» »

vsiljena pošta

vsiljena pošta

farko ::

Rabim nasvet kaj narediti nekdo mi spama mail.Kako prijaviti tako pošto oziroma kam prijaviti prosil bi za link ali spremeniti vendar bom imel škodo če prekličem mail.
Prosim za hitro pomoč.
farko
  • spremenil: farko ()

amigo_no1 ::

Če uporabljaš MS OE, si namesti SpamBrave Free Version.
Ko ga natreniraš (označiš spam) ti avtomatsko prestavi spam v svojo mapo.

Še nekaj takih programov
http://www.snapfiles.com/Freeware/comm/...

Ali pa uporabljal Mozilla Thunderbird, ki ima bayesov anti-spam filter že vgrajen.

Za "sumljive" strani si naredi en dodaten email račun (yahoo , gmail , hotmail , email.si , fastmail ...)



http://www.spamcop.net/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Matek ::

Ce gre za slovenski spam, se lahko pritozis, sicer pa ti ne ostane drugega, kot kako filtriranje, kot je povedal ze jeje997.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

farko ::

Sej ne vem točn ker to se mi dogaja na g mailu kiga uporabljam bolj v resne zadweve in poslovne nikamor ga ne dajem prijatelji imajo vsi drug moj mail tu pa se je našel spamat en slovenc kako je prišel do maila ne vem ampak me zanima kam prijavit.Pa na hotmailui se mi ne dogaja da dobivam spam kjer vem da ga je dossti žena plačuje varnostni paket pri siolu ma spama da se ven ne vidiš sej naj spamajo ampak strah je pred virosom oziroma nikdar ne veš vsak mesec pa tud ne morš novga pc kupvat.
Bom poskusil filtrirat pa bom javil kaj je kajti točno ob določeni uri dobim spam mail na g mail.
farko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: farko ()

kozjakovec ::

Tudi jaz sem začel na enga od poštnih predalov dobivati razne ponudbe za Viagro,razne poslovne priložnosti,....Uporabljam Thundebird in za vsako tako pošto,ki jo dobim,zablokiram pošiljatelja.Hec pa je v tem ,da vsako novo sporočilo pride z novega naslova,tako da ga filter ne zablokira,samo sporočilo pa je v obliki linka(tako se mi zdi)in ne morem filtra ustvariti preko vsebine.Ma kdo kakšno idejo?

amigo_no1 ::

http://developer.mozilla.org/en/docs/Fi...

Natreniraš bayes filter kaj je spam (Mark as Junk) in kaj ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Bellatrix ::

Pred časom je nekdo objavil link z besedilom, v katerem je bila napisana zahteva naj pošiljatelj preneha z pošiljanjem nezaželene pošte. Ima mogoče kdo ta link ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

zee ::

A prosnje z vljudnim sporocilom naslovniku, da naj ti ne posilja nezazelene poste, ne znas sam napisati? Vsako leto posljem taksen email kar nekaj ponudnikom in zaenkrat so vsi prenehali s posiljanjem
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Bellatrix ::

Ubistvu ne gre ravno za e mail ampak dejansko pošto in pakete. Namreč podjetje samo od sebe začne pošiljat pakete (seveda ne brezplačno). Paket sem zavrnil in napisal naj prenehajo s pošiljanjem. Dobil pa sem odgovor da to ni mogoče, in da moram napisati to prošnjo vsakič ko paket že pošljejo... sploh ne razumem vbistvu kako deluje vse skupaj...
People are quick to judge and slow to correct themselves.

zee ::

Odpri novo temo, ker tale je namenjena drugacni vsiljeni posti.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

St235 ::

Bellatrik, če te prav razumem ti dobiš paket z odkupnino, ki ga nisi naročil in podjetje ne želi sprenehanjem pošiljanja?

Prijavi na Tržno inšpekcijo, tak način prodaje spada med nedovoljene prakse.

norcuron ::

Bellatrix je izjavil:

Pred časom je nekdo objavil link z besedilom, v katerem je bila napisana zahteva naj pošiljatelj preneha z pošiljanjem nezaželene pošte. Ima mogoče kdo ta link ?


A si mislil tegale?
Great are mysteries of the mind ... or not?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v računalnik?

Oddelek: Loža
232548 (1350) treker
»

Ambasada zdravja in podobni spamerji

Oddelek: Omrežja in internet
142811 (2566) AndrejO
»

Večina emailov še vedno spam

Oddelek: Novice / Varnost
354757 (3346) Dragi
»

Anketa o spamu

Oddelek: Pomoč in nasveti
252026 (1740) poweroff
»

Spam

Oddelek: Problemi človeštva
333098 (2476) carota

Več podobnih tem