» »

nokia 7650 - kako dobiti vec prostora??

nokia 7650 - kako dobiti vec prostora??

jRk0 ::

Ze eno leto me muci teh 4mb prostora. 3650 mi je bolj grda in nima tolko funkcij kot 7650 (zaznavanje osvetlitve, samodejen preklop na slusalko iz zvocnika...), ampak vseeno ma MMC za zamenjat. 7650 ma tudi mmc 4mb kartico, ki jo bojda lahko zamenjas a nic ne pomaga?
kdor mi najde resitev za problem s prostorom, dobi kisto piva :) laskega seveda.
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

nno more 300 messages :D

||_^_|| ::

glede na to da v vsem tem času odkar je telefon zunaj nihče ni našel rešitve, predvidevam da iz te moke ne bo kruha. Ostane ti edino memory compress.
Praviš da je 3650 grda, kaj pa 6600? Sam jo mam in mam 256 MB MMC not, podpira pa tut 512MB.

jRk0 ::

6600 mi je kewl.
sploh pa nocem vec mobilnika brez symbiana:) od zdaj naprej zahteve:
symbian, bluetooth pa si zmagal:)

ampak nimam dnara da bi 6600 kupil. kolko sploh stane kje poceni? pa kolko bi dobil za 7650?:)

kaksna pa je tipkovnica na 6600, ker boljse tipkovnice kot jo ma 7650 enostavno za moje hitre prste ni:) tipke so idealne, resnicno. pr nobene drugem telefonu se nisem takih videl. so ravno prav trde, odzivne, da vec ce si pritisnil al ne, vse.

saj uporabljam compressor en, pa v bistvu zadne case mam itak vedno placa gor, ampak je bolj fajn, ce lahko se kak mp3 das gor pa vec programov, ki so za symbian bolj prostorni, pa tudi igric.


jeba:

se mam 300 smsov gor, se :) sms-i ne zavzamejo dosti:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Primoz78 ::

Zal si se zmotil v prvem postu ker N7650 nima MMC 4 mb ampak je ta spomin ze vgrajen v samem procesorju tako da z nadgradnjo ne bo nic...:\ Sem mel sam iste probleme in sem nabavil N6600 zaenkrat sem zadovoljen (po cca. 1 mesecu uporabe), mal se moras navadit na tipkovnico ker so tipke bolj skupaj kot pri N7650, a so malo mehkejse; pa se mal pocasneje dela kot N7650 a to se bo z novim SW odpravilo.

Lp Primoz

Vec informacij v zvezi z symbian telefoni ( NOKIA ) dobis pa tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

||_^_|| ::

Thorn: in kdaj lahko pričakujemo novi SW?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810098 (6084) zolja
»

MSI Bluetooth Dongle - nemogoče povezat se preko serial porta

Oddelek: Pomoč in nasveti
91195 (1133) |C-erd-o|
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212182 (1933) PrimozR
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544022 (3459) Gandalfar
»

kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
291999 (1451) dunker

Več podobnih tem