» »

FLASH cena???

FLASH cena???

sifu ::

ok...zanima me kolk bi recimo jest racunal firmi za izdelavo strani in sicer html+flash??? lahko si ogledate recimo stran www.klimapetek.si....

zanima me kolk bi vi racunali za izdelavo take strani ali podobne..

pa res me zanima samo cena pa nc druzga..

mogoce lohk se kdo kej pove o registraciji domene na arnesu ce kej ve o tem

:D

iBojan ::

Ma če si to stran naredo sam jim lahk poveš naj ti kako klimo pocen zrihtajo :) pa je. Glede registracije domene na arnesu pa moraš met registrirano firmo pa pol dobiš naslov kot npr nekaj-sp.si al pa nekaj.si odvisno če si s.p. ali pa d.o.o. in tako. Drugače pa lahko vse informacije na njihovi strani www.arnes.si

Lara-K ::

racuni tok kokr mislis da ti bodo pripravljeni dat, cim vec tem boljse :D

mislim da ti na linku "zanimam se za" ne dela tist pošlji. Mors uporabit obrazce al pa kot email (karkoli pac), sam da ti bo delal.
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

IceIceBaby ::

Osnova za page - 30k
flash intro - 10k
javascript dodatki - 10k
-------------------------------
40k

tkole bi js to računu. Pa se mi zdi, da je tole kar pocen 40k. Drugače je pa fajn page, svaka čast :)

darh ::

ceno za webdesign v osnovi je tezko definirat... vse je odvisno od tega kolk se cenis in kolk ti je stranka prpravlena placat...

ne morš se sklicevat na dolžino filmčka, ker je flash kar kompleksna zadeva in pri interaktivnosti to splohn e pride v upoštev... pa še stranka bi pol mogoče hotla krajši filmček... žoharji.. hehe

najbolš da sam preceniš kolk kompleksna in zahtevna je stvar, a jo znaš rešt al se boš mogu še kej dodatno naučit... anyway...

postavš za kake 50% višjo ceno kot si jo mislu po defaltu rečt, tko da maš mal rezerve za barantanje.. hehen 0:)
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup domene!

Oddelek: Omrežja in internet
414563 (3456) c3p0
»

Prodaja domene

Oddelek: Izdelava spletišč
152957 (2957) HardFu
»

Registrarji so v nemilost prepustili skoraj 5-tisoč domen .SI

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
304815 (3558) AtaStrumf
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997729 (5692) JanezekNovak
»

Domene in webspace

Oddelek: Izdelava spletišč
171352 (1055) blue96

Več podobnih tem