» »

Zažiganje računalniških komponent...

Zažiganje računalniških komponent...

tejo ::

Imam en odvečni disketnik (velik), diskete (velike in male), CD-je, trdi disk, rame in mogoče še kaj.

Ali naj vse to zažgem? Če imate še kakšen drugačen predlog mi povejte!

Vsekakor pa bom objavil slike ostankov teh delov na Slo-Tech.:))

Yohan del Sud ::

No ja. Da se zadeva ne bo preveč razširila. Kaj pa okolje pa to. Vem da so zeleni šibki dandanes ampak kam bi pa prišli če bi vsi zažigal računalniške komponente vsevprek. Topla greda kliče...

Morpheus ::

Ej, model, se nikamor ne mudi. Rajs ti pis men pa mi tocno povej kva use mas. Ce to kar si povedu dela, se bova ze kej zmenila(dnar pa to).>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ChiefThunder ::

Ne vem, no... mal ste čudni s tem uničevanjem. :\
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Koci ::

burn, burn...

Morpheus ::

Tocno tko, PoglavarStrela ma prou, rajs dejte odvecne komponente v dobrodelne namene, ali drugace povedano, MENI!>:D>:D>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ChiefThunder ::

>:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Morpheus ::

Smo pa zgovorni. No, sej ni treba nc napisat. Izraz na obrazu pove use!:P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

abcde7 ::

Ja tejo_no1, tvoje zažganine so res dobre...
Kr nadaljuj...

LP:D:D:D8-O

Jeronimo ::

A zdej boste pa zažigali komponente?
In kakšna je satisfakcija tega početja ?? 8-O
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

LojzePek ::

Mislim da bos moral na Ministerstvo za informacijsko družbo po vlogo za zazig komponent. Mislim da ni vec kot 10K SIT. Ta denar gre potem za varovanje okolja:D

Simko ::

mah...brezveze...:|

tejo ::

"Ta" velik disketnik ne dela, trdi disk (170 MB) je pokvarjen, "ta" velike diskete so še uporabne (1.6 MB), a jih ne rabim, "ta" male dikete so stare kakšni dve leti in že nekaj nagajajo, CD-ji so pa večinamo kakšni leto stari in sem jih dobil zraven računalniških revij: Joker, SWP, Win.ini, PC-Gamer in PC-Mediji.

Poglejte si tole. Meni se zdi slika prav smešna.:D:D

slycer ::

Jah kaj sesuj vse, poslikaj, pošlji kam, kjer te stvari odobravajo (npr. na Slo-tech:D). Kaj se ti bo stara šara valjala po stanovanju. Aja by the way sej jest mam tudi neko staro Hercules grafično pa 10"(!) disketo, ampak ju hranim kot muzejska primerka in ju ne dam, ker sta samo moji8-)

tejo ::

Obljubim, da se bom do konca meseca znebil te stare šare na najbolj krut način (macola, ogenj in F težnosti). Ampak trdi disk bom pa obdržal, ker je pod pokrovom tako lep. :D:D:D

Morpheus ::

Probi diskete posadit v zemljo, bojo mogoče nove zrasle.:)) Drgač pa komponente izpostavi: vodi, ognju, trdim objektom, padcem, lahko tudi kaj stisneš, rji(če je mogoče), električni napetosti(yeah, baby!!!). Nujno moraš pa kšn CD "zapeči". Hehe.>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

tejo ::

En cd sem že zapekel. Oglej si ga tukaj!:D:D:D

blue96 ::

ej tejo, tale slika ( zazgana cd in disketa) je zelo dobra. spominja me, kot da bi disketa tako ljubila cd in se z njim zdruzila.

malo zajbancije, ampak, ce ne rabis komponent jih vrzi v kanto za smeti. bo bolje za okolje.8-O
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaš prvi mlinček (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
867648 (4666) opeter
»

Priklop stare diskete 1,44 MB

Oddelek: Strojna oprema
201801 (1362) sirotka
»

1x ide kabel za trdi disk, disketnik, in cd rom??????

Oddelek: Strojna oprema
111155 (1085) Dr_M

Kje dnar dobit

Oddelek: Slo-Tech
92014 (1440) cahahopie
»

Za koliko...

Oddelek: Kaj kupiti
8965 (818) R0K

Več podobnih tem