» »

Hordes of the Underdark

Hordes of the Underdark

njok ::

A kdo tukaj igra Neverwinter Nights?

Jaz sem prvi del preigral in mi je bil zelo vsec. Prvega dodatka se nisem utegnil, ker me zacetek ni pritegnil pa sem ga opustil (on hold :)). Sedaj poskušam usposobit še drugi dodatek. Tisti ki ste ga igrali, kako se vam zdi?

Terraner ::

Jaz se javim!
NWN je pravzaprav edina FRP-jevka, ki jo igram. Saj vem da jih je veliko tam zunaj ampak sem pač zožil izbor na to igro.
Kakorkoli. SPC (single player campain) sem že vse preigral in to vsako vsaj 2-3x! V glavnem pa sem jih tudi že pozabil, ostali so le prijetni spomini.
Nadgradnja iz SPC-ja na MPC (multiplyaer campains) je pravzaprav edina logična izbira, ker se pač prej ali slej SPC-ja naveličaš (ponavljanje iste zgodbe...).
Iz tega stališča pravzaprav tudi pišem tole sporočilo. Rad bi priporočil posebej en server, na katerem trenutno igram. Bazira na Nordock modulu v kombinaciji z CEP (comunity extension package). V glavnem, da ne bom preveč dolgovezil.... Iščemo nove igralce. Skratka, kdorkoli, priključite se nam na Hillian's Heros - CEP -, IP 82.89.199.11:5121. Mene najdete pod igralcem T'ren, trenutno pa najpogosteje igram z likom, ki sliši na ime Unulduil Tyenr (vsaj mislim da sem prav prepisal!)
Feri Hajos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inquisitor

Oddelek: Igre
347291 (6675) Alamar
»

Ubisoftovi strežniki za DRM že padli (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6120316 (17880) Kenpachi
»

Spc Music Format (Moj kodek) razlike v zvoku.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
607392 (4698) dukenukem
»

ASUS z novimi očesu prijaznimi malimi prenosniki po Applovih stopinjah

Oddelek: Novice / Procesorji
435073 (3303) Jst
»

XP vs Server 2003 R2 SP2 Datacenter (programje&driverji)

Oddelek: Operacijski sistemi
111245 (1055) elasto_mania

Več podobnih tem