» »

DIVX?

DIVX?

damirez ::

A se da normalno filme gledat na GF2 mx200 32mb 128mb rama pa 333AMD k-6, sj ce bo kdaj pa kdaj kaj za stekalo se ne bo tak hudo, samo me zanim a se bo dalo gledat, ker sem videl da folk omenja minimum 900mhz. Ja ce je tor es minimum zakaj smo potem vcasih normlano gledal to? A je to samo zarad teh AC3 kodekov ne bo delal tekoce al kaj ali pac bo?

chucki ::

Odvisno od filma. Filmi z visoko kakovostjo ti bodo verjetno stekali.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

TylerDurden ::

Če bi FSB šel na 100 Mhz bi ti delalo pomojem, samo celerona primerno ohladi, pa bo delal na 500 Mhz, rabiš še 128 Mb rama ter ffdshow pa bi moralo delati.
Let\'s make some soap ...

Vesoljc ::

kašn celeron? 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

damirez ::

A pl res rabm 256 rama al bo 128 dost, ker sem oblubil punci da ji za 10k zrihtam PC, dam not GF2 pa 128mb rama in to je to in da bo potem lahko gledala filme. Zdej me zanima a jo bom nategnil al ne?

jero_no1 ::

nategnil je bos lahk tud ce filmi ne bodo laufal:P - za to ni bojazni. 128 rama bo zadost pa tud GF je vredu, proc pa bi tud naj biu - mors mal probat. pa ce ne bo vse delal probi mal proc navit.

Fury ::

tezko bo delal... vsi novejsi ti bojo stekal, ker bojo v prevelki resoulciji... pa AC3 bojo stekal verjetno, ker je dost procesiranja... pa tisti z vecjim bitratom tut... tezko bo - procesor je presvoh.

damirez ::

Dej no Fury ubil si filing! :P

Dr_M ::

navij procesor. zmanjsi post procesing...velik nastavitev je, velik moznosti mas da bo vecina filmov delala:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

Z malo potweakanim celeronom 366MHz deluje vse brez problema na max postprocessing in ostalo sranje na maksimumu.
Če ne drugega pa malo povečaj FSB >:D
Pa frišne Winse (ne NT, ampak 98SE) ter nove driverje in codece daj gor, pa na kakšen DMA ne pozabit...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dr_M ::

Z malo potweakanim celeronom 366MHz deluje vse brez problema na max postprocessing in ostalo sranje na maksimumu.

ce je potweakan na 550mhz pol verjamem da res dela. jest sm fotru dau c400@500 128mb pa win2000 sp4, pa ce sm dau postprocesing na max je mal steknl usake tok cajta (na cca 10-15s), pol sm dau pa prblizn na 75% je blo pa ql :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493067 (1827) Azrael
»

DivX Filmi na Celeron 300Mhz ?

Oddelek: Zvok in slika
151430 (1134) blazko1
»

gledanje DivX filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
331854 (1033) smash
»

Kakšen PC za DivX

Oddelek: Pomoč in nasveti
181289 (1036) zile
»

3D Mark 2001

Oddelek: Novice / Grafične kartice
211845 (1194) AndrejX

Več podobnih tem