» »

problem s pecenjem

problem s pecenjem

pippo ::

Imam cd,(ki je zasciten proti kopiranju)in na katerem je program,ki si ga poskusam presneti.
Poskusal sem ze s programom clone cd,vendar mi naredi image 750Mb,ceprav je program zaseda
le 160 Mb,to sem potem poskusil posneti vendar mi ze po koncu simuliranja snemanja javi
napako!cd imam sposojen in bi si rad naredil kopijo programa zase.
hvala:(

ABX ::

nisem ne vem kakšen pirat vendar osebno delam tako:



Naredim image z Adaptec Easy cd-creator, če ugotovim da zasede preveč prostora, pobrišem sumljive file (imajo ali čudne znake ali pa imajo neverjetno dolžino) in posnamem na cd.



Takšen cd ponavadi ne dela še zato grem sem poberem crack in ga ali dodam na cd ali pa če sem prej pozabil to naredit, ga priložim zdraven na disketo.



Do zdaj mi je vse delalo, razen z kakšnimi slo produkti (beri: imenik slovenije) katerih se moreš lotit na posebni način.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

pippo ::

ta cd je slovenski produkt,vendar je ze na piratskem cdju

ABX ::

Očitno ima fake file kateri zasedejo preveč prostora. Kako to stvar rešit brez pogledat cd-ja, se mi ne sanja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

pippo ::

naredil sem se image z WinOnCd in sem ugotovil,da je na cdju se fajl (en track,58 minut dolga tisina),sam nevem kako naj se sedaj tega znebim,da bi si posnel samo program

o ::


probaj s programom Blindwrite, z njim sem do zdaj posnel vse cdje brez problemov
Blindwrite


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Clonezilla: težave s rekonstrukcijo slike diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
462722 (2209) misek
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353923 (2940) Soni
»

kje je to..

Oddelek: Programska oprema
7843 (628) Predator
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202531 (2258) dualband
»

problem s pekacem

Oddelek: Programska oprema
71218 (1097) kockish

Več podobnih tem