja ali Google Nexus ne?

Oddelek: Mobilne tehnologije
235915 (4981) SaXsIm
»

Predstavitev iPhone 5 (takorekoč že) potrjena za naslednjo sredo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
21252679 (45935) Limit-sky
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340499 (18619) Jazzie
»

neodgovorjeni klici na GSM iz +39... - ne klici nazaj

Oddelek: Loža
3715150 (13006) balkanec
»

Kaj menite o Mobitelih s Fotoaparati? In o MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
151918 (1573) Caligula

Več podobnih tem