» »

Vecfunkcijski Tiskalnik

Vecfunkcijski Tiskalnik

Buggy ::

Zdravo!

Bi vprasal, ce ima kdo kaksne prakticne izkusnje glede teh t.i. Vecfunkcijskih tiskalnikov. S tem mislim 3in1 naprave (copy, print, Scan). Kateri od modelov bi bil primeren, kar se tice cena/kvaliteta za domaco uorabo. Po moznosti morda kdo ve kaksno ugodno varianto, ki ima zraven se FAX. Prosil bi za konkretne predloge najraje od ljudi ki so imeli moznost te naprave sprobati. Morda se ocena kvalitete sceniranih/printanih/Fax dokumentov.


P.S: gledal sem HP OfficeJet 4110 pa je za ceno 45 Ksit zelo dober. Morda se kaj drugega v tem rangu lahko tudi brez FAX-a

Hvala
Buggy

Jon ::

OfficeJet 4110 je u redu, če ne misliš tiskati veliko. Namreč, kartuše so obupno majhne (črna ima 10 ml = malo strani. Za 5000 SIT = nateg.), tako da jih boš moral pogosto menjati ali polniti, slednje je uredu, če te ne moti malo popackati :)

mat11 ::

Sam sem nabavil HP 2175, in sem zelo zadovoljen, lepše slike dela kot prejšni foto Epson 700 tiskalnik, in še zelo praktičen je. Edino pri barvah te hočejo nategnit. Že pred mesecem mi je začel stokat da ima malo barve, od takrat sem sigurno sprintal še enkrat več in barve je še vedno dovolj.8-)
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika - MFP (print/scan/copy)

Oddelek: Kaj kupiti
357899 (6625) miller31
»

"Wireless" tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163107 (2810) Midnas
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222326 (1910) mersol
»

katero multifunkcijsko (tiskalnik, scaner, kopirec) napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
133060 (2753) Tear_DR0P
»

Tiskalnik ali vecfunkcijska naprava za 30-50k

Oddelek: Kaj kupiti
91657 (1526) MEDENA

Več podobnih tem