» »

Discovery channel

Discovery channel

Venum ::

Upam da sem zadel tapravi forum. Zanima me ce je se kdo ful mahnjen na ta program in rekdokdaj gleda kaj drugega? Sicer ne gledam cisto vseh serij, ampak vecino (nebi jih nasteval, ker jih je prevec. Imam pa eno vprasanje. Ali kdaj dobite obcutek da so nekatere reci narjene sam za show? (recimo amish mafia, ki se mi zdi ful filmska). Mislite da priredijo kaksne scene al je to to (zelo podobno dejanskemu stanju)? Ali bi kaj spremenili pri tem programu? Jaz bi edino bolj kot ne ena in iste reklame :)

futune ::

Discovery Channel je postal prav živceparajoč program!

Večina oddaj trpi zaradi umetnega igranja, zanič scripte, slabih rezov, nezanimivih vsebin ( kar bi bilo mogoče še kaj gledljivega, če ne bi tako pretiravali v vsem ) in prevelik je zamik novih epizod iz US... na srečo se je s časovnim zamikom dalo vsaj reklame preskočit. Pač še en kanal, ki bo šel počasi v pozabo zaradi slabih reality showov.

BorutK-73 ::

Discovery res ni več tisto kar je bil, preveč "reality" shows.:'( npr.: OCC je bil real samo prve 2 sezone, potem so pa denar+sponzorji ustvarjali "reality"!
Kdaj pa kdaj se najde kaj pamentnega na History channel, ampak tudi to počasi izginja.
Res pogrešam stari Discovery channel izpred 10ih let.

edit.
typos

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Tipičen novodoben discovery show:
- Intro 2 minuti, polno flybyjev in velikih besed, obvezen slow-mo fizičkih radnika v srajcah
- 5 minut reklam za pervol
- 10 minut oh in sploh kako nevarno je premaknit gradbeni oder, ki so ga že 50x premaknili bp
- 5 minut reklam za persil
- 10 minut ustvarjanja suspenza, kako nevarno je premaknit gradbeni oder, ki so ga že 50x premaknili bp
- 5 minut reklam za silan
- 5 minut slow motiona, kako premikajo gradbeni oder, ki so ga že 50x premaknili bp. Dva se stepeta/skregata
- 5 minut reklam za syos
- 5 minut, kako bo to naj naj stavba in kako nevarno je premikat gradbene odre, čeprav so jih že 50x bp
- THE END
- 10 minut reklam za špar, do naslednje "oddaje"
- vse skupaj se ponovi vsakih 8 ur.

Spominja na dragon ball(z), kjer če se ni en attack chargal vsaj tri epizode, si vedel, da ne bo dovolj za zmago.

Discovery danes? Če bi podali samo fakte, brez brezveznega nategovanja in tone reklam, bi imeli programa za deset minut dnevno. Ko je višek oddaje pet minuten prizor, kako je snemalna ekipa obtičala v košari dvigala, takrat veš, da dno ni več daleč.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Venum ::

Ja, se strinjam preveč je tega realityja, nič več pravih dokumentarcev. A vas ma večina discovery preko plačljive zadeve pri operaterju? Jaz mam tistega iz analognega signala in reklamirajo sam svoj program in nič komercialnih izdelkov pa še "reklame" pri deadliest catch so veliko krajše kot pri ostalih showih.

ZarodeX ::

Meni osebno se zdi da pri Tistih dveh ki kupujeta tiste bokse in vedno bajno zaslužita mislim da tukaj nekako težko verjamem da najdeta notri stvari ki so vredne 10k $ ker če bi tako gledali se njimm potem ne splača teh boksov prodajat, če pa bi že z eno stvarjo zaslužili vrednost 10-15 boksov in moramo vedeti da vsak ki kupi da ponavadi majn kolikor je vse skupaj vredno...

Da ne govorim o reklamah ko se kar naenkrat zviša glasnost TV in ''popizdim'' se opravičujem izrazu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZarodeX ()

sirotka ::

DC je zadnjih nekaj let totalno sranje. Nekaj dobrih dok. imajo na novem bbcjevem kanalu, pa še top gear je gor:).

Venum ::

ZarodeX je izjavil:

Meni osebno se zdi da pri Tistih dveh ki kupujeta tiste bokse in vedno bajno zaslužita mislim da tukaj nekako težko verjamem da najdeta notri stvari ki so vredne 10k $ ker če bi tako gledali se njimm potem ne splača teh boksov prodajat, če pa bi že z eno stvarjo zaslužili vrednost 10-15 boksov in moramo vedeti da vsak ki kupi da ponavadi majn kolikor je vse skupaj vredno...

Da ne govorim o reklamah ko se kar naenkrat zviša glasnost TV in ''popizdim'' se opravičujem izrazu

Mislim da onadva kupita zlo vlko teh storage boxom, ampak v večini ni nič omembe vrednega. Predvajajo sam une "rarest" odkritja - vsaj tak piše pred vsako oddajo. Drugače sta mi pa tadva kr všeč in se ne sprašujem če je zaigrano al ni ampak dam sam možgane na off :=)

TESKAn ::

Ampak a ni škoda, da namesto ene oddaje, kjer bi lahko predstavljali take "rarest" predmete, njihovo zgodovino in pokazali njihovo obnovo, dobimo sto oddaj, kjer večina vsebine nima najmanjše povezave z "odkritji", ampak z "življenji" glavnih akterjev? Recimo storage wars. Zanimivega je 5 minut contenta (ko najdejo kaj zanimivega in ko grejo zadevo ovrednotit), preostanek ure napolnijo reklame in kreganje med protagonisti med bidanjem.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BorutK-73 ::

TESKAn je izjavil:

kreganje


Tako je OCC (American chopper) postal slaven v ZDA.

gzibret ::

Discovery je slabši, kot najbolj osladne telenovele. Samo čakaš na razplet spogledovanja med ornitologom in naravovarstvenico. 100% nakladanje, nič informacij.
Vse je za neki dobr!

urosz ::

National Geographic > Discovery Channel

že kar nekaj časa. čeprav tudi NG ni top, je pa gledljiv. moje mnenje ;)

TESKAn ::

100% nakladanje, nič informacij.

Lep povzetek:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

SuperVeloce ::

Tu pa tam se najde kakšna dobra oddaja, mogoče bolj ob poznih urah. No vsaj na DC world ali DC science. Še dobro, da so BBC horizon in podobni še ostali na neki kvalitetni ravni :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Discovery Channel je postal prav živceparajoč program! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559133 (6291) gendale
»

Še gledate TV vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
769122 (7405) de199
»

Gostilna

Oddelek: Loža
7850 (576) gruntfürmich
»

Katir TV program največ gledate ?

Oddelek: Loža
343571 (2834) Scorpia
»

Discovery- točnost podatkov

Oddelek: Loža
141844 (852) Tody

Več podobnih tem