» »

Ste izobesili zastavo?

Ste izobesili zastavo?

«
1
2 3

klemenSLO ::

Takole ko se človek pelje naokoli je videti nekaj zastav. LAhko bi bila pa še kakšna več - da ne pozabimo na naše praznike.

https://www.izobesi-zastavo.si/kako-izo...

Jst sm jo :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...
  • zaklenil: bluefish ()

klemenSLO ::

Če pa danes stresemo Angleže jo pa pustim še kak teden :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

paradajzos ::

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.
ST je medij Levice, prikriva in olepšuje napake vlade.

CiClon ::

Tako kot ni prva, upam, da ta država tudi ni zadnja v mojem življenju, tako da nimam neke potrebe po teh obredih in ritualih.

klemenSLO ::

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.

JSt izobešanje zastave ne vidim kot poveličevanje trenutne vladajoče garniture - za to maš volitve da greš volit.

CiClon je izjavil:

Tako kot ni prva, upam, da ta država tudi ni zadnja v mojem življenju, tako da nimam neke potrebe po teh obredih in ritualih.

Greš kdaj na tekmo v tujino ? Neki najboljšega ko tam lahko hodiš v našpem dresu in vihraš z zastavo.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemenSLO ()

Goran's Blog ::

Seveda sem jo.
Našo deželo imam zelo rad.
Tisti kateri mešajo politiko t kemu pa samo kot ponavadi ne vidijo 2m pred seboj.

dripac ::

Da.

CiClon ::

klemenSLO je izjavil:

Greš kdaj na tekmo v tujino ? Neki najboljšega ko tam lahko hodiš v našpem dresu in vihraš z zastavo.


Če je tebi to neki najboljšega, pol svaka čast lol Čeprav ne vem, zakaj za to rabiš hodit na tekmo v tujino? To lahko doma delaš. Oblečeš dres, zastavo v roke in po mestu.

paradajzos ::

klemenSLO je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.

JSt izobešanje zastave ne vidim kot poveličevanje trenutne vladajoče garniture - za to maš volitve da greš volit.

Volitve so instrument sprememb, dokler so mediji vsaj približno nevtralni ali uravnoteženi. Tega pri nas nikoli ni bilo in gre samo na slabše, poleg tega imamo že leta revolving door iz medijev v “levo” politiko.
Dokler se to ne spremeni, nimam niti najmanjšega namena imeti slovenske zastave, kaj šele jo izobešati.
ST je medij Levice, prikriva in olepšuje napake vlade.

Goran's Blog ::

paradajzos je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.

JSt izobešanje zastave ne vidim kot poveličevanje trenutne vladajoče garniture - za to maš volitve da greš volit.

Volitve so instrument sprememb, dokler so mediji vsaj približno nevtralni ali uravnoteženi. Tega pri nas nikoli ni bilo in gre samo na slabše, poleg tega imamo že leta revolving door iz medijev v “levo” politiko.
Dokler se to ne spremeni, nimam niti najmanjšega namena imeti slovenske zastave, kaj šele jo izobešati.


Ah dej ne laži. Ko so bili desni na oblasti si jo kdaj izobesil ? Sigurno je nisi.
In tudi če bi bili desni na oblasti je tudi sedaj ne bi.

paradajzos ::

Goran's Blog je izjavil:

paradajzos je izjavil:

klemenSLO je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.

JSt izobešanje zastave ne vidim kot poveličevanje trenutne vladajoče garniture - za to maš volitve da greš volit.

Volitve so instrument sprememb, dokler so mediji vsaj približno nevtralni ali uravnoteženi. Tega pri nas nikoli ni bilo in gre samo na slabše, poleg tega imamo že leta revolving door iz medijev v “levo” politiko.
Dokler se to ne spremeni, nimam niti najmanjšega namena imeti slovenske zastave, kaj šele jo izobešati.


Ah dej ne laži. Ko so bili desni na oblasti si jo kdaj izobesil ? Sigurno je nisi.
In tudi če bi bili desni na oblasti je tudi sedaj ne bi.

Nikoli je nisem izobesil, ker je nikoli nisem kupil. Desni na oblasti so v tej prodani državi kratkotrajna anomalija, podsistemov se to nikoli niti ne dotakne.
ST je medij Levice, prikriva in olepšuje napake vlade.

IL_DIAVOLO ::

Ne zelim biti del te folklore patriotskih bedakov:

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

vinkop ::

jaz jo ne obešam nikoli, ker država še vedno ločuje prebivalstvo na več delov in tako ščiti, tajkune, kriminalce, socialkarje, utajevalce davkov, odpisavanje kreditov pri bankah, le navadnim poštenim državljanom pa pobere čisto vse kar si zaželi....

CiClon ::

Sej če smo malo žleht in gledamo iz marksistične perspektive, so vsi ti simboli - zastave, himna, miti o "tisočletnih sanjah", nacionalizem nasploh, samo uporabne metode za kontrolo množic.
Kaj drugega kot "opij za ljudstvo" je to, kar se trenutno dogaja v Nemčiji? ;)

paradajzos ::

CiClon je izjavil:

Sej če smo malo žleht in gledamo iz marksistične perspektive, so vsi ti simboli - zastave, himna, miti o "tisočletnih sanjah", nacionalizem nasploh, samo uporabne metode za kontrolo množic.
Kaj drugega kot "opij za ljudstvo" je to, kar se trenutno dogaja v Nemčiji? ;)

To je res, moti me edino to, da tisti, ki zagovarjajo ta stališča, ponavadi nimajo nič proti nacionalizmom drugih narodnosti v Sloveniji.
ST je medij Levice, prikriva in olepšuje napake vlade.

IL_DIAVOLO ::

A se kdo drug po svetu obeša zastave razen ex-yu bedakov?

Ce se ne motim, je bila nedolgo nazaj odprta tema, zakaj smo Slovenci obsedeni z zastavami na kolesarskih dirkah, medtem ko ostali tega sploh ne pocnejo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

paradajzos ::

Američani - saj veš, najmočnejša ekonomija na svetu in vojaško najmočnejša država na svetu.
ST je medij Levice, prikriva in olepšuje napake vlade.

mtosev ::

Ne. Sploh nimamo zastave. :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

feryz ::

A na Litijski visi? Kuštravec bi lahko tam praznoval, ima dovolj razlogov za to. Osebnih, seveda, za nas tisto ni ravno za praznovati.

BlaY0 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

A se kdo drug po svetu obeša zastave razen ex-yu bedakov?

Ce se ne motim, je bila nedolgo nazaj odprta tema, zakaj smo Slovenci obsedeni z zastavami na kolesarskih dirkah, medtem ko ostali tega sploh ne pocnejo?

Kdaj si pa nazadnje prestopil meje rodne vasi?

Assass1n ::

Sem.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

IL_DIAVOLO ::

BlaY0 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

A se kdo drug po svetu obeša zastave razen ex-yu bedakov?

Ce se ne motim, je bila nedolgo nazaj odprta tema, zakaj smo Slovenci obsedeni z zastavami na kolesarskih dirkah, medtem ko ostali tega sploh ne pocnejo?

Kdaj si pa nazadnje prestopil meje rodne vasi?


Se dobro da nisi rekel rodne grude.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

nejc_nejc ::

Upam, da jo pravilno....če jo postavljate navpično

napačna postavitev:

Jarno ::

Dežela so ljudje, dobro se je tega zavedati. Mandat vlade sicer niso štirje letni časi (da bi hitro minili), ampak vseeno hitro mine.
#65W!

Jeffreyy ::

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.


Določena opozicijska stranka po tej logiki kar dosti legitimira stanje, z 10 zastavami v vsakem tviter profilu, pripeto na oblačilih, ni da ni.

wcpapir ::

Nisem ker se nimam droga na bajti pa sem ze 5 leto v njej, bo pa drugo leto zagotovo.

paradajzos ::

Jeffreyy je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.


Določena opozicijska stranka po tej logiki kar dosti legitimira stanje, z 10 zastavami v vsakem tviter profilu, pripeto na oblačilih, ni da ni.

Datum registracije: 25.6.2024 18:35
ST je medij Levice, prikriva in olepšuje napake vlade.

Zgodovina sprememb…

red_baron ::

Seveda!!!

BRBR ::

The Greatest Trick the Devil Ever Pulled Was Convincing the World He Didn't Exist


No, pri nas je ta trick izvedla mafija s tem, da je Triglav zapopala na zastavo.
Pomilujem tiste, ki jo obešajo, bodisi iz strahu ali pa iz zabitosti.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

Meizu ::

Ste izobesili zastavo?


Njet. Sem pa obesu robo ven ker je glih veter malo zapihal, da se prej posuši.

Jeffreyy ::

paradajzos je izjavil:

Jeffreyy je izjavil:

paradajzos je izjavil:

Ne. Država je ugrabljena in ne vidim razlogov, da bi z izobešanjem zastave legitimiziral to stanje, kot da je vse v redu.


Določena opozicijska stranka po tej logiki kar dosti legitimira stanje, z 10 zastavami v vsakem tviter profilu, pripeto na oblačilih, ni da ni.

Datum registracije: 25.6.2024 18:35


Zgodnejši datum registracije je predpogoj, da ne opaziš pojava, ki ga omenjam? Ali samo izgovor, ko ni kaj relevantnega za dodat?

alešhojs ::

Ne, ker nisem niti približno ponosen na trenutno stanje države, še manj pa na prihajajoče stanje, kamor nas vodi šizofrena golobnjaška politika.

CiClon ::

Države imajo super PR metode, da navežejo svoje "državljane" nase. Me zanima kakšen bi bil odnos do države, ki ne bi imela teh simbolov - zastave, grba, himne, ime bi imela neka republika št. 74. Zdaj pa daš ime Slovenija, neko himno, na cunjo narišeš Triglav in vsi so ponosni ter emocionalno navezani.
In potem se doživlja orgazme, ko enajst fuzbalerjev igra na prvenstvu, ker so "naši" in ket "igrajo za grb na dresu" (ki niti ni državni grb btw, ampak grb NZS lol).
Nacionalizem je res poseben virus.

cortez ::

Edino zastavo, ki sem jo mel, smo si narisali v šoli. Še z zvezdo.

Država bi lahko naredila več. Ko obnoviš osebno ali potni list, bi ti za tisto ceno, lahko zraven dali še zastavo.

Da nekdo kuje dobičke s tega, se mi pa ne zdi smotrno, patriotsko.

GregiB ::

Izobesim ob vsakem državnem prazniku... Ne zaradi (trenutne) vlade in ostalih politikov in politikantov, ne zaradi sosedov, ne zaradi drugih držav.... zase. Čeravno nisem zagovornik rianja meja imam domovino rad. Veliko potujem, a se vedno rad vrnem.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Mato989 ::

Rodil sem se v neki drugi državi pod drugo zastavo, pod drugo himno zato ne čutim neke pripadnosti tej državi sploh pa z zakoni in politiko ki jo imamo, pa najsi bodo levi ali desni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Ker me rojstvo pod drugo državo in zastavo ni determiniralo seveda spoštujem kraj in čas kjer živim in delam ter to izkažem z udeležbo na volitvah, izobešanjem zastave in plačevanjem davkov.

Uf, tole se bi se pa še 10let nazaj slišalo kot da volim SDS. Narobe svet...

BorutO ::

klemenSLO je izjavil:

Takole ko se človek pelje naokoli je videti nekaj zastav. LAhko bi bila pa še kakšna več - da ne pozabimo na naše praznike.

https://www.izobesi-zastavo.si/kako-izo...

Jst sm jo :)

Čemu izobešati zastave? Temu, da bomo vsi ponosni delali do 77. leta? Jebeš tako državo.

JeBelaCesta ::

v Šentjoštu so imeli izobešeno pa rusko zastavo...
https://www.druzina.si/clanek/sentjost-...
lep pozdrav iz višav ;-)

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Ker me rojstvo pod drugo državo in zastavo ni determiniralo seveda spoštujem kraj in čas kjer živim in delam ter to izkažem z udeležbo na volitvah, izobešanjem zastave in plačevanjem davkov.

Uf, tole se bi se pa še 10let nazaj slišalo kot da volim SDS. Narobe svet...


Za pripadnost se mora država izkazat, preko zakonov, okolja, varovanja denarja in investicij, nič od tega SLO ne počne dovolj dobro.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Glede na to, da smo top ne vem katera država po standardu, je vaše jekanje malo pretirano. Sicer pa imamo kar volite. Če si naša država ne zasluži zastave, potem vi niste vredni državljanstva, ali pa niste še prestopili meje. Ena najboljših držav za žvljenje na svetu, razen mogoče nekaj drugih briljantnih držav, ki pa jih lahko štejemo na prste rok.
V kaki drugi državi bi razni Seljaki, cvari in Matoti šotorili pod mostom, glede na njihove ekspertize in jugo miselnost, tu pa jo raje še malo pluvajo. Isto kot rusofili, pluvajo po zahodu iz varnega zavetja zahoda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

matobeli ::

@mato

Kmal bo tvoja partnerka, ki ji država nudi stabilno in redno plačilo, odšla na enega izmed najdaljših porodniških stažov na svetu. Tebi pa omogoča minimalno plačevanje prispevkov preko normiranega s.p ki ne bodo kaj kmalu pokrili denarja ki ga bo država vplačala sam za porodniško.

Verjetno bi ti morali dat še 1253EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

asdf_jklc ::

Mi na kraj pameti ne pride izobešat narobe obrnjene ruske zastave. Glede nato kaka je pa država, ki obira z leve in desne in ponudi nazaj zelo malo, podobno nimam enega razloga za obešanje zastave, za fusbal mi pa kurac gor visi.

starfotr ::

matobeli je izjavil:

@mato

Kmal bo tvoja partnerka, ki ji država nudi stabilno in redno plačilo, odšla na enega izmed najdaljših porodniških stažov na svetu. Tebi pa omogoča minimalno plačevanje prispevkov preko normiranega s.p ki ne bodo kaj kmalu pokrili denarja ki ga bo država vplačala sam za porodniško.

Verjetno bi ti morali dat še 1253EUR.


... enega izmed najdaljših porodniških stažov na svetu ...

Ni čisto tako.

https://www.europarl.europa.eu/RegData/...

CiClon ::

JeBelaCesta je izjavil:

v Šentjoštu so imeli izobešeno pa rusko zastavo...
https://www.druzina.si/clanek/sentjost-...


To je drugače slovenska narodna zastava.

Zastava RS pa je slovenska narodna zastava + tista čačka od grba, ki jo je 91 nekdo na hitro narisal, ker se je mudilo lol

njyngs ::

asdf_jklc je izjavil:

Mi na kraj pameti ne pride izobešat narobe obrnjene ruske zastave. Glede nato kaka je pa država, ki obira z leve in desne in ponudi nazaj zelo malo, podobno nimam enega razloga za obešanje zastave, za fusbal mi pa kurac gor visi.

Tudi na ta forum ni biser, pa tudi tukaj vsem za tebe dol visi... pa si še vseeno tukaj in daješ mnenje za stvar o kateri praviš, da te boli kurac :))
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

matobeli ::

starfotr je izjavil:


Ni čisto tako.


ja pa je točno tako.

Materinski dopust se praviloma prične 28 dni pred predvidenim datumom poroda in traja 105 dni. Po materinskem dopustu nastopi starševski dopust, ki traja nadaljnjih 260 dni.

https://www.gov.si/teme/pravice-ob-rojs...

Na tvoje linku piše 11 tednov kar je 77dni, ampak to je zgolj materinski dopust, pa še to po porodu. Sej tudi piše: "Most EU countries also grant an additional period of parental leave, but parental leave is not covered in this infographic."

Ne se zdej kle na slabo šolstvo pa državo obešat da ne znamo brat, je treba tudi kaj sam nardit, nismo več v jugi.

BorutO ::

starfotr je izjavil:

matobeli je izjavil:

@mato

Kmal bo tvoja partnerka, ki ji država nudi stabilno in redno plačilo, odšla na enega izmed najdaljših porodniških stažov na svetu. Tebi pa omogoča minimalno plačevanje prispevkov preko normiranega s.p ki ne bodo kaj kmalu pokrili denarja ki ga bo država vplačala sam za porodniško.

Verjetno bi ti morali dat še 1253EUR.


... enega izmed najdaljših porodniških stažov na svetu ...

Ni čisto tako.

https://www.europarl.europa.eu/RegData/...

Glede na statistiko, je v Sloveniji še vedno dobro delati otroke. Estonija ima res velike cifre, bi se skoraj tam splačalo v času delanja otrok in službe živeti v Estoniji.

Na grafu je prikazan obvezen porodniški dopust vsake države. V sloveniji imajo ženske še pravico do daljšega dopusta po porodu. Pri nas imamo starševski dopust, ki pa tu notri ni prikazan oz. vključen. Starševski dopust traja 260 dni oz 37 tednov nekje, če na hitro zračunam, pa še oba starša ga lahko koristita, po večini je skoraj stalno mati tista, ki ga koristi + 100% izplačilo plače.

V Estoniji imajo lahko do 435 dni starševskega dopusta na otroka, oziroma 62 tednov, isto imajo tudi 100% izplačilo plače, ampak ne več, kot majo zakonsko določeno najvišjo mejo.

Malo za primerjavo ... Pri nas imajo lahko ženske 51 tednov dopusta, med tem, ko imajo v Estanoji ženske lagko 110 tednov dopusta. Je pa tako, da smo V lepem povprečju EU standardov.

matobeli ::

BorutO je izjavil:

Je pa tako, da smo V lepem povprečju EU standardov.


In EU je lepo v vrhu na svetu.

Kar nas verjetno postavlja nekje v top 20 držav.

starfotr ::

Torej pogoji so odlični, rodnost pa pada. Očitno nekaj ne delamo prav.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska zastava (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Loža
1117255400 (34552) D3m

Hišnik mi grozi ker sem izobesil ukrajinsko zastavo

Oddelek: Loža
293375 (1748) mirator
»

Boris Pahor - eden največjih Slovencev vseh časov

Oddelek: Problemi človeštva
243584 (2388) WarpedGone
»

slovenska zastava

Oddelek: Loža
488098 (3928) Tic

Več podobnih tem