» »

Colin McRae Rally 2.0 in Radeon 9100 ne dela !

Colin McRae Rally 2.0 in Radeon 9100 ne dela !

ian wolf ::

Zdravo !

Nabavil sem novo grafo in Colin McRae Rally 2.0 ne dela na Radeonu 9100 (GigaCube). Obstaja kak popravek za igro (je pir***ska še iz starih časov)? Me je skoraj kap, ker moja najljubša igra ne dela. Please help !

Sem že uporabil "Iskanje", pa še obstaja kakšna druga preprostejša možnost (razen nekaj v zvezi s secondary display)?

Pa še eno vprašanje; je 4976 pik v 3DMark-u 2001 realno za mojo mašino (Ati Radeon 9100 128 MB, Duron 800) ?

Hvala vsem za odgovore!
Errare humanum est...

Dr_M ::

glede spila nevem, vem pa da je stevilo tock v 3dmarku dost realno za tak procesor. mogoce bi mal s tweakanjem prsu mal cez 5k.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jRk0 ::

ni drugega se menda, kot da gres v settings in vklopis razsirjeno namizje! na secondary displayu. saj ni tako hudo to:D
You fuck up once, you loose two teeth.

mikimisek ::

jest sm pa probu nove gonilnike za grafično gor dat pa mi pol tud ni delal k sm pa pustu ta stare gor mi je pa delu. Probej sej škodt ne more. (upam)
Sicer mam pa 9000pro pa je isto.

frudi ::

pod Display Properties\Advanced\Displays nastavi na samo en monitor (Default single display), pa bi moralo delat.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

freejack ::

Jst mam sicer Sapphire 9100 pa dela brez problema, mam pa 3.4 catalyst gonilnike. V najslabšem primeru lahko probaš z kako Omega različico gonilnikov, čeprav mislim, da grafična sama ne bi smela delat problemov.

Glih včeraj sn jo igral. :D Pa sn se na moč trudi da bi z višanjem nastavitev zbil FPS pod 50, pa mi ni uspelo. :D

ian wolf ::

Ja, se zaje****m z grafično in igro, pa še ne dela.

Sem poskusil samo single display default in ne dela. Sem poskusil omogočiti drugi display (pa ne mi reči, da je treba fizično priklopiti še en monitor – kje ga naj dobim ?) in podaljšano namizje in mi javi opozorilo: ťNot enough display devices to enable this driver. Add another display device and try again.Ť

Bom poskusil še najnovejše driverje za kartico…

Še kakšna ideja ?

Hvala vsem in LP!
Errare humanum est...

Dr_M ::

za drugi display lahko uporabis tudi TV.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Boky ::

freejack kako oz. z čim si nadziral oz odčitaval FPS?

freejack ::

mAsA ::

Ja kot je rekel Dr_M lahko za drugi display uporabiš TV. Tv priklopiš na grafično in pol vklopiš v Displays, pol pa nastaviš v "nastavitve" pod zaslon Tv (najbrž bo pisalo neznan monitor) in obkljukaj možnost " Razširi namizje programa Windows na ta monitor". Vse potrdi in bo delalo. Meni je na 8500 -ki (problem je enak)


ATI-jeva rešitev
Attempting to start the game Colin McRae Rally 2 may result in a hang, or error stating "CMR2.EXE caused an invalid page fault in module CMR2.EXE"
For display adapters supporting multiple outputs you can work around this issue by attaching a secondary display. This display must be enabled as an extended desktop as follows:
Ensure that you have installed the latest patch for the game.
Connect a secondary display and reboot the system.
Open DISPLAY PROPERTIES in the Control Panel.
Click on the SETTINGS tab, then select the SECONDARY DISPLAY.
Check the "Extend the desktop onto this display" option.
Apply the settings and launch the game.
Current patches for Colin McRae Rally 2 are available from the Codemasters website.

INFO-BASE file # 3988

Keywords: RADEON for PC CODEMASTERS COLIN MCRAE RALLY 2
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

Fizikalko ::

Mene je isto jebal na win98. Dej si xp-je gor, pa bo kul! :)

Boky ::

freejack hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474359 (3324) opeter
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527417 (5770) Klemenn
»

Colin2

Oddelek: Igre
401893 (1344) Zheegec
»

Colin McRae Rally 2

Oddelek: Igre
61401 (1235) mAsA
»

graficna ki celo deluje

Oddelek: Kaj kupiti
91212 (943) BendeR

Več podobnih tem