» »

POMAGAJTE MI!!

POMAGAJTE MI!!

OldSkul ::

Računalnik namreč se mi zažene do windowsov pa tud namizje se mi odpre pa to......
Sam nakonc pa vse zašteka??????
Pa to čist zmeraj ko pridem v windowse.Še preden se mi je to naredilo sem namestil en antivirusni program(esafe....) in enega za reševanje težav računala(first aid 2000),samo z njima nisem nič delal ,ker sem pol takoj restartal računalnik.


Al bi kdo vedu,kako se pride v safe mode,da bi to vse pobrisu,ker je mogoče zaradi tega problem,ker je zmeraj delalo dobro????

LP

Hvala!

Koci ::

poberi si z interneta program Norton Utilities, ki ti ponavadi odpravi vse probleme z windowsi

Lara-K ::

K se ti zazene masina, takoj za tem ko se ti odsteje ram pa naprej pol prtisni F8 pa dobis menu za safe mode in ostalo, ce si na to mislil seveda. Tako lahko zazenes pol masino v safe mode.:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Tomi ::

Če pa to ne dela, potem pa zaženi računalnik in nekje med nalaganjem resetiraj. Potem bodo Windowsi šli sami v safe mode.. Vsaj pri W98 je tako..
metrodusa.blogspot.com

frudi ::

če maš win9x, za ME nisem ziher, ker jih še nisem vido od blizu:
ko se zaključi POST in tik preden se začnejo nalagat windowsi stisni in drži Ctrl, pa se ti bo pokazal start-up meni. ali pa, kot je Lara-K napisala, pritisni F8 za isti učinek.
če maš pa slučajno win2k, pol ti pa tak preden se začnejo nalagat winsi piše, da pritisni f8 za 'advanced startup options' al nekaj takega.

aja, pa znebi se vseh raznoraznih programov za reševanje problemov; itak ne nardijo nič pametnega pa sam še več problemov povzročajo...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se po zagonu ugasne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559334 (6423) BivšiUser2
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443064 (25104) BorutK-73
»

Internet ne dela na "kišti"

Oddelek: Pomoč in nasveti
121349 (1122) Hayabusa
»

instal. antivirus, winsi se sesuvajo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9729 (673) RejZoR
»

XP se ne zažene?????

Oddelek: Operacijski sistemi
5857 (808) login

Več podobnih tem