» »

prodaja avtomobila

prodaja avtomobila

gtrxslo ::

živjo,

pišem glede prodaje avtomobila moje punce.... pred mesecom dni je X avtohiši prodala ( dala v odkup ) avto, na katerem je svetila ESP opozorilna lučka.... ko je avtohiša ocenjevala avto... lučke niso opazili punca pa tudi ni omenila...

par dni za tem, jo avtohiša kontaktira da ima avto pomanjkljivost in da potrebno vrniti del kupnine...

Pišem šele sedaj, ker se zadeva ne umirja in že pritiskajo s " tozbo "...

Jaz in punca zagovarjava videno- kupljeno... ta lučka ni skrita napaka... ker kar močno sveti in jo takoj opazis...

Morebitni nasveti ? kdo ima prav

IL_DIAVOLO ::

Zagovarjam poštenje in kompromis.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

OutOfTheBox ::

Jaz in punca zagovarjava videno- kupljeno... ta lučka ni skrita napaka... ker kar močno sveti in jo takoj opazis...


Drži. Kiksnili so v avtohiši, ker avta niso podrobno pregledali in če so avto prižgali bi luč tudi opazili.


Morebitni nasveti ? kdo ima prav


Sicer z nekaj nejevolje, ker bi bil prepričan da so luč opazili bi vseeno na koncu sam bil pripravljen na sodelovanje, da se zadeva reši tako da bi bilo obem prav.

Mi pa vseeno ni všeč način kako se avtohiša loteva rešitve tega problema. Večina bi svojo napako požrla in ne bi porabljala energije na praznih grožnjah. To vsekakor ni način.

Zgodovina sprememb…

toro69 ::

avto hiše niso fizične osebe, stopi do odvetnika, kolikor je meni znano ne morejo nič

solatko ::

Avto hiše se v primeru, da ti kupiš avto z napako, obnašajo povsem drugače. Niti pomislijo ne na kaKšno vračilo denarja, kritje dela servisa,.. tako, da je verjetno prišlo do reklamacije kupca, saj so itak avto ocenili krepko pod tržno vrednostjo in ga prodali po višji ceni. Enostavno jih ignoriraj, tako kot oni ignorirajo svoje kupce.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupec mi grozi, da sem ga ogoljufal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696066 (2000) c3p0
»

Prodaja avta in reklamacija kupca, pomoč! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13419465 (8931) BadgerSkin
»

Pravni nasvet glede nakupa rabljenega avtomobila

Oddelek: Loža
181840 (1122) UganiKdo
»

Prodal Avto - okvarjen avto po 1mescu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20635914 (24198) zobnik
»

Zakon o varstvu potrošnikov in rabljen avtomobil (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5920890 (11327) bambam20

Več podobnih tem