» »

KNIGE...

KNIGE...

Monster ::

Dajte najboljše naslove najbolših online knjig za programiranje prevsem v C++ VC++ pa VB-ju...

iBojan ::

Ne vem ali si len al kaj je narobe s tabo >:D. Pojdi na npr. yahoo pa vpiši c in 21 days pa ti izpiše kar nekaj naslovov .))

lp, _GeS_

NoUse4AName ::

idi na en kanal na dalnetu imenovan #bookwarez, tam ti vsaki tolko casa izpise trigerje ki jih imajo serverji naprimer !books pa tak pocakat mors malo da ga bot izpise, ko trigger napises se ti odpre okno za pogovor in tam delas kot v dosu, z istimi ukazi.

Monster ::

Čuj jest mislim kake ustanove ne nek ikurac ko ga najdeš na kakem yahoo-ju.. poleg tega tale knjiga niti ni tako dobra ker jest NUCAM ZA VC++ jasno _gaS_ a jasno...:\

lordgreg ::

ne, ni jasno.. sprehajaj se malo po kakšnem imeniku, kot je google ali dmoz.org, ali pa se res vrži na dalnetov #bookwarez, #warezbooks,.. morda še bolje, če greš na EFnet.

aja, pa ne tečnari, če ti kdo odgovori..

to je tako, kot da si želiš imet 10k SIT, pol pa ko jih dobiš pa se zdereš na tistega i ti jih je dal, denar pa raztrgaš... ccc;((

iBojan ::

LordGreg se strinajm s tabo. Nekomu pač hočeš pomagat pol pa mu to ne ugaja. Potem raje ne sprašuj :) Al kaj si mislil, da boš kar vse brez truda dobil. Malo se je treba še vedno potruditi, saj brez dela ni jela ali vsaj nekoč je tako bilo :)

lp, _GeS_

abcde7 ::

Naroč jih na internet shopu...:D

blue96 ::

vem da je izvirnik, npr windows for dummies, **** for dummies. **** je pa lahko internet, java,.... sto stvari. knjige so rumene in cren (naslovnica). v slovenscino prevaja pasadena-zalozba.

poklici jih, bodo oni svetovali.:\
.

Monster ::

KURBA STE ZABITI!!!
A VAM ŠE NI KAPNLO....
KMETI JEDI

NA NETU SEM NAŠEL SAM KAKE KURČEVE OPISE, KAKE TEST PA TAKE PIZDARIJE MALOKRAT PA KAKE CELE KNJIGE ČUJETE CELE KNJIGE SM REKU...

Enkrat pa mi je en dal en kull naslov ko je mel CELE knjige in samo to nč reklam itd...
Sm knjige!!!!

naj ga še enkrat please


pa pebi brez zamere hvala na pomoči

Loki ::

Emm a je slucajno tole?
I left my wallet in El Segundo

lordgreg ::

tudi mi smo ti dajali informacije o celih knjigah...

bedak..

če boš pa povedal tako, kot boš to mislil, pa ti bomo dali "prave" odgovore.. ;((

whatson ::

ej... monster... glede na tvoje neandertalsko obnašanje na forumu, se mi zdiš tako zaostal, da ne rabiš knjig...
pomoč išči drugje...
www.menina.si mogoče... ;(

NoUse4AName ::

jao kaki idiot si monster, jst mam na racunalniku ko smetja knjig o visual c++ sam dobis pa ne nobene, najprej si kupi knjigo o bontonu.

Monster ::

No pebi ok sorry sm ste si to tud prosili....


Torej bi VAS prosu da mi pošljete knjige o vc++ itd na email tilenturnsek@slomail.com...

RES lepo prosim in upam da smo vse vkup razčistili...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno rabim ta program....pls!

Oddelek: Programiranje
71229 (964) djv
»

Zaščita programov

Oddelek: Programiranje
81099 (941) Uporabnik
»

PHP ?

Oddelek: Programiranje
251321 (1063) poldi
»

Na kratka naloga...

Oddelek: Programiranje
181644 (1408) iBojan
»

Prepoznavanje zvoka in predvajanje MP3 v C++ ali Delphiju

Oddelek: Programiranje
282835 (2547) Thomas

Več podobnih tem