» »

INNO GF FX5900XT ???

INNO GF FX5900XT ???

MrGTO ::

Zivjo!

Mene pa zanima ce se splaca kupiti grafo od Innovision pri Mlacomu. Vem da mi boste odsvetovvali vendar me vseeno zanima ce je res toliko problemov s tole firmo???

Lp, Oblak

boštjan ::

se ne splača,za isti keš dobiš v JAE leadtek 5900LX z 2.8ns rami

MrGTO ::

ja ma kaj ki jih zdej nimajo. In kaj tisti od Innota niso 2,8?Sej morejo bit.

frenk ::

jest ti odsvetujam firmo...ti bo same probleme delal...kolega je nabavu ti4200 pa ga je nekj zajbaval(ne vem točn kva) in jo je kmal prodal...raj počak še mal al pa kam drgm še poklič:)

Sami ::

Mam že drugo grafično od Inno3D, zdej mam GF 4 TI 4200 128MB od Inno3D in je čist ql. Poznam pa velik folka, ki ima Inno3D in so vsi zadovoljni.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Grey ::

Sami:
si mogoče kdaj pomislu da tisti kerim se to dogaja navijajo kartice...

Js pravim tkole...tist k ne navija naj ne bi meu problemov s karticam..čeprav nasprotno govori pripetljaj z mojim radeonom9000Pro..ampak vseen.

Sydk ::

Sem imel nekoc Inno ti4200, problemov z njo ne konca ne kraja (pregrevanje - nisem navijal!!!) , Inno je vedno od vseh proizvajalcev najcenejši ker očitno uporablja najbolj cenene rešitve hlajenja..itd, tudi moje mnenje je :tace proč!!!

JustVi ::

Z INNOtam vedno nekaj gemblaš, če je slika kot se šika se ne navija (najpogostejši primer)

Sami ::

Zdi se mi, da ima moja GF 4 Ti 4200 velik boljše hlajenje, kot pa npr. LEADTEK GF 4 Ti 4200, ki so jo imel v BOF-u za 30k. Ko sem videl tale cooler in zelo zelo majhna hladilna rebra sem se takoj obrnil in šel kupit Inno3D, ki imajo veliko večja hladilna rebra in enako velik cooler. Čeprav sem na netu videl, da so hladilna rebra pri LEADTEK skoraj po celi kartici, so bila na tisti grafi v BOF-u zelo majhna.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

JustVi ::

In na koliko še dela stabilno GPU/RAM? :\

m.i.h.a. ::

Sami: Tisti Leadtek v bof-u je OEM verzija in je res poden od hlajenja. Sam imam pa Retail verzijo Leadteka z rebri iz obeh strani in je veliko lepša od tiste. Kar se pa inno tiče pa kolikor jaz vem jih je večina menjavala coolerje na tej grafi, ker je hladilnik že na začetku nekaj klecal in se premikal po procu in tudi hladil je bolj tako, poleg tega pa ima inno neke svoje oblike kartic, ker luknje za hladilnike na kartici so razporejene drugače kot pa pri drugih karticah istega tipa.
Jaz bi na tvojem mestu raje vzel nekaj drugega, ker sem sam tudi raje vzel leadtek kot pa inno in mi ni žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna je razlika med r9200 in r9200SE

Oddelek: Kaj kupiti
241290 (1004) frenk
»

TI4200 @ 4600

Oddelek: Navijanje
391729 (970) ohter
»

INNO Geforce ti4200, da ali ne?????

Oddelek: Kaj kupiti
131286 (1054) frenk
»

INNO GeForce fx 5600

Oddelek: Kaj kupiti
381338 (928) Cranchi
»

Moj novi comp.

Oddelek: Kaj kupiti
271551 (1029) boom-bar

Več podobnih tem