» »

Kdo je zdaj glavni na Slo-Tech?

Kdo je zdaj glavni na Slo-Tech?

pro549 ::

Sorry ker sprašujem tako neumno vprašanje, samo še zdaj ne vem kdo je naslednik Sergia:\.
  • premaknil iz Loža: Tomi ()

Tomi ::

Odgovorna sta Primož in alien-w.
metrodusa.blogspot.com

bradek ::

Pajota si pozabil?

Tomi ::

Moja napača. Sicer pa klik.
metrodusa.blogspot.com

c3R4R ::

In kam so šli ti? npr. xbite-a že dolg nism vidu...8-O
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

bradek ::

Dvomim da bos dobil odgovor :)

Gandalfar ::

criLin15: ljudje se menjajo, nekateri nimajo vec casa, drugi so nasli nove interese, itd.

Zivljenje pac.

c3R4R ::

Kljub Brad3Kovemu dvomu sem dobil odgovor. Hvala.:)

Hm... Le kakšen NOV interes bi moral prijeti mene, da bi opustil računalništvo&stuff
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Ziga Dolhar ::

> Hm... Le kakšen NOV interes bi moral prijeti mene, da bi opustil računalništvo&stuff

???

Cirlin15, ne gre za opustitev hobija, ampak napredovanje v branži. Za xbitea si to vsekakor drznem trdit. [Če se ne strinja, me bo pa usekal ;)]

p.s.: Fino je videt, kako rek 'Zvijačnež se giblje v splošnih formulacijah' deluje v praksi >:D
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

c3R4R ::

Cirlin15, ne gre za opustitev hobija, ampak napredovanje v branži. Za xbitea si to vsekakor drznem trdit. [Če se ne strinja, me bo pa usekal ;)]
Aha. Tud prov.:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

mchaber ::

A se tisto "kdo smo" kaj ažurno? Da le niso to podatki, ki si stari 20let.:\
.

bradek ::

"Kdo smo" se sproti spreminja in mislim da je dokaj ažurno.

Zdi se mi fer, da bralci vsaj okvirno izvedo kakšno je stanje, saj je uspešnost strani v veliki meri (če ne popolnoma) odvisna od njih.

Torej mislim, da je prav, da povem, da je prišlo do nesoglasij glede mnogih vprašanj, kar je pripeljalo do tega, da smo na koncu nekateri (imen ne bom navajal, saj boste/ste že sami opazili) bili prisiljeni oditi iz ekipe. Razlogov ter kaj se je zgodilo, v dobro podobe Slo-Techa, ne mislim omenjati, zato prosim, da se debata ne obrne v to smer.

Slo-Techu želim še naprej obilo uspeha, ker bi bilo zares škoda, da bi vsa do sedaj vložena energija šla v nič, predvsem pa da vi, uporabniki, najdete čimveč koristih informacij, saj je ta stran namenjena izključno vam.

Lep pozdrav,
M.M.

upirna ::

A bi lahko samo zvedl, katera so bila ta vprašanja?

mchaber ::

upirna:

> Razlogov ter kaj se je zgodilo, v dobro podobe Slo-Techa, ne mislim omenjati

Moti me to, ko pride kar naenkrat Brad3k v neko "one-question" temo in začne pisat poslovilno pismo.:|
.

bradek ::

Mislim da je bilo kar na mestu da sem sem notri napisal, konec koncev je bilo govora o vodstvu in nasledstvu. Nove teme nisem sel odpirat ravno iz razloga, ker ne mislim o tem debatirat, tako kot si me ti kopiral zgoraj. Kogar zanima kaj v zvezi s tem je sel pogledat to temo in tudi videl kratko razlago iz moje strani, kogar ne zanima pac ne hodi gledat take teme, kajne. Zgodba je koncana ze zdavnaj.

frenk ::

brad3k: in na koga boš preložil težko breme organizacije nesta?...upam da se bo kdo najdu:)

Elemen_T ::

Kaj pa je s Sergio-m?

Sergio ::

Posvetil sem se faksu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Wega2 ::

Kdo je pa SEDAJ glavni? :) Pa čisto resno sprašujem, nič cinično. Toliko let konstantno kvalitetnega foruma, ki ga spremljam res od začetka... (takrat Wega, potem sem nekaj zajebal z gesli in sem Wega2). Se starci, danes še kaj javijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wega2 ()

AEx_1-7 ::

Wega2 je izjavil:

Kdo je pa SEDAJ glavni? :) Pa čisto resno sprašujem, nič cinično. Toliko let konstantno kvalitetnega foruma, ki ga spremljam res od začetka... (takrat Wega, potem sem nekaj zajebal z gesli in sem Wega2). Se starci, danes še kaj javijo?


Formalno bratanic ... notranje hierarhije pa ne bi razkrival ... naj vam sami povedo.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Sergio ::

Vmes sem diplomiral. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

acookook ::

AEx_1-7 je izjavil:

Wega2 je izjavil:

Kdo je pa SEDAJ glavni? :) Pa čisto resno sprašujem, nič cinično. Toliko let konstantno kvalitetnega foruma, ki ga spremljam res od začetka... (takrat Wega, potem sem nekaj zajebal z gesli in sem Wega2). Se starci, danes še kaj javijo?


Formalno bratanic ... notranje hierarhije pa ne bi razkrival ... naj vam sami povedo.

Primož še živi, nič se ne oglasi

AEx_1-7 ::

acookook je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

Wega2 je izjavil:

Kdo je pa SEDAJ glavni? :) Pa čisto resno sprašujem, nič cinično. Toliko let konstantno kvalitetnega foruma, ki ga spremljam res od začetka... (takrat Wega, potem sem nekaj zajebal z gesli in sem Wega2). Se starci, danes še kaj javijo?


Formalno bratanic ... notranje hierarhije pa ne bi razkrival ... naj vam sami povedo.

Primož še živi, nič se ne oglasi


Menda da se, v registru prebivalstva se ni zabelezeno karkoli drugace ... ampak ... bodo avtoritete (za to tematiko/topic) vedele mnogo bolje od mene ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

klemenSLO ::

AEx_1-7 je izjavil:

acookook je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

Wega2 je izjavil:

Kdo je pa SEDAJ glavni? :) Pa čisto resno sprašujem, nič cinično. Toliko let konstantno kvalitetnega foruma, ki ga spremljam res od začetka... (takrat Wega, potem sem nekaj zajebal z gesli in sem Wega2). Se starci, danes še kaj javijo?


Formalno bratanic ... notranje hierarhije pa ne bi razkrival ... naj vam sami povedo.

Primož še živi, nič se ne oglasi


Menda da se, v registru prebivalstva se ni zabelezeno karkoli drugace ... ampak ... bodo avtoritete (za to tematiko/topic) vedele mnogo bolje od mene ...


Iz odgovora gre sklepati da imaš vpogled :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

AEx_1-7 ::

klemenSLO je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

acookook je izjavil:


Primož še živi, nič se ne oglasi


Menda da se, v registru prebivalstva se ni zabelezeno karkoli drugace ... ampak ... bodo avtoritete (za to tematiko/topic) vedele mnogo bolje od mene ...


Iz odgovora gre sklepati da imaš vpogled :)


I Know That I Know Nothing ... what about you?
You core people are one of a kind ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Machete ::

In ka je fora teh skrivnostnih neodgovorov? A je tak problem se pofočkat?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

Se britanska kraljica slika s plebi? Ji ne pade na pamet.

mtosev ::

Čudno, da se nihče relevanten ne oglasi in odgovori. Samo mi navadni userji haha smo do sedaj odgovorili.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

acookook ::

mtosev je izjavil:

Čudno, da se nihče relevanten ne oglasi in odgovori. Samo mi navadni userji haha smo do sedaj odgovorili.

Bo moral @ahac spet malo iti na kosilo s primožem, da se el jefe oglasi.

scipascapa ::

c3p0 je izjavil:

Se britanska kraljica slika s plebi? Ji ne pade na pamet.


ne omenjaj mi to kravo....pasti se na račun davkoplačevalcev.

Machete ::

Narod je glup. Sicer pa v nasprotju z našimi kraljicami v obliki dvornih dobaviteljev in neskončnih minstrskih fikusov, veliko prinese nazaj v blagajno na račun mercha in turizma.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dogodek: Hekanje nacistične Enigme in digitalna varnost z blockchainom

Oddelek: Novice / Obvestila
447080 (4862) jype
»

Doktorski študij - vprašanje glede trajanja

Oddelek: Šola
156693 (5664) mojca
»

Nove podrobnosti o Project Ara

Oddelek: Novice / Android
4316396 (12838) kpkp
»

Še 24 ur za posodobitev odjemalcev za bitcoin

Oddelek: Novice / Kriptovalute
217422 (5498) _Denny_

Več podobnih tem