» »

Telemach spored oddaj na TV

Telemach spored oddaj na TV

mihajlo19885 ::

Pozdrav, imam Telemachov EON lite paket in sem opazil nekaj stvari v tv programski shemi.

Vecina tujih kanalov ima Slovenske podnapise, ki se jih ne da izklopiti.

In pa recimo Discovery, National Geographic, History imajo cisto nakljucno sestavljene urnike predvajanja, in se vedno ponavljajo iste epizode. To se mi zdi uporabniku neprijazno. Naprimer oddaja Pawn Stars na History, vedno ponavljajo. neke epizode iz sezone 17 in 24, brez urnika, brez dolocene ure. Potem imam boljso izkusnjo gledanja tv serij, ce jih najdem na spletu, kjer so brez reklam in brez Slovenskih podnapisov.

Tako Telemach uporabljam bolj za dostop do interneta, TV pa je uporaben za kaksne kanale z prenosi v zivo, sport, tuje novice itd...

Da se pogledati tudi kak film ali tv serija ampak je treba z daljincem brskati, da najdes pravo epizodo.

To mislim, da je zrelo za tozbo proti Telemachu, mislim, da zanalasc naredijo urnik nakljucen, zato da gledalci dlje casa ostanejo na teh kanalih in trosijo cas z rocnim iskanjem oddaj.

Ali se da to kje napisati pritozbo na kaksen AKOS ali pa urad za varstvo potrosnikov ali kako se ze imenuje.

Zanima me kaksen je urnik predvajanja pri ostalih TV ponudnikih kot so A1, T2, Telekom, ali imajo tudi oni nakljucno pometane serije na tujih kanalih ?

Ali se koga to moti, ali je ljudem vseeno ?



Ker znam najti in verjetno vecina bralcev tega foruma oddaje na spletu, vsak poskrbi zase.
Pogledal sem tv spored za Telekom Neo in je isti spored, torej ne vem kdo doloca vrstnu red oddaj na posameznih kanalih ?

Naprimer kaksne starejse tv serije kot so Seinfeld, Roseanne, Dosjeji X, Zvezdne steze itd..., tega ni pri Slovenskih TV ponudnikih, vrtijo vecinoma novejse serije in filme.

Ali pa zakaj ne dajo v programsko shemo katerega od Ameriskih TV kanalov kot so ABC, Fox, NBC, da lahko gledamo iste stvari kot vecina Americanov.

Vcasih si tocno vedel ob kateri uri je katera tv serija in si takrat poskusil biti doma, da lahko pogledas novo epizodo, danes je bolj TV na zahtevo.

Meni osebno je ljubse, da si najdem oddajo na spletu, shranim na racunalnik in pogledam takrat ko imam cas.

Je pa toliko stvari predvajanih vsak dan, da ni casa vse to pogledati, vecinoma ljudje pogledajo tistih par stvari, ki jih zanimajo.

Kaksno je vase mnenje o tem, odprimo debato 🙂

skumpl ::

Operater nima nič s tem, kaj predvaja določen TV kanal. Vsi imajo enak spored. Na History Channel in podobnih kanalih pa že več kot 10 let vrtijo ene in iste epizode, vse pomešano. Lovci na dražbe, zastavljalnica, Skinwalker ranč, skladiščne vojne...

srus ::

skumpl je izjavil:

Operater nima nič s tem, kaj predvaja določen TV kanal. Vsi imajo enak spored. Na History Channel in podobnih kanalih pa že več kot 10 let vrtijo ene in iste epizode, vse pomešano. Lovci na dražbe, zastavljalnica, Skinwalker ranč, skladiščne vojne...


Z eno besedo - Smetarji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Sedem umetnosti
700220349 (2117) oo7
»

Knightfall (Tv serija 2017-) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6012786 (7170) oo7
»

Discovery channel

Oddelek: Sedem umetnosti
131830 (1258) SuperVeloce
»

Discovery Channel je postal prav živceparajoč program! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559537 (6695) gendale
»

Nova anketa: še gledate televizijske vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7811805 (8671) LuiIII

Več podobnih tem