» »

cf card error

cf card error

DZERI ::

Ej a mi kdo lahko pomaga? Mam cf kartico 128mb samsung, na njej sem posnel cca 100 slik s canonom A200, pol se je pa neki čudnga zgodil in ne morm nč več s to kartico počet... Če ma kdo kšno idejo lepo prosm

DZERI ::

pozabu sm napisat da splune fotoaparat ob vklopu CF card eror

zvery1 ::

ej men isto!
Vcash dela ql vcash ga pa kr zamede...
Najveckrat mi napise CF card error za tem pa takoj unformated CF card.
Pomaga mi ce vn vzamem baterije in jih dam nazaj not.Sam s tem se mi zbrisejo vse nastavitve v Fotoaparatu, do slik pa lahko dostopam.
Pomoje je krivo to da fotkič ni najbl kompatibilen s to firmo CF kartice.
Jest mam sicer Twinmos CF.V navodilih pa Twinmos ni omenjen kot priporocen proizvajalec CF.Tko da zna bit to problem.
Poglej v knjigo od fotkiča.
Pa sporoč mi če ti bo ratal zrihtat ta problem!

LP
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

zvery1 ::

Pa ce mislus da imava isti problem s kompatibilnostjo, bi lahko probala zamenjati CF kartice med sabo?:\
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

GregiB ::

Hmmm, sta probala kartico formatirat na fotoaparatu??? Ko sem jest kupu kartico, mi je prodajalec reku, da naj najprej zadevo formatiram na digiju, preden sploh naredim kakšen posnetek... Dela BP
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

zvery1 ::

Brez skrbi kartico sem formatiral ze najman 20 krat.Pa ne samo z fotoaparatom ampak tudi z racunalnikom.Formatirati jo pa moras na FAT da pol dela v fotkiču.

LP

DZERI ::

Ja no jest se grozn bojim, da je kartica crknla za zmeri zto k trenutno ne mom nč z njo, piše d ma kapaciteto ---mb, ne morm formatirat niti nč... zdej bom pobu dobit usb čitalnik pa s kšnim programom pridt gor, če ne jo bom zgleda mogu vržt stran. Sem probu tut v drugem digitalcu, ne dela, mam pa zdej original canon 32mb začasno in dela ok. NČist čudn u glavnem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux based router na USB

Oddelek: Omrežja in internet
492766 (1937) Steinkauz
»

Problem s SMARTMEDIA kartico

Oddelek: Strojna oprema
151614 (1395) pivmik
»

Katero compact flash kartico

Oddelek: Kaj kupiti
5833 (760) digitalc
»

Razlika med microdrive in flash

Oddelek: Zvok in slika
221092 (878) CaqKa
»

Kje v Lj. najceneje do CF 256MB kartice?

Oddelek: Kaj kupiti
232083 (1633) BlackHole

Več podobnih tem