» »

Začenja se Telemachov prevzem T-2

Začenja se Telemachov prevzem T-2

Slo-Tech - Telemach je podpisal pogodbo za nakup operaterja T-2, kar so napovedali junija. Za uspešno izpeljavo posla je potrebno še soglasje varuha konkurence, ki ga še ni. Telemach bo najprej kupil 24,9-odstotka operaterja, za kar soglasja ne potrebuje, nato pa bo delež povečal na vsaj 98 odstotkov. S tem bo v praksi prevzel popoln nadzor nad družbo.

V T-2 zatrjuje, da naročniki ne bodo opazili sprememb. Storitve naj bi še naprej zagotavljali samostojno in pod svojo blagovno znamko, uvedli pa bodo tudi nekaj novosti, ki jih bodo predstavili jeseni. Pogoji poslovanja in naročniški paketi naj bi ostali nespremenjeni.

T-2 je bil ustanovljen leta 2004 in je z velikopoteznimi načrti gradnje optičnega omrežja povzročil napredek na tem področju, saj je k ukrepanju vzpodbudil tudi konkurenco. Podjetje je zaradi hitre rasti in obsežnih investicij v omrežje, ki pa se niso odrazile v zadostnem povečanju števila naročnika, vmes zašlo tudi v težave. Letos je SDH zahteval stečaj podjetja, ki pa se sedaj ne bo zgodil. Podjetje je sicer lani ustvarilo skoraj šest milijonov evrov dobička ob 115 milijonih prihodkov. T-2 ima 22-odstotni tržni delež na področju zagotavljanja širokopasovnega dostopa do interneta, pri spletni televiziji pa kar tretjinskega.

Telemach je bil ustanovljen leta 1999, od leta 2013 pa je v lasti United Groupa. S SDH je podpisal poravnavo, po kateri bo SDH prihodnji teden prejel 37 milijonov evrov, do leta 2027 pa še 53 milijonov evrov, s čimer bo dolg T-2 odplačan.

113 komentarjev

«
1
2 3

skumpl ::

Od kje Teleamchu toliko denarja?

LeQuack ::

skumpl je izjavil:

Od kje Teleamchu toliko denarja?


Srbska mafija.
Quack !

mrTwelveTrees ::

Moja napoved je, da bo Telemach dolgoročno "izcuzal" T2, pobral njegovo optiko in ga ugasnil, ampak ne takoj čez nekaj let, to ne bo takoj.
Ker bodo odpuščanja pri T2, manj ljudi več dela za obstoječe, Telemach ne bo pusti dodatnih stroškov razvoja tv vmesnika v dve smeri, itd.
Kvaliteta storitev bo padla.
Tukaj ni luči na koncu tunela.

Stranke pri mobilni T2 NISO zadovoljne, ko se menja signal iz Telekoma na A1, potem pa še na Telemach. To ljudem ne bo všeč in bodo odšli.

T2 je zdaj zapisal v pogoje poslovenja da bo vsakoletno redno dvigoval cene glede na inflacijo, kar pomeni da naročniki ne bodo mogli zamenjati operaterja brezplačno.

Dosedanji lastnik T2ja je dobil informacije, da bolje proda zdaj, ker bi drugače res spet šlo v stečaj, kar nebi bila dobra reklama za podjetje.

Že pred leti bi moral T2 prodati svoje mobilne oddajnike (in tako kaj pokasirati od njih) ker iti 100% na mobilno gostovanje pri Telekomu ali A1, in se tako posvetiti samo boljši televiziji in več svoje optike. Če Hofer lahko, zakaj nebi še T2 imel podobne pakete v 100% gostovanju.

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

jst samo upam da bo net delal normalno naprej. V 18tih letih optike, dva ali trije izpadi da sem jih opazil, ostalo brez enga samcatega problema. Še sedaj v novem stanovanju, T-2, sploh nisem niti ne razmišljal ne nič.
Robots will steal your job. But that's OK

OK.d ::

Bogi uporabniki T2 mobilnih storitev, ker bodo čez noč ostali brez signala v vukojebinah.
LPOK.d

luli ::

Varuh konkurence postane v takšnih poslih varuh srbskih poslova.
S prevzemom T-2, Telemach postane premočan igralec. Medijska zakonodaja že zdaj prepoveduje operaterjem ponujati svoje lastniške programe, vendar je moral Telekom ustanoviti svojo televizijo, da sedaj lahko Telemach hara s svojimi športnimi in novičarskimi programi.
Torej v takšnih poslih se vedno sprašujem kaj sploh delajo famozne organizacije kot so Apek in Varuh konkurence?

CyberPunk ::

mrTwelveTrees je izjavil:

T2 je zdaj zapisal v pogoje poslovenja da bo vsakoletno redno dvigoval cene glede na inflacijo, kar pomeni da naročniki ne bodo mogli zamenjati operaterja brezplačno.

Kako je to sploh lahko legalno… Sprememba cene/pogojev je sprememba pogodbe, ne glede na vzrok. Se pa spomnim, da so tudi (nekateri?) drugi to uvedli.

“Novosti, ki jih bodo predstavili jeseni” - stavim, da ne pomeni dvig podatkov v roamingu iz 50 na 150 giga, ampak (ponovna) menjava roaminga, tokrat na Telemach.

OZZY ::

Slej kot prej bodo nehali delovati samostojno in bodo začeli z EON vmesniki, telemach mobilno itd. Telemach ima zame najslabši vmeesnik od vseh, odnos ko kaj rabiš reklamirat popolnoma v k****. Telekom je nekako nevtralen, T-2 pa je bil do sedaj zame nad obema. Tako da bo moja izbira nato Telekom, pa čeprav ima slabše zadeve od T-2.
Bo pa Telesmeh "scuzal" T-2 in bo slo na slabše.. MOčno upam da ne, ampak ne verjamem.
Go with the flow.

Pluser ::

imamo telemach in nevem kako je sploh lahko mozno,da lahko tako slab vmesnik za tv prisel ven v mnozičmno uporabo . Zelo čudno .
Lp.

filip007 ::

Pri nas so težili pozimi in ker optika ni možna smo ostali na Telekomu.

Kaj bi oni vse to priklopili, celo raketo od Interneta, potem pa čau Bella smo rekli.
Trevor Philips Industries

gort ::

Pluser je izjavil:

imamo telemach in nevem kako je sploh lahko mozno,da lahko tako slab vmesnik za tv prisel ven v mnozičmno uporabo . Zelo čudno .
Lp.

Aja? Meni je bil Telemachov kar v redu (in vsebinski sklopi na stoticah), tudi T-2 je ok, čeprav drugače zastavljen in si moraš izbrati in preklopiti na Priljubljene. Smo pa šli na Telekom, ker so zdaj pri T-2 med dopusti spremenili pogoje, praktično istočasno, ko smo preklopili k njim :D

mrTwelveTrees ::

T-2 ima najbolj izpiljen tv GUI (grafični vmesnik) je najhitrejši in najbolj enostaven, hitro dobiš kar želiš.
Pa tudi časovni zamik je top, konkurenca tukaj ne pride zraven.
Se pa zato plača, T-2 ni več poceni.
Če bodo z leti šli res na EON bo to korak nazaj.
Ker dvomim da bo Telemach pustil da se plačuje razvoj dveh televizij ločeno, seveda če bo do prevzema (99% nakupa) res prišlo.

gort ::

Kakor komu, uporabljamo samsungov brezcifrni daljinec iz lenobe in random preklopi niso tako neposredni, če si prej ne izbereš / zapomniš številk kanalov za podržanje gumba. Nekega časovnega zamika in primerjav ali težav se niti ne spomnim, toliko pa kar ne gledamo tv, da bi to igralo vlogo, mogoče zaradi 'hitrih' optike na eni strani in kabla na drugi? Nimam druge, se res ne spomnim posebnih težav, ne z enim, ne z drugim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gort ()

TucoX ::

Nekaj časa sem bil naročnik T-2 telefonije in je delalo tako-tako. Sedaj, ko so se začele spremembe na T-2, pa je mobilna telefonija porazna. 1 teden sem imel samo 2G omrežje (pa še to samo z izpadi!). Takoj zamenjal ponudnika. T-2 mobilne telefonije se nikoli več niti s fižolovko ne dotaknem.
T-2 optika internet in televizija pa sta dobri.

Glugy ::

mrTwelveTrees je izjavil:

Moja napoved je, da bo Telemach dolgoročno "izcuzal" T2, pobral njegovo optiko in ga ugasnil, ampak ne takoj čez nekaj let, to ne bo takoj.
Ker bodo odpuščanja pri T2, manj ljudi več dela za obstoječe, Telemach ne bo pusti dodatnih stroškov razvoja tv vmesnika v dve smeri, itd.
Kvaliteta storitev bo padla.

Ja temu rečejo "konsolidacija".
Radi uporabljajo fensi besede da se sliš kot da delajo nekaj dobrega.
Nekaj podobnega kot "optimizacija poslovanja" ( aka, oskubljanje administracije ),
optimizacija delovnih procesov ( manj ljudi mora več naredit ) in podobne fore.


Premal je konkurence na našem trgu. Varuh konkurence takih združitev ne bi smel dopustit.

mtosev ::

Za nas, ki smo na Telemachu se tak ne bo nič spremenilo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

misek ::

mtosev je izjavil:

Za nas, ki smo na Telemachu se tak ne bo nič spremenilo.
Tehnično ne, finančno pa verjetno vseeno na slabše zaradi manjšanja konkurence.

CyberPunk ::

Glugy je izjavil:


Nekaj podobnega kot "optimizacija poslovanja" ( aka, oskubljanje administracije ),
optimizacija delovnih procesov ( manj ljudi mora več naredit ) in podobne fore.

Jaz tudi rečem "optimizacija poslovanja", ko na banki zaprem račun (in grem na naslednjo boljšo ponudbo do nadaljnjega). :))

A_A ::

Telekomu bi varuh gotovo rekel ne, če bi želel prevzeti T2. Me zanima kako bo tukaj..

jan_g ::

Jaz TV uporabljam skoraj izključno za športne prenose in ne vidim nekih groznih razlik med vmesniki. 100+ kanalov imajo vsi, ogled nazaj tudi, neke vrste videoteko prav tako. Tam nekje 10+ let nazaj je bil res grozen SiOL box zaradi počasnega delovanja in čudnih for glede slike 16:9. Danes pa so vsi dobri.

> optimizacija delovnih procesov ( manj ljudi mora več naredit ) in podobne fore.

Meni se zdi popolnoma logično, da po prevzemu podjetje poenoti produkte in storitve, sploh če gre za isto področje.

link_up ::

haha, TM je sinonim za najboljso TV. Ze dolgo...

Je pa njihov support za preselit v Indijo, ker spadajo med Indijance...Mobilni del lahko tudi kar zaprejo...

Ampak TV in EON je pa state of the art...bi ga pa res lahko ze malo posodobili...
In and Out

Ganon ::

mrTwelveTrees je izjavil:

T-2 ima najbolj izpiljen tv GUI (grafični vmesnik) je najhitrejši in najbolj enostaven, hitro dobiš kar želiš.
Pa tudi časovni zamik je top, konkurenca tukaj ne pride zraven.


To je stvar posameznika.

starfotr ::

V T-2 zatrjuje, da naročniki ne bodo opazili sprememb. Storitve naj bi še naprej zagotavljali samostojno in pod svojo blagovno znamko, uvedli pa bodo tudi nekaj novosti, ki jih bodo predstavili jeseni. Pogoji poslovanja in naročniški paketi naj bi ostali nespremenjeni.


Ja, drži. Do konca leta 2025 oz. 202x. Potem bo pa vse skupaj Telemach.

Scorpy84 ::

LeQuack je izjavil:

skumpl je izjavil:

Od kje Teleamchu toliko denarja?


Srbska mafija.


Nebi rekel Šolak (46% lastnik UG) je velik neprijatelj Vučića, kar vztrajno dokazuje s svojim medijem n1. Naprej ne rabim razlagati?
Pa se o UG (united group), ki je lastnik telemacha. V UG ima se 56% lastnistva BC partners, s sedezem v londonu, vec imate na wiki, torej nobene veze s srbsko mafijo.
Šolak se je malo preusmeril v druge posle, kot je gradnja hotela v puli. Bc partners je tisti, ki zdaj gre v te posle. Na hr so kupili tele2 in optika telekom ju preimenovali v telemach, nato ga dali v vlasnistvo UG. Ocitno tega vec ne morejo in bo dejansko t2 posloval kot t2 se naprej.

Poldi112 ::

luli je izjavil:

Varuh konkurence postane v takšnih poslih varuh srbskih poslova.
S prevzemom T-2, Telemach postane premočan igralec.


Bi bilo bolje, da jih po stečaju prevzame Telekom?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

luli ::

Poldi112 je izjavil:

luli je izjavil:

Varuh konkurence postane v takšnih poslih varuh srbskih poslova.
S prevzemom T-2, Telemach postane premočan igralec.


Bi bilo bolje, da jih po stečaju prevzame Telekom?

Ne tudi to bi bila prevelika koncentracija. Jaz bi prevzem postil samo A1 (čeprav jih ne maram). Ampak to bi bilo najbolje za prebivalce SLO, česar pa urad za varstvo konkurence sigurno ne zasleduje. In da Dragan Šolak in njegov imperij deluje po principu mafije. Ni zastonj obiskal šerifa najlepšga mesta, preden je kupil T-2. DDDDDDDDDD.

paradajzos ::

V kakšno usrano srbsko kolonijo so nas spremenili ku*čan & co...
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.

mrTwelveTrees ::

Ganon je izjavil:

mrTwelveTrees je izjavil:

T-2 ima najbolj izpiljen tv GUI (grafični vmesnik) je najhitrejši in najbolj enostaven, hitro dobiš kar želiš.
Pa tudi časovni zamik je top, konkurenca tukaj ne pride zraven.


To je stvar posameznika.


Seveda, tako kot avto, ko si enkrat navajen na nekaj ne greš na slabše, razen če te finance prisilijo.

gort ::

Ali pa rotiraš za nove izkušnje in nove vezave. Škoda le, da se zmanjšuje število ponudnikov.

Ganon ::

mrTwelveTrees je izjavil:

Ganon je izjavil:

mrTwelveTrees je izjavil:

T-2 ima najbolj izpiljen tv GUI (grafični vmesnik) je najhitrejši in najbolj enostaven, hitro dobiš kar želiš.
Pa tudi časovni zamik je top, konkurenca tukaj ne pride zraven.


To je stvar posameznika.


Seveda, tako kot avto, ko si enkrat navajen na nekaj ne greš na slabše, razen če te finance prisilijo.


Vmesniki pri konkurenci niso slabši. Navajen si na T-2 in se ti tako samo zdi. ;)

delavec44 ::

Ganon je izjavil:

mrTwelveTrees je izjavil:

Ganon je izjavil:

mrTwelveTrees je izjavil:

T-2 ima najbolj izpiljen tv GUI (grafični vmesnik) je najhitrejši in najbolj enostaven, hitro dobiš kar želiš.
Pa tudi časovni zamik je top, konkurenca tukaj ne pride zraven.


To je stvar posameznika.


Seveda, tako kot avto, ko si enkrat navajen na nekaj ne greš na slabše, razen če te finance prisilijo.


Vmesniki pri konkurenci niso slabši. Navajen si na T-2 in se ti tako samo zdi. ;)


Žal so objektivno slabši. T-2 je najbolj odziven in najhitreje preklaplja kanale.

xeon ::

Takoj ko Telemach prevzame T-2, grem na Telekom. Niti enega dneva nimam interesa biti naročnik teh šalabajzerjev.

LeQuack ::

Saj tud Telekom bo slej ko prej Srbom ali Hrvatom prodan.
Quack !

starfotr ::

Ne bo. Je prevelik bankomat za politiko.

Ganon ::

LeQuack je izjavil:

Saj tud Telekom bo slej ko prej Srbom ali Hrvatom prodan.


Vem, da si želiš, da boš lahko pljuval. Ne bo.

LeQuack ::

In zakaj ne bi bil? Jaz bi rekel da je samo vprašanje časa, ko bo politika hotel več denarja, ker gospodarska rast pada in posledično bo manj davkov. A misliš da bo javni sektor nehal bit požrešen kar naenkrat?
Quack !

starfotr ::

TS si je v zadnjih letih opomogel - vrednost delnice narašča. S tem tudi dividende itd. Neumni bi bili, da bi zlato in zdravo kravo prodali. Poleg tega je tu še nacionalno (ali kak drug interes) in res ni pametno, da bi kdo tuji snemal kake pogovore.

Majhna cena za to, da so zadeve vsaj približno pod nadzorom.

Ganon ::

LeQuack je izjavil:

In zakaj ne bi bil? Jaz bi rekel da je samo vprašanje časa, ko bo politika hotel več denarja, ker gospodarska rast pada in posledično bo manj davkov. A misliš da bo javni sektor nehal bit požrešen kar naenkrat?


Ponovno blodiš. Nič se ne bo zgodilo.

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

Za nas, ki smo na Telemachu se tak ne bo nič spremenilo.


Mogoče se pa zgodi čudež in boste Telemachovci dobili TV vmesnik, ki ga ima sedaj T2.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

gb39 ::

luli je izjavil:

Varuh konkurence postane v takšnih poslih varuh srbskih poslova.
S prevzemom T-2, Telemach postane premočan igralec. Medijska zakonodaja že zdaj prepoveduje operaterjem ponujati svoje lastniške programe, vendar je moral Telekom ustanoviti svojo televizijo, da sedaj lahko Telemach hara s svojimi športnimi in novičarskimi programi.
Torej v takšnih poslih se vedno sprašujem kaj sploh delajo famozne organizacije kot so Apek in Varuh konkurence?

United Media ima sedež v Luksemburgu, tako da jim naši organi nič ne morejo. Ista scena kot slovenski podnapisi na pretočnikih videovsebin (Netflix, Disney+,...).

gb39 ::

Ne razumem tistih, ki bi podprli združitev A1 in T-2. A1 ima 2. največji delež med operaterji v Sloveniji. Z združitvijo bi konkretno prehiteli Telekom Slovenije. Medtem ko bo združitev Telemacha in T-2 izenačila delež s Telekomovim. Vsak po dobro tretjino (Telemach+T-2 malenkost manj).

Lonsarg ::

Pri dostopu do fiksnega interneta je T-2 je na 3. mestu A1 pa daleč na 4. mestu po tržnem deležu:
Pri širokopasovnem dostopu do spleta je imel T-2 21,82-odstotni, Telemach 32,87-odstotni, Telekom 28,21-odstotni in A1 13,79-odstotni tržni delež.
Skratka ja idealno bi bilo da bi A1 kupil T-2, ker bi tako dobili 3 močne igralce. Sedaj pa bomo imeli dva močna in enega malega (A1). In A1 ima poleg vsega tudi zanemarljivo lastnega omrežja, z nakupom T-2 pa bi ga dobil in bil bolj izenačen z velikima dvema. Pri fiksnem internetu bo združeni T-2 in Telemach imel nad 50%...

Ja pri mobilni telefoniji je drugačna zgodba, ampak T-2 je itak zanemarljiv pri mobilnem internetu, tak da je glavna problematika fiksni internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Miki N ::

Šit, zdaj bo Telemach po telefonu buzeriral še T2 uporabnike s svojimi ponudbami "najboljšega mobilnega omrežja".

gb39 ::

Kje pa je A1 potem močan? Telemach naj bi postal 2. operater med mobilnimi naročniki. Ali pa imam jaz stare ali pa napačne podatke.
Bom pa še dodal, da sem jaz nad mobilnimi storitvami Telemacha zelo zadovoljen. Med sodelavci imam v največjih vukujebinah običajno samo jaz signal. Najmanj pa A1 pohvalijo. In za to ceno težko najdem kaj boljšega. Še največ pa odnese EON Tv. Fiksno imamo trenutno T-2 optiko, ker je to edina opcija, na katero se lahko priklopimo. Lahko rečem, pa sem tudi nad njimi zadovoljen, ampak mi je pa EON vmesnik ljubši od T-2-jevega. Tako da za mene ta združitev ni nek pretres. Bomo pa videli, kaj se bo pokazalo na dolgi rok.

Lonsarg ::

Pri mobilnem je A1 do sedaj bil 2. z prevzemom T-2 pa bo Telemach postal 2.: https://eanalitik.akos-rs.si/?tx_agindi...

Ampak kot rečeno pri mobilnem je T-2 imel zelo majhen %, tako da je s stališča trga mobilnih operaterjev čisto vseeno kdo bi ga kupi. Je pa T-2 močan pri fiksnem internetu in je slabo da ga kupi Telemach, ki ima že pred nakupom največji tržni delež fiksnega interneta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

bajsibajsi ::

Miki N je izjavil:

Šit, zdaj bo Telemach po telefonu buzeriral še T2 uporabnike s svojimi ponudbami "najboljšega mobilnega omrežja".


Nas je posrednik za Telemach ze dva tedna nazaj klical in ponujal Telemach ponudbo. Ces da bo Telemach prevzel T-2 in da zelijo nuditi dobro izkusnjo itd.
Na nase vprasanje, kje je dobil (mobilno) telefonsko stevilko, je nekaj zamutil in se nato hitro izmaknil z vrnitvijo na neko temo (slab TV GUI), katero smo predhodno omenjali.

Ponujal je kao nizjo ceno, ampak bi se morali odlociti TAKOJ (!). Si predstavljate, klic med vikendom, v casu dopustov, in ponujal nekaj za kar bi se morali odlociti v istem dnevu.

Lonsarg ::

Jaz sem bil masovno spaman s strani Telemacha za mobilno telefonijo (spam se je začel sicer po tem ko sem pri njih vzel fiksni internet), vsaj ene 5krat sem jih natulil v roku nekaj mesecev in rekel naj me odstranijo iz listi in ni pomagalo.

Nato sem spisal jezen email na telemach da jih bom prijavil če me ne odstranijo iz klicnih list in od takrat imam mir.

Se pravi klicni centri ki jih oni najemajo sploh ne odstranjujejo iz liste, čeprav je očitno mogoče biti odstranjen če jim direkt zatežiš, hudo mutni posli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

OK.d ::

gb39 je izjavil:

Kje pa je A1 potem močan? Telemach naj bi postal 2. operater med mobilnimi naročniki. Ali pa imam jaz stare ali pa napačne podatke.
Bom pa še dodal, da sem jaz nad mobilnimi storitvami Telemacha zelo zadovoljen. Med sodelavci imam v največjih vukujebinah običajno samo jaz signal. Najmanj pa A1 pohvalijo. In za to ceno težko najdem kaj boljšega. Še največ pa odnese EON Tv. Fiksno imamo trenutno T-2 optiko, ker je to edina opcija, na katero se lahko priklopimo. Lahko rečem, pa sem tudi nad njimi zadovoljen, ampak mi je pa EON vmesnik ljubši od T-2-jevega. Tako da za mene ta združitev ni nek pretres. Bomo pa videli, kaj se bo pokazalo na dolgi rok.

Od kar ne gostujejo več pri Telekomu so ratali poden v vukojebinah.
LPOK.d

gb39 ::

OK.d je izjavil:

Od kar ne gostujejo več pri Telekomu so ratali poden v vukojebinah.

Ne vem no, 2 sodelovca sta na Telekomu pa imata več težav s signalom kot jaz. Edn je na A1 in bo šel stran, ker to je pa katastrofa prelepa beseda. Vsaj kar jaz vidim z njim po terenu.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach kupuje T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
12912519 (675) damirj79
»

SDH predlaga stečaj T-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
539328 (5016) Barbarpapa2
»

Telekom Slovenije pravnomočno zmagal proti T-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6420480 (16654) AndrejO
»

T-2 v stečaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
869837 (6035) rh^

Več podobnih tem