» »

Razrešitev Podobnika!

Razrešitev Podobnika!

Elemen_T ::

Nekaj povzetkov iz Mladine:
- Koliko mi dolguje Telekom?
- Pavle Gantar je Marjanu Podobniku sporočil, da bo razrešen. Podobnik je odvrnil, da za zamenjavo ne vidi razlogov
- Telekom naj bi po novem vodil dosedanji generalni direktor Adria Airways Peter Grašek.

Kaj pravite na vse to? Se bo obrnilo na slabše...ali mogoče (celo) na boljše?
Mislim predvsem na razvoj tehnologije in nikakor ne na neke impulze in cene ADSL/ISDN in vse teh stvari...

lp

whatson ::

ja saj.. bil je že SKRAJNI čas...
sicer pa bo baraba podobnik odnesel v najboljšem primeru 20 milijonov odpravnine... v najslabšem pa "le" 6 plač... - 6 milijonov..
kar pa je že 100x preveč
kaj je podobnik konkretnega naredil za Telekom?
nic..
cudno pa ej kako je lahko v 5 mesecih prisel iz izobrazbe Kmetijskega pospeševalca na izobrazbo univerzitetnega inženirja xy.. X-files pač

TiMe25 ::

V Sloveniji je bil mir dokler sta Podobnika delala na POLJU !
TiMe it's always on my side !

SpiDEr8 ::

Ma sej dnarja ma že ke dreka pa še zmer serje pr politk pa telekomu.....

abcde7 ::

Ja sam se mi ne zdi dobr, k bo Podobnik dobivov plačo še naslednih 6 mescov!:| A mislte da je ta od Adrie tud usposobljen???;)

Horhe ::

Ma nej grejo usi u p****, mater jim, nej unih 200000 DEM porabjo za ADSL al pa za boljso povezavo v tujino, ne pa dat enmu k nima pojma pa kr odpravnina , ja pa kva še...kje pa živimo... nej da men tok dnarja, takoj svoj satelit kupm pa SLO TECH-u odstopm 50 % kapacitete >:D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

teac ::

Čisto prav. Saj podobno je blo na Pošti Slovenije (Marija Ribič). Torej, Ribičeva in Podobnik, sat bila postavljena na to mesto samo iz političnih razlogov (torej nobeden izmed obeh ni imel pojma o vodenju takšnih firm kot sta Pošta in Telekom).
Da ne govorim o notranji zadevan v Pošti in na Telekomu. Sicer so na Telekomu lahko zadovoljni, ker Podobnik ni delal takšnih čistk kot jih je Ribičeva na Pošti. Vse ljudi na visokih položajih je zamenjala, nekdanjega voznika generalnega direktorja je prestavila v skladišče, direktorja poslovne enote MB je prestavila na blagajno v eno izmed pošt itd...

OZZY ::

Ma čist prou je, da so ga ruknil. Sedaj pa lahko upamo, da bo kaj bolje-predvsem cene. SAmo jest mu ne bi dal nič odpravnine. Zdej me pa zanima samo to, kje bo pristal.
Go with the flow.

Mr.B ::

Jaz bi tudi rad šel na telekom , za kakšen mesec ali dva , da si bom dokonca bajto zrihtal.>:D

Če neveste , se v slovenski politiki menjajo stolčki ne učinki , žal še vedno velja da smo slovenci riti tako ali drugače.:D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Elemen_T ::

OZZY: meni verjem ampak cene sigurno ne bodo šle dol, kvečjemu ali zagotovo navzgor...saj kot smo že predebatirali imamo v Slo zelo nizke cene impulza...kar pa ni skladno z EU...kaj pa si želimo slovenci? ;((>:D

andro ::

Meni je Podobnik antipatičen. Jaz bi ga že zdavno nagnal:D.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Koci ::

Podobnik je kr faca. Glavno, da je nascal une eldesovce

blue96 ::

ej ti koci, lds je zakon. no ne bomo se kregal, ampak podobnik je res domaca zival. ce ze ravno ne maras lds-a, pol vsaj podobnika sovrazi. na volitvah vsi za lds.;(:\:)
.

abcde7 ::

Ja valda-> a še enben ni prebral mlvsl o Slovenskem mafijskem lobiju; poj bi vse vedli!!! LDS, ZLSD, SNS itd. po mojem mnenju (da nav pritožb) so res slabe!:'(

ABX ::

Zdaj pa smo zadovolnji ker so Podobnika fuknili, namesto tega da bi se še vedno jezili z unimi, ki so ga postavli na ta položaj.

Toliko pizdimo o Ameriki in ostali krami a imamo doma takšno zgago da je groza.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kleDo ::

To, da so Podobnika f**nli je men kr ok, sam kaj ko bodo zdej dal na njegovo mesto spet enga k nima pojma o telekomunikacijah. Kljub vsemu pa je Podobnik naredu neki dobrga:
1. Ustvaru skupino Telekom (to je dobro za Telekom, ker je zdej monopolist na kvadrat)
2. Dubu bo okrog 20 miljonov, drugac pa bi mogu en let delat za ta drubiž, tko pa jih je kr dubu, z iskanjem službe pa tud now mew problemov...

Kar pa se tiče LDSa. Pred kakšnimi dvemi leti sem bil 100% za njih, dons pa... NI GOVORA. Stalno bol se mi zdijo podobni Bajuku. Stalno bolj se nagibajo k cerkvi... Delč od njihovih (na volitvah predstavljenih) ciljev.;((

Če jih primerjam npr. z:
1. Bajukom. Pr njemu se bo točno ve kaj bo njegova nasledna poteza, vsi za cerkev, cerkev za vse.
2. Pri Janši lohk sklepamo, da se bo obrnu po vetru, čeprav se je malo postaral in je bolj popustliv in tih kot pred dvema letoma.
3. Pr LDSu (beri Drnovšku) pa sploh ne ve kaj misl...
Po moje bi mogl vse stranke k so zdej v Sloveniji PREPOVEDAT:) (al pa vsaj skenslat) in na sceno spravt nove stranke in now folk... (folk je bol pomembno), samo ne bajukovce...

SpiDEr8 ::

Pa ta politka ke je za en k.... Škoda se sploh sekirat ke nau nč bul... Je treba razmišlat kako bi jim dnar uzel..... There is legal way or ilegal:D

blue96 ::

podobnik ----> kmecka zival za pod noz.

sorry, ampak drugace ga ne znam opisat.;(8-)
.

Tomi ::

Kot sem napisal že v komentarju na novico, je prav, da so ga odstavili, ker človek nima pojma. O telekomunakacijah in nasplišno o vodenju podjetja.
Nova uprava ( če bo podobna začasni ), bo verjetno naredila več, ker bo zanjo stala LDS, ki pa želi evropske pogoje, torej nove tehnologije. Glede cen je pa preuranjeno kaj govoriti.. We shall wait and pay :O
metrodusa.blogspot.com

slycer ::

Dejstvo je sledeče. Telekom je državna firma in bo tako tudi ostal. In ker je državna firma, jo bodo vedno vodili politični direktorji. Ti direktorji pa ponavadi nimajo pojma, kako se stvar vodi (in prav tako nimajo pojma o stroki, s katero se ukvarja podjetje, katerega vodijo). Za Podobnika je znano, da je skliceval konference, na kateri ni rekel niti besede (ok ne čisto dobesedno), sam pa je bil večinoma tiho. OK res da kmetijski pospeševalnik kmetijski pospeševalnik in telekomunikacije ravno ne pašejo najbolj skupaj, ampak kje ste vi izvedeli novico o Podobnikovi nesposobnosti. V medijih. Dejstvo je, da mediji skušajo vplivati na mišljenje ljudi, ampak ali ste se kdaj vprašali, če mediji govorijo resnico, ali pa je vse skupaj nastavljeno od druge stranke, ali nekake višje sile (ok ne spet dobesedno jemati:D). Skratka o tem bi se dalo debatirati v neskončnost. Vsi pričakujete, da bo neki človek, ki bo prišel iz Adrie Airways vse postavil na noge, Telekom se bo končno rešil slabega slovesa in vsi bomo živeli v rožicah, ter častili Telekom do konca življenja... NOT!!! Utopično je namreč pričakovati, da se bo stanje kaj izboljšalo (vsaj za nas navadne uporabnike). Telekom bo še vedno ostal dobri stari Telekom:\. Sicer pa kaj mislite, da si tisti ti tudi spozna na avione. Gotovo ne. No sicer pa bomo videli. Aja pisal sem čisto nevtralno, zato mi ne govorite, da sem za nekatere bolj, kot za druge.

lp

MadMax ::

slycer: zanimivo razmisljanje.
Dodal bi sledece:
1. meni je Podobnik tut antipaticen.
2. od vodilnega se sploh ne zahteva poznavanje specificne stroke podjetja v katerem dela, temvec poznavanje trznih zakonitosti in predvsem izkoristiti njegove veze in poznanstva v dobro podjetja (v temo kaj od tega je naredil Podobnik, se pa ne bi spuscal...).

whatson ::

mislim...obstaja sploh kdo, ki mu podobnik NI antipatičen?
bo pa ta, ki bo prišel na njegovo mesto verjetno dosti "kvalitetnejši" kot Marjan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Janeza aretirala hrvaška policija (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26541949 (36413) Bellzmet
»

Vlada razrešila Podobnika!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
402808 (2808) Boeing
»

Nov DVD

Oddelek: Novice / Nova vsebina
322282 (2282) BigFoot
»

Telekom sux!!!!!!!!

Oddelek: Loža
351769 (1240) ahac

Več podobnih tem