» »

Joystick konektor, kje kupiti?

Joystick konektor, kje kupiti?

damirez ::

Zanima me kje bi lahko kupil Joystick connector, ki se priklopi na maticno ali zvocno (audigy2), ker sedaj nimam nobenega joystick porta, ne na plati(zvocni) ne na zvocni(audigy2).

Azrael ::

Ti ne rabiš samo konektorja, ampak kartico PCI ali ISA na kateri je game port. Ta kartica je lahko zvočna kartica z vgrajenim game portom (v sistemu boš imel 2 zvočni) ali kartica z samo game portom oz. kombinirana z LPT in COM porti. ISA kartic ni probllem dobiti, samo ne vem ali ima tvoja plošča še ISA vodilo in bodi pozoren na to.
Nekoč je bil Slo-tech.

BaRtMaN ::

Obstajajo tudi gameport>usb pretvorniki... Vsaj jaz sem enega dobil zraven svojega.

damirez ::

Nene fanta ni to tko. Audigy2 ima yostick konnektor ki se priklopi na zvocno prav tako moja plata ima to. Zraven audigy2 sem dobil zraven to zadevo samo sem jo zgubil.

Ne znam slike prilepit drugace bi vam pokazal kako to zgleda.

Lio ::

kvečjem če ti kdo to proda

para-site ::

Vem jst kaj rabis. Na Audigy 2 ni zadosti prostora odzadi, zato dajo zraven še gameport posebej na tistem kovinskem profilu za zašraufat odzadi v kišti...
bom jutri preveril, če mamo kakšen kos viška, glede na to, da smo edini uradni distributer za Creative Labs bi se že moglo kaj najt...
spomni me jutri zjutrej, pošlji PM.

damirez ::

ok hvala!

para-site ::

np


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Synth na računalnik

Oddelek: Zvok in slika
102449 (2081) Volta
»

Joystick WingMan in volan in kako igrati?

Oddelek: Igre
6871 (819) waLkeR^!
»

Zvočna kartica Audigy

Oddelek: Kaj kupiti
201502 (1213) sm0key
»

MIDI

Oddelek: Zvok in slika
71332 (1263) wonderboy
»

problem z gameportom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71046 (1057) brane

Več podobnih tem