» »

Email hosting provider z lastno domeno

Email hosting provider z lastno domeno

d0rK ::

Živjo, katerega email hosting providerja bi priporočili? Rabim za osebne potrebe, vsaj 25G placa, 2FA login, unlimited aliase in podobno. Če bi bili mogoči tudi 3-5 ločenih računov na eni domeni, še bolje. Domeno imam svojo in bi jo prenesel.

Trenutno imam na frišno hostanje na Neoserv pa sem pravkar izvedel, da ne omogočajo 2FA logina za email. Ker se mi zdi to nesprejemljivo iščem menjavo. Razlog je, da to njim oteži tehnično pomoč uporabnikom ker ne morejo dostopati brez sodelovanja lastnika računa. Očitno je varnost dostopa do banke in drugih reči posrednega pomena.

pegasus ::

Osebno priporočam fastmail.fm.

tony1 ::

Za 2fa in druge detajle poglej še sam... ko sem iskal specifično slo providerja za lastno domeno, sem bil zadovoljen s hitrost.com

Legon ::

Jaz sem ze nekaj casa pri zoho in se nimam kaj pritozevat.

d0rK ::

Fastmail izgleda res fajn, testiram. Hvala.

pegasus ::

FYI, isti core tech kot email.si ;)

d0rK ::

Ko bi vsaj se iste maile imel. Email.si je bil moj prvi ponudnik email storitev in imel sem TONO mojih najzgodnejsih spomninov shranjenih v tistih mailih. To, da je bilo vse izbrisano in izgubljeno je zame ena mojih vecjih IT tragedij.

#sadface

d0rK ::

Pegasus, a imaš še kakšen predlog kater mail program je najbolš vzet za zraven?

pegasus ::

IMAP client po želji ... Edini, ki res pravilno implementira imap, je http://www.mulberrymail.com, a je že dolgo zapuščen. Meni je všeč sylpheed, imaš tudi bolj nabildano verzijo claws. Sicer pa večina uporablja thunderbird ...

d0rK ::

Pozabil rečt za android. ;((

Ne da se mi brat miljon reviewev. :D

pegasus ::

Android? Afaik je k-9 bil edini zgleden client, ki se je zdaj zmergal v thunderbird ... Sicer pa ima fastmail svoj app, ki je tudi zelo soliden.

Aja, fastmail skuša mail potegnit v 21. stoletje s predlaganim standardom jmap. Upam, da ga še kdo podpre, ker to krvavo rabimo, sicer gre mail v walled gardens googla, ms365 in podobnih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pegasus ()

chelovek125 ::

Preizkusil sem aplikacijo Fastmail, ki je zelo priročna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Članek o Email.si (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1029915 (1556) tony1
»

vsiljena pošta

Oddelek: Pomoč in nasveti
112761 (2153) norcuron
»

Odjava od Telekomovega spama ni možna

Oddelek: Omrežja in internet
81997 (1716) amigo_no1
»

Hotmail z 250 MB prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
616523 (6523) MasterMind
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14217680 (14362) the_unborn

Več podobnih tem