» »

Suse winerack?

Suse winerack?

bizzare_ ::

Je ta dodatek za suse brezplacen?Za vse nevsevede, je to cel skupek programov, s katerimi lahko poganjas windows aplikacije :)

kloshar ::

Dream, dream, dream!

Linux je linux, windows je windows! Noben wine emulator ti ne bo dobro delal.
ENIAC iz l. 1946, 80ton, 18k elektronk, za operacijo rabi nekaj sekund

Brane2 ::

Kako ves ?

Mas izkusnje s tem-si probal ?

Samo sprasujem, pocasi se pripravljam ugriynit tudi v to jabolko. Sicer mi trenutno ne Wine ne Dosemu na Opteronu ne delata v 64-bitnerm nacinu (s 32-bitnim pa se mi ne da zaj*) a se pripravljam na bliznjo prihodnost... :)

moj_nick ::

Kaki manjši programi/starejše igrce delajo v redu, ne vem pa, kako je s kakimi večjimi in novejšimi aplikacijami.

Gandalfar ::

Jzt sem to probaval.. stvari tko priblizn delajo. Za kaksn program je ql za igrce je pa bolj jeba. Tanovi spili menda neki kakor delajo ampak men ni kaj prevec uspelo usposobit.

Downloadat ne mores nikjer, ker je to komercialen cd, ki se ga placa. Prav tako nikjer ne mores downloadat polnih crossoveroffice in winex, ker je treba za njih placat. Tako je pac to. Vse ostalo je warez.

bizzare_ ::

Jao :(

Jst sem bil pa ze ves vesel, kako bom to danes instaliral, sicer pa ze imam crossoffice al kaj je ze :)
Pa mi Mirc zlo dobr emulira, pa IE 6 tud :)

BigWhale ::

Starcraft dela z wine-om.

:)

moj_nick ::

Baje, da delajo Max Payne 2 in Call of duty z winex-cvs, ki _je_ zastonj :)

Gandalfar ::

moj_nick: sam skrekat mors safegouard cd zascito, ki je ni v zastonj verziji

prix ::

Elow!:D

Tukaj pridejo na vrsto tudi Graficni driverji in podpora OpenGL.
Iz mojih izkusenj vem da je spil tezje postavt na linux a ko je enkrat gor dela boljs kot pa na win* (testirano na Enemy Territory, quake3a -GeForce2 64mb, Debian). Kok sem sprobal tele emulatorje se ne splaca ker so usi naj... in cool spili ze narejeni za linux. Drgac pa naveza wine in winex ni slaba zadeva. Iz tega lahko sklepamo da igranje igric ni vec domena le windows userjev.

Kaksna je Prihodnost?

NevarHere ::

tak kot berem tole vidim da nimas pojma primox:D

root987 ::

Še precej drugih cool in lepih špilov pa ne deluje niti s pomočjo emulacije...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

prix ::

Elow!:D

Kanec po cem sklepas ? Bi slucajno rad kaj dodal povej! Ce pa mislis da sem kej izpusto povej kot si mislil v tej temi.

Lastna hvala se pod mizo valja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prix ()

moj_nick ::

Prosim, da se tale debata spusti na razumen nivo. Ce ti, kanec, mislis, da PrimoX cesa ne obvlada, ne ve ali se v cem moti, nam prosim povej, da ga bomo poducili. Blatenje vodi samo k zaklepu teme.

Moderator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

NevarHere ::

Iz mojih izkusenj vem da je spil tezje postavt na linux a ko je enkrat gor dela boljs kot pa na win* (testirano na Enemy Territory, quake3a -GeForce2 64mb, Debian).

zakaj bi recimo bil enemy territory tezje za postavit na linuxi?

Drgac pa naveza wine in winex ni slaba zadeva. Iz tega lahko sklepamo da igranje igric ni vec domena le windows userjev

to je res... vendar nisi nekaj prej reko da se emulatorji ne splacajo? (no, pri tej izjavi pa se morm strinjat;) )

kdo koga blati?:P

prix ::

Elow!:D

kanec v tvojem postu ne vidim smisla!

1. Iz mojih izkusenj vem da je spil tezje postavt na linux a ko je enkrat gor dela boljs kot pa na win* (testirano na Enemy Territory, quake3a -GeForce2 64mb, Debian) - Si ze kdaj namescal kaksno igro na Linux platformo? (OpenGl,igra)
(Ce imas svoje mnenje povej js to govorim iz "mojih" izkusenj).

2. Drgac pa naveza wine in winex ni slaba zadeva. Iz tega lahko sklepamo da igranje igric ni vec domena le windows userjev - Ce bi lahko prosim pogledu naslov threda ki se navezuje na emulacijo win32 aplikacij se ne bi tukaj prepiral o nepotrebnih stvareh.

Tko da What's the point?

Drgac pa se to! "tak kot berem tole vidim da si totalno offtopic kanec:D"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prix ()

moj_nick ::

Tak ko to moderiram ugotavljam, da bom vajine osebne stvari začel brisat. Zmenta se po ZS.

Moderator

NevarHere ::

sam en post še moj_nick?0:)

Si ze kdaj namescal kaksno igro na Linux platformo? (OpenGl,igra)

ce nebi , pol se mi2 nebi srecala tukile ;)

Tko da What's the point?

hja... ni je?

moj_nick ::

Ker tole ni kršenje pravil, bom pustil, vendar se prosim držita teme.

Moderator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

prix ::

Elow!:D

Brez komentarja!

Brcnil si v temo.

Ti ne zamerim, drugic pa se drz teme. Ce te se kej matra mi poslji ZS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ET pro mod in cedega

Oddelek: Igre
91406 (1317) PARTyZAN
»

moje potovanje v linux

Oddelek: Operacijski sistemi
131749 (1517) CCfly
»

Igre na linuxu?

Oddelek: Operacijski sistemi
131035 (846) dr.J
»

Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
504614 (4003) moj_nick
»

Winex

Oddelek: Operacijski sistemi
12999 (888) Gandalfar

Več podobnih tem