» »

Pisarniški stol!

Pisarniški stol!

Temo vidijo: vsi
««
5 / 20
»»

Janac ::

a umetno usnje ni ok?

mi lahko kdo pove v cem je fora da se stol nagne nazaj? Pa cemu skuzi kot nekaksen pokrovck pod stolom?

francek1 ::

Okapi je izjavil:

Okapi, boš zrihtal stole, če se nas zbere dovolj?
Bom, samo se bojim, da je mission impossible. 80 naročil ne bomo zbrali, vsaj ne resnih, takšnih, da bom lahko pobral recimo 100 evrov vnaprej. Če je pa na forumu kakšen resen podjetnik, ki bi se s tem hotel ukvarjati, mu z veseljem ponudim podrobnejše informacije.
----
Payment Terms: 30% T/T in advance, the balance(70%) before shipping
Delivery time: 25days after receipt of down payment

Item Code Unit Price Color
EH-HAM US$245 Black KM-11



O.

Ko bi bil stol pri nas, bi imel vsaj takšno ceno.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Janac ::

pa ima gumirana kolescka?

skyline ::

francek1 je izjavil:


Ko bi bil stol pri nas, bi imel vsaj takšno ceno.


Sej ga mamo, cena je konc koncev precej spodobna.
http://www.ergoles.si/s4/a431/fotelji/o...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

gslo ::

spinalis hacker za vse, ki so 31337. imam ga 7let+, neobrabljen in nepoškodovan kljub neprestani uporabi. :P dobil za darilo.. od mame ;-)

kmetek ::

Išče se nek soliden manjši pisarniško-računalniški stol.....Lesnina, Obi? Pysk?

Janac ::

probaj Eliasa

ga imam jaz

neres ::

kmetek je izjavil:

Išče se nek soliden manjši pisarniško-računalniški stol.....Lesnina, Obi? Pysk?

Poskusi še Mercator Pohištvo.

Janac ::

ali pa Router, Dipo itd

kmetek ::

FiDeK ::

Morda kdo ve, kje in če sploh, bi se dalo dobiti kakšen stol, ki ima mrežo na sedalnem in hrbtnem delu? Cena do največ 150€.

francek1 ::

Hrbtni ni problematičen tako kot sedalni, ki pa mora bit zares močan. Mislim, da boš moral več denarja investirat.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

seemon ::

Jest sem si nabavil stol iz IKEA-je(model je markus) tako, da bi ti priporočil ta stol. Imam na šihtu stol ki je iz mrežice in se ne sedi tako dobro kot na markusu. Pri tem stolu ki ga imam doma mi je všeč ker je sedalni del prevlečen z usnjem in eno podlogo ki enakomerno prilagaja riti, tako da lahko več ur presediš. Mrežica mislim da ne bo nikoli tako dobra ker tudi avtomobili nimajo samo mrežice ampak moram imeti eno malo tršo podlogo. Hrbtni del pa je iz mrežice da se dobro prezračiš. Ta markus ima tudui možnost naslonjača npr če gledaš kakšen film se odblokira in se nasloniš nazaj in uživaš. V glavnem jest bi ti priporočil tega markusa pride pa mislim da okrog 160 eur.

FiDeK ::

Saj tale markus iz IKEA mi je tudi zanimiv, ker so ga že prej nekaj hvalili. Edino malo sem bil skeptičen zaradi sedalnega dela, ker na sedanjem stolu se takoj prepotim, je pa iz nekega umetnega usnja.

Še nekaj me zanima, se da naslon za roko pri markusu tudi sneti? Ker bi v bistvu rabili doma 3 stole in bi bilo fajn, če bi se jih dalo potisniti pod mizo :)

seemon ::

sedalni del pri markusu je iz goveje kože(vsaj mislim da sem nekje sem prebral da je usnje pa tudi drugačna struktura je na pogled od naslonjala za glavo), dočim naslon za glavo je iz umetnega usnja (ker tam ne rabiš usnja-mal šparajo z govejo kožo ker je dražje od skaja ker te stole delajo masovno in se vsak evro pozna pa tudi me ne moti ker je enaka usnju). naslon za roke lahko tudi odstraniš ima dva šraufa ob strani za privit oz odvit
pa naslon za roke je tudi usnja ker je velika obraba
aja pa mislim da imajo 5 let garancije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: seemon ()

francek1 ::

seemon je izjavil:

Jest sem si nabavil stol iz IKEA-je(model je markus) tako, da bi ti priporočil ta stol. Imam na šihtu stol ki je iz mrežice in se ne sedi tako dobro kot na markusu. Pri tem stolu ki ga imam doma mi je všeč ker je sedalni del prevlečen z usnjem in eno podlogo ki enakomerno prilagaja riti, tako da lahko več ur presediš. Mrežica mislim da ne bo nikoli tako dobra ker tudi avtomobili nimajo samo mrežice ampak moram imeti eno malo tršo podlogo. Hrbtni del pa je iz mrežice da se dobro prezračiš. Ta markus ima tudui možnost naslonjača npr če gledaš kakšen film se odblokira in se nasloniš nazaj in uživaš. V glavnem jest bi ti priporočil tega markusa pride pa mislim da okrog 160 eur.

Glede na tvoj komentar še nikoli nisi sedel na Aeronu.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

FiDeK ::

No, verjetno je pri stolu ki stane nekajkrat več kot je moj proračun res bolje sedeti... najverjetneje se bom kar v IKEO odpravil. Hvala :)

ZaphodBB ::

Še en glas za Markusa, res fajn stol za svoj denar.

seemon ::

Ne res nisem sedel najbrž na aeronu sm kolk pa košta tak stol. Na šihtu imam tega k je gor na sliki čist isti je pa se mrežica hitro umaže pa tudi ne sedi se tako dobro stane pa precej več kot markus. francek1 ne mislim se kregat ampak vseeno a si kdaj sedel na markusu?

bluefish ::

Aeron stane tam nekje od 1100€ do 1700€ + DDV, odvisno od konfiguracije.
Se dobijo tudi razne kopije za cca. 400EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

seemon ::

FIDeK če se boš odločil za markusa ti priporočam da ga sestavljata dve osebi. sicer stol je zelo preprost za sestavit sam malo težko je sestavit spodnji in zgornji del stola skupaj(težko je ujeti luknje za vijak če si sam) dobro je da ti takrat en pomaga ker jest sem kar zašvicu potem sem pa poklicu še enega korenjaka.

Ja sej vem da so tudi drugi stoli boljši od markusa (tko kot imamo poršeje ferarije) sam je sama izdelava dražja pa tudi v manjših količinah se prodajajo sam moj proračun ne dopušča da bi si ga kupil mogoče kdaj v bližnji prihodnosti. Sam če je aeron toliko veliko košta mislim da se ne sedi 5x boljše kot na mojemu markusu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: seemon ()

FiDeK ::

No, stol ki stane 10x več verjetno res ne pomeni 10x boljšega sedenja, tako da bo verjetno kar markus padel. Drugače pa hvala za nasvete.

Matija82 ::

Ravno sestavljam Markusa.



Kaj je fora tehle 5mm razmaka med površino in vijakom ? A da ko daš prvič vijak noter naj bi bilo 5mm, ali naj bi se jih zašraufalo samo toliko, da bo razdalja med stolom in spodnjim delom vijaka znaša 5mm ? Zadnja opcija se mi zdi čudna, četudi nisem neki DIY mojster.

Opkow ::

Kolikor jaz razumem iz slike imas na levem delu 2 vijaka, ki sta krajsa, kot na desnem delu, kjer sta 2 daljsa. In slika te opozarja, da ce si se zmotil, ne bos mogel do konca zategnit vijaka.

francek1 ::

seemon je izjavil:

Ne res nisem sedel najbrž na aeronu sm kolk pa košta tak stol. Na šihtu imam tega k je gor na sliki čist isti je pa se mrežica hitro umaže pa tudi ne sedi se tako dobro stane pa precej več kot markus. francek1 ne mislim se kregat ampak vseeno a si kdaj sedel na markusu?

V Ikeo redno hodim in brez skrbi, vse meni kao primerne stole sem tam preizkusil, ampak niti en ni ustrezal mojim 193 cm in 120 kilam....pa tudi tisti mehanizmi so v glavnem za v vrtec, ne za 12 urno uporabo. Sem pa dolgo uporabljal C model Aerona, pa mi je bil rahlo prevelik..sem v fazi nabave B-ja.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

7982884e ::

a ve kdo, kje bi dobil podnožje pisarniških stolov? pač tisto, na kar s štirimi šraufi prišraufaš sedišče. imam en dober stol s slabim podnožjem (ali kako se temu sploh reče), ki se je začelo lomiti na vseh straneh, pa se mi zdi škoda vreči ga stran.

Okapi ::

Na kosovnih odvozih se redno najde kakšen sicer še čisto dober stol z raztrganim sediščem ali hrbtiščem, ali mogoče kakšnim polomljenim kolescem, ki ga lahko zamenjaš za 5 evrov.

Sicer pa imajo pri Ergolesu (zraven Špara na Viču) servis in sestavljalnico stolov, kjer se dobi marsikaj.

O.

7982884e ::

Vidim da majo nekej še na spletni strani, hvala.

Janac ::

7982884e je izjavil:

a ve kdo, kje bi dobil podnožje pisarniških stolov? pač tisto, na kar s štirimi šraufi prišraufaš sedišče. imam en dober stol s slabim podnožjem (ali kako se temu sploh reče), ki se je začelo lomiti na vseh straneh, pa se mi zdi škoda vreči ga stran.


to bi tut jst rabu.

Kateri stol mi priporočate do 80EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

kmetek ::

da malce obudim, kje bi se dalo v kranju ali do LJ sprobati čim več stolov....do 200€ iščem kakšnega kvalitetnega.

Sqrt2 ::

Markus za ta dnar top, tudi sam sem ga kupil po priporočilu te splete strani in je super!

m0f0x ::

A gre kdo iz MB v kratkem v Ikeo? Bi mi tega Markusa vzel :) Dam kak evro zraven za potne stroške.

Lonsarg ::

Jaz sem lih včeraj začel gledat za stoli in sem prišel do ugotovitve, da je stol brez posebaj podpore za ledveni del en šrot, kar je močno zmanjšalo mojo izbiro. Ugotovil sem tudi, da so tile stoli ZELO podobni en drugemu, nič konkretnih razlik razen cene...

Ergoles Dynamic Evolution okoli 300€
Markus Ikea okoli 150€
Stol F66 na pivk.si za 80€, oziroma na stolcek.si za 70€.

Je kdo dejansko sedel na teh stolih in opazil večje razlike, kot videz, ker delujejo vsi enako, ker načeloma grem po F66 z gumi koleščki(90€) ampak če je Markus res kaj bolši bom primazal zraven še nekaj €.

root987 ::

A bi dal URLje direkt na slike/strani da ne rabim pol interneta pregledat? :)

Sicer pa ja, podpora ledvenemu delu je top, posebej če se ti prilagaja, ampak stoli s tem so še dražji... :/
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Lonsarg ::

Aha ja, bi bilo lepo do mene:)

Ergoles Dynamic Evolution okoli 300EUR Link
Markus Ikea okoli 150EUR Link
Stol F66 (Mash) na pivk.si za 80EUR, oziroma na stolcek.si za 70EUR. Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

root987 ::

Mislim da sem nekoč nekdaj sedel na ikeinem pa mi je bil presenetljivo všeč, posebej glede na ceno. Ostalih pa ne poznam.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

kmetek ::

cena je 199€, kje ste videli potem 150€?

m0f0x ::

kmetek je izjavil:

cena je 199€, kje ste videli potem 150€?


http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ...

fosil ::

V Italiji je še 10 EUR cenejši, 140 EUR.
Sicer pa razlika med Markusom in F66 in podobnimi je v kvaliteti.
Sem ravno zamenjal enega takega z Markusom, ker mi je tisti stol začel nekaj pokat in škripat.
Markus je bolj masiven in robusten in ima tudi 10 let garancije. Pa naslonjalo za glavo je višje.
Sedi se pa podobno.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Lonsarg ::

Hm 10-letna garancija, to pa je nekaj ja, to pa mal spremeni zadevo v prid Markusa. Bom šel vseeno oba sprobat.

kmetek ::

celovec je najbližji meni, mar ne? kranj....se vidi, če imajo zalogo, da ne hodim đabe gor?

fantasycamp ::

jaz sem pri anilesu kupil pisarniškega ki se nagiba in mi je plastika ob robu ki drži ročaje po enem letu počila, tako da rabim nekaj kar zdrži, če plačaš okoli 100EUR pač ne moreš pričakovati kaj boljšega...

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Moje mokre sanje so Aeron od H. Millerja.

sidd ::

Ima kdo izkušnje s temle stolom?
Gre se za SpinaliS ERGONIMIC. Obstaja možnost nabave.
no idea for signature
signed
I

fosil ::

kmetek je izjavil:

celovec je najbližji meni, mar ne? kranj....se vidi, če imajo zalogo, da ne hodim đabe gor?

Zalogo vidiš tukaj če izbereš kraj.
Tako je!

francek1 ::

kuglvinkl je izjavil:

Moje mokre sanje so Aeron od H. Millerja.

Tudi Contessa ni napačen....

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Okapi ::

Jaz bi pa preizkusil Recaro.


Pa Humanscale Freedom mi je na pogled tudi všeč (bolj kot Aeron).



O.

root987 ::

A se Humanscale Freedom sploh dobi kje pri nas?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Okapi ::

Nisem ga še nikjer zasledil.

O.

kuglvinkl ::

francek1 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Moje mokre sanje so Aeron od H. Millerja.

Tudi Contessa ni napačen....



300 kosmatih, a je kej cnej od Aerona (1.3k €)?
««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pisarniški stol?

Oddelek: Kaj kupiti
415934 (512) Nebomgabiksa
»

Kateri gaming stol

Oddelek: Loža
474319 (2548) FireSnake
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528066 (4833) STASI
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419487 (5280) Qushaak
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315302 (1857) U2ros

Več podobnih tem