» »

Free webhosting

Free webhosting

Misak ::

Ok.. Mogoče je bla to res že nevemkoliko krat objavljena tema, pa vendarle:
Rabil bi takšnega ponudnika, ki bi omogočal (sevda more biti free):
- pearl, php,
- najmanj 50mb placa
- po možnosti še dodaten mail account
- in kar je najpomembneje: DA BO HITR SERVER
Ne mi omenjat f2s.com al pa slohosting.com (sej je propadu, mar ne?) . Ker verjetno takih ponudnikov ni v Sloveniji, bi vas prosil za kakšne tuje ponudnike:)

BTW: kaj uporabljate ostali (poleg f2s.com, myfreehost.com) ?
Hvala za odgovore
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

whatson ::

hobbiton.org
perl
php
50 mega placa
no banners:D

Lara-K ::

Jest uporablam slohosting, ki ga bom zdej zamenjala, ker je v bedu, poleg myfreehosta. sm se prijavla na f2s, drugace pa ti povem da bi blo najblojse ce bi si umislu zakup streznika. na kelt.si dobis za 3k mesecno 50 mb placa pa php, mysql, pa ne vem tocno kaj se podpira, pa email seveda... Na koncu se zmeraj izkaze da na free serverjih mas zmeri kaksn problem in nikol nc ne dela tko k je treba.>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

whatson ::

Lara-K to maš prav glede free serverjev.. ampak problem je predvsem v tem da so free... in so preobremenjeni... kot pa opažam je Kelt res zelo poceni.. ampak kot se mi nima Perla

Misak ::

Dejstvo je, da smo vsi zaceli na free ponudnikih. Da ne omenjam od prvega page-a na myfreehostu, dokler nisem spoznal da to totalno sux 8-).
POtem je prišel na vrsto f2s.com, ki je dober ponudnik, vendar zaradi preobremenjenosti serverja (kot je rekel whatson) ni pravega učinka. Ker ljudje ki so na dial-up povezavi vcasih se pri njih loada stran tud po par minut ;((
Vendar jest za svojo stran nisem rabil nobenega "pravega" ponudnika, saj je bil njen namen le in samo le zabava.
Verjetno da se bom prijavil k nekemu novemu ponudniku (Pure-live) vendar, stvari še niso narejene, oz. stran se ni dokoncana. MOgoce bo uspela mogoce pa ne.
Ker se mislim v bližnj prihodnosti posvetiti novemu projektu (ah nc kej tazga nekaj o futurami:\) bi bilo lepo ce bi našel kakšnega dostojnega ponudnika...free i guess, ker potem če že kupiš plac pri določenem ponudniku, je najbolje da tudi domeno registriras, kar pa lahko znese skupaj na mesec tudi 10k. Tolk finančnih sredstev pa zaenkrat nimam:'(.
Lara-K: a slohosting se dela? :)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Lara-K ::

Slohostin se zmeri dela ja, sam vcasih tud po kaksn tedn ne mores na server. Kako bi ti prišlo 10k na mesec??? 5k je za domeno na leto 3k pa za streznik, lahko pa ti tudi ni treba domeno registrirat pa bi imeu pac domeno www.whatever.kelt.si, a na free serverjih bi pa imeu kaksn boljsi url? Jest mam domeno, pa se zakupljen streznik pri keltu, pa me pride na mesec 3k, pa se prvi mesec je zastojn, no vsaj prej je bilo, zdej pa ne vem ce je se... Res da je myfreehost v bedu, ampak sm opazila da se najveckrat dela.
Jest sm se prijavla zdej na f2s, kva neki pravte da ne dela good? zanima me a se strani res tok pocas loadajo in ce je dostikrat streznik v izpadu?>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

PaJo ::

Kelt je kar cool resitev:D

Drugace pa si poglejte se tal link:MojStreznik
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Misak ::

Lara-K: neki me zanima... Ti imaš kupljeno domeno in strežnik na kletu, zdej pa hočes met na f2s.com ? :D
No ja, sej ne rečem..nikol ni dovolj en ponudnik :)) in ker mamo v glavi tolk projektov :>
Hja f2s.com je res zlo "nestabilen". Al dela pocasi, al pa parkrat na dan server crkne. Hitro dela zelo redkokdaj(najbrž takrat k američani pa japonci spijo:) Sam je pa dobra alternativa ostalim free web providerjem. Če že rabiš plac, se prijav na f2s.com. Mogoce malce pretiravam s to "nestabilnostjo", ker sem na f2s.com skor skoz:> Dela, dela..sam ne pa pričakovat hitrosti. BTW: kera dobra sogovrnica si:\
PaJo: Kelt ima bolšo ponudbo 8-) Moram razmišljati v tej smeri... da se bom kmalu prijavil
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

[SpydeR] ::

whatson: Hobbiton je zlo nestabilen. Včasih dela, včasih pa tud do 3 dni ni dostopen ;(

Elemen_T ::

Ka pa jest vem...če maš ti eno domačo stran le za zabavo, sigurno ne boš dajal 1000 ali še več SIT v 0...Drugo je če hočeš kaj $$$ dobiti...

Še najbolj zanesljiv je geocities.com ...ne pomnim da nebi bil online. Vržejo pa ti ono reklamo...mene niti ne moti ker jo lahko brez problema odstraniš (x).

Lep pozdrav!

whatson ::

[Spyder]: huh.. nisem vedu... ga ne uporabljam veliko.. je pa res da je Kelt izredno dobra rešitev.. samo kaki so pa uptimi serverja?

#13 ::

kelt je....kako bi rekel...zanesljiv vendar brez perla je......težko v glavnem.....glih cgi programi so "best" sam verjetn to že veš:\
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

whatson ::

vem ja... ali PHP lahko izredno dobro nadomesti Perl...

Tjulenj ::

lordmisak: futurama? v kaksnem formatu pa imas? se da kej dobit :D if ja, then mail me

blue96 ::

angelfire rilz!!!

klikn na www.angelfire.com

pa mislm da je 50 mb, glede emaila mas pa www.email.si ce drugace ne gre...:\8-O
.

ahac ::

A je kakšen tak kot f2s, ampak da daš lahko gor svojo domeno? Zastonj seveda.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Lara-K ::

LordMisak: kdo pa pravi da imam jest samo eno stran?>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

barbarossa ::

Jest mam pri KELTu en hudoben site >:D pa morem rect, da se server od kar sem pri njih ni sesedu, pa sem ze ene 2 leti.

barbarossa ::

> KELT je....kako bi rekel...zanesljiv vendar brez perla je......težko v
> glavnem.....glih cgi programi so "best" sam verjetn to že veš

Jst sem jih probu nastimat za mod_perl in pravjo, da je velko povprasevanje in da ga bodo namontiral v enem tednu. Tipi majo full hiter response time. Enkrat sem rabu gdlib za PHP in so ga instaliral v enem dnevu. Pa ce jst kej vem, je treba za gdlib compilat apache pa PHP pa gd, ki rabi se ene 20 drugih libov pa vse. Zgleda da imajo enega stroj administratorja al pa kr vec. Pa eno domeno so mi enkrat vkljucl v roku 15 minut k sem reku da je nujno.

Pa www.100si.com gostuje pri njih, ker pomeni da morjo met res hudo masino.

Jst pravm da brez dnarja ni muzke, pa jebiga 2400 na mesec je lih za 3 pive za to pa se vedno dam in mirno spim in vem da moja domena hiter dela pa da dela. S free hostingom nisem bil prevec zadovoljen.

Pa se slisal sem, da se da tud zdilat z njimi, da kaksen free projekt zastonj hostajo, kr poglejte otroci.kelt.si pa dvatisoc.kelt.si grem stavit da jim tip ne placuje hostinga.
:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši free web hosting???

Oddelek: Omrežja in internet
162784 (2482) dux
»

PHP & MySQL Server

Oddelek: Omrežja in internet
211190 (993) glavic
»

Problem z F2S-jem

Oddelek: Omrežja in internet
291176 (1015) MaverickT
»

Free webhosting!

Oddelek: Omrežja in internet
161369 (1216) Yohan del Sud
»

SLOPCNEWS !

Oddelek: Omrežja in internet
141047 (802) rookie

Več podobnih tem