» »

A1 elektronski naslov

A1 elektronski naslov

twom ::

Katerkoli.

Kličem 2 uri (glede A1 storitve) (iz BOB številke), nazadnje sem bil 8 v vrsti več kot pol ure, sicer me je pa ene desetrkat prekinilo.
Preko spletnega kontaktnega obrazca mi je 2x javilo Neznana napaka, večkrat sem preveril vnosna polja (macos Safari), v tretje ne bom probaval
Preko chate je pa kot bi se pogovarjal s steno.

V poslovalnico ne bom hodil, razen za vrniti opremo, ker sem na temu da prekinem v preizkusnem oddobju 100 dni.

Ganon ::

Na uradni strani ga imaš.

twom ::

Ganon je izjavil:

Na uradni strani ga imaš.
Ne, nimaš ga. Če pa kaj napišeš na "info" pa dobiš odgovor da ni v uporabi.

AtaStanko ::

Kot vidim je bolj problem v tebi. Pokličeš na njihovo telefonsko številko 040 404 049 katera te preko smsa preveže na chat z Lumijem kateri res ene dvakrat odgovori bolj neumno, odvisno tudi koliko si ti neumen, na neumna vprašanja odgovori neumno, potem pa te po največ parih minutah 5-10 minut preveže v živo preko njihovega tehnika. V zadnjem tednu večkrat klical in vedno imel takšno izkušnjo. Če pa imaš kakšno večjo težavo pa greš v najbližjo poslovalnico, ker največ se boš tam zmenil. Če ti je to težko pa res najboljš, da se pobereš drugam, nobeden te ne bo pogešal.

Furbo ::

AtaStanko je izjavil:

Kot vidim je bolj problem v tebi. Pokličeš na njihovo telefonsko številko 040 404 049 katera te preko smsa preveže na chat z Lumijem kateri res ene dvakrat odgovori bolj neumno, odvisno tudi koliko si ti neumen, na neumna vprašanja odgovori neumno, potem pa te po največ parih minutah 5-10 minut preveže v živo preko njihovega tehnika. V zadnjem tednu večkrat klical in vedno imel takšno izkušnjo. Če pa imaš kakšno večjo težavo pa greš v najbližjo poslovalnico, ker največ se boš tam zmenil. Če ti je to težko pa res najboljš, da se pobereš drugam, nobeden te ne bo pogešal.

Lol Stockholmski sindrom
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

lebang1 ::

AtaStanko tudi v drugih temah zelo zagovarja A1, verjetno so mu plačal ;((

AtaStanko ::

lebang1 je izjavil:

AtaStanko tudi v drugih temah zelo zagovarja A1, verjetno so mu plačal ;((

Zagovarja? En ali dva komentarja sem napisal na to temo kjer sem opisal svoje izkušnje. No ja razen nekega prepucavanja z nekim uporabnikom, ki ga sploh ne jemljem resno. Če je to zagovarjanje potem ne vem. V primerjavi z Telemachom in več kot 20 letnimi izkušnjami z njimi imam do sedaj boljše izkušnje ja. Kot sem že napisal sem en teden pri njih. Ja tudi jaz sem prejšnji teden večkrat klical oziroma se pogovarjal z njihovimi tehniki, bil tudi dvakrat v poslovalnici, da smo uredili vse zadeve, ki takoj niso delovale. Kot pa rečeno sem vse opravil zelo hitro tako v poslovalnici kot preko chata oziroma tehnika s katerim sva potem komunicirala. Tako da ja, lahko jih pohvalim in če to jemljete kot reklama ali zagovarjanje potem pa je to to. Plačali mi niso nič edino tisto kar pripada vsem ostalim, če se znaš zmenit ali izpogajat, kaj sem dobil sem opisal v sosednji temi.

Furbo je izjavil:


Lol Stockholmski sindrom

Če so tebi oprali možgane ne sodi po sebi:))

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
840196184 (7773) matobeli
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715773 (2069) Malidelničar
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16631894 (14990) nejc_nejc
»

Predplačniška kartica? Visa?

Oddelek: Loža
348109 (4966) Leko
»

Telekom - odstop od dela pogodbe pred montazo

Oddelek: Omrežja in internet
71127 (708) starfotr

Več podobnih tem