» »

Arctic silver 5

Arctic silver 5

Vrocipes ::

Kupil sem arctic silver 5 in je zelo trdna proti drugim pastam tako da sem jo težko razmazal!
Temperature so iste!
Sem namazal premalo paste?
Ima kdo članek točno o tej pasti?
Ali se kaj zgodi če jo razmažem pomotoma po robovih procesorja oz če prike kje v stik?

DjTonic ::

Ja saj Ceramique je tudi zelo gosta. Saj sem rekel, da temperature ne bodo bistveno nižje. Drugače pa je lahko problem ja, če namažeš pasto po robih cpuja predvsem AMD-ji so na to občutljivi in lahko pride kaj v stik, če je pasta električno prevodna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

Vrocipes ::

To vem!
Ampak tale pasta to nebi smela naredit?
Ali?
Sprašujem če je kje članek za pravilen namaz!
?

Zgodovina sprememb…

Arkadij ::

Poglej, če tukaj kaj piše: KLIK

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arkadij ()

Vrocipes ::

Sem glih zdaj bral!
To pomeni da se na intelove procesorje kapne le na sredino in pritrdi gor hladilnik, da se pasta sama razmaže?

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Bi šlo z malce manj panike?
Your focus determines your reallity

frenk ::

hot-dog: namaži čim tanjše in čimmanj, prekrivat more pa celo stično površino med procom in heatsinkom...to je vse;)

sicer pa prevaja le pod pritiskom, ker ploščice srebra pridejo dost skupej da lahko začne prevajat....no ja to je moja logična razlaga:D

Vrocipes ::

Nevem ali naj namažem tudi po hladilniku?

frenk ::

samo po hladilniku je pomoje najbol:)...pa z žiletko pejt čez, da boš čimveč paste odnesu stran

Arkadij ::

Jaz do sedaj nikoli nisem mazal po hladilniku. Samo po cpuju. In je vse čisto lepo delovalo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arkadij ()

frenk ::

sej ubistvu je vsen al po cpu-ju al po hladilniku, ampak če po hladilniku je manj možnosti da kakorkoli poškoduješ cpu;)

Vrocipes ::

Zdaj sem dodal malo namaza!:>
Upam da bo boljše!

frenk ::

upam da ga nis dal preveč:D

Vikking ::

če si pravilno prebral navodila, za mazanje artic silver, bi točno vedu kaj naredit in ne bi spraševal...

če se sprašuješ če bi namazal še hladilnik ti je v navodilih jasno in glasno prikazano, da naneseš čisto tanko plast in jo nato obrišeš, ker tudi spolirana povoršina pod mikroskopom ni ravna, kar si se verjetno že naučil v srednji šoli....


točno prečitaj navodila, ni dost da gledaš samo slike pa boš točno vedu kako stvar nardit... in na koncu boš ugotovil da maš več dela da vzameš plato ven iz ohišja, kot pa za pacanjem paste po procesroju in brskanje s prstom po njej.

Vrocipes ::

Hm.. nevem če mi sistem pravilno kaže temperaturo!!
Zanima me kako voča so rebra če mi kaže temperaturo 63 stopinj???
Verjetno bi morale biti vroče da jih nebi moral držati!
Ali?

mazy ::

pol mora bit pasta čim tanjše in enakomerno nanesena in pa blok, hladilnik čim bolj prvijačen (stegnjen)na plato al pa karkoli že?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mazy ()

humanoid ::

BTW pasta potrebuje od 50 do 200 ur, da se "prime". Prej ne boš opazil vidnih izboljšav.

mloncar ::

mene pa zanima kera pasta je najbolša? AS3, AS5 ali AS CERAMIQUE?

_spirit_ ::

Pri meni je blo tako... (artic silver 5)... pri originalnem hladilniku se mi ni poznalo nič, temp je ostala ista. Zdaj imam Thermalrightov SP94 + artic silver 5. Tukaj pa je s pomočno paste temp. padla za 4 stopinje. Najprej za 8 z tem hladilnikom, potem pa še za 4 s to pasto.

ShowDown ::

:)) folk jaz mam za konkretnih 9°C razlike z to pasto na AMD-ju.Mam pa še P4, na kateri je samo 6°C razlike:D

boštjan ::

v primerjavi s kero pasto?

Dr_M ::

me pa res zanima ce je tole res kar pisete eni. ce prav ce bom jest kupim AS5 in namaezm cpu, bi mogu nekak po vasih pricanjih met moj cpu sobno temperaturo. da kdo roko v ogenj za to??


boštjan: 100% brez paste. ker med navadno belo in AS5 nikol nebi blo tok razlike.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

boštjan ::

no jaz sem iz AS3 na AS5 prešalto,razlika maybe a degree


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Termalna pasta

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
285338 (757) fujtajksel
»

Katera termalna paste je najboljša??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
244183 (2526) boolsheat
»

Katero termalno pasto uporabljate?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282184 (1610) _Dejan_
»

Artic Silver termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171778 (1461) Tic
»

Artic Silver

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141112 (974) CashMAN1

Več podobnih tem