» »

"Problem z Windowsi"

"Problem z Windowsi"

ZanzeK_001 ::

Odkar sm nabavo novo plato KT7 raid, mi Millenium Windowsi ne delajo. Po inštaliranju in zagonu mi je napisalo "Windows protection error! You have to restart your computer" Torej sm resetiral :) Potlej mi je šlo v Winse, a mi je začelo sikat za grafično k. in mel sm sam 16 barv. U glavnem vse je blo u k.... Sedaj sm pa gor vrgu 98 SE. A bi mogoče gdu vedo kaj je narobe?

kuzifix ::

Lohka bi povedu se kero graficno mas, ne?!;)

Pa ko si plato dau not, si winse se enkrat instaliru, al si ze kr obstojeco instalacijo pognau? Pa Via 4 in 1 driverje si instaliru?>:D

Jz mam kt7a raid, pa geforce 2mx, in mi win ME delajo bols kukr vsi ostali winsi.
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

miranpozar ::

Zanzek! Zlato pravilo: ob večjih spremembah hardvera je skoraj obvezna reinštalacija Windows za optimalno delovanje! Seveda nato sledi še inštalacija najnovejših gonilnikov in morda še kakšnih popravkov.

želiš bolj točne odgovore te prosim, da opišeš (vsaj na kratko) kakšna je tvoja oprema!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

blue96 ::

MENI NE dela w millenium na msiju, geforeceu. težko bo kej, najbolj da pokličeš servis, pa jih malo poprosi kaj narediti...8-)
.

andro ::

Meni, če sem mel navito mašino nisem mogel inštalirat winsov.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

grizli123 ::

Jaz imam Abita KT7A - RAID in 850MHz Athlona z 256MB RAMA ter geforcem2 MX in WINME & WIN2000 lepo delujejo... Brez vsakega problema. Poskusi na novo namestiti sistem in najnovejše gonilnike. Ne pozabi na VIA 4in1.....

ZanzeK_001 ::

Ok. Grafična je ATI Rage Fury Pro VIVO 32MB :) 128 Rama (100 mhz). SB Live!, pa en star Lucentov modem.
Ko sm inštaliro plato, pa sm imel na disku še prejšno instalacijo Windowsov, mi je nekaj časa lepo delal, potlej pa je bil sam temn zaslon. In jst sm pol formatiru in Winse ME gor vrgu in mi je javl tisto napako. Aja pa še 20Gb Maxtorja mam prklopljenga na RAID (k drgač nimam ATA 66, pa zazna mi sam 2,neki Gb). :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočna še kr škrta

Oddelek: Strojna oprema
191275 (1025) Matek
»

Athlon 1.4GHz 266 + ABIT KT7A

Oddelek: Kaj kupiti
191375 (974) Binji
»

OC-anje ABIT KT-7A: <b>Update</b>

Oddelek: Navijanje
271250 (944) morphling1
»

Mama plate za AMD procesorje in Vas izkušnje ?!?

Oddelek: Strojna oprema
301401 (969) gorazd
»

Probelmi z Via 4 in 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
111237 (1091) Matek

Več podobnih tem