» »

Telemach kupuje T-2

1
2
3

RedZo ::

To bo slabo za naše žepe. In tudi razvoj interneta v Sloveniji.
Ampak, ne skrbimo, saj se pristojna ministrstva že intenzivno ukvarjajo z načrtovanjem megapotrošnje za AI. :S
Po drugi strani pa enako dela Evropska komisija. Na glas se hvali kako z velikimi denarji podpira AI. Po dugi strani pa veliko bolj potiho pripravlja zakonodajo za konsolidacijo (beri monopolizacijo) trga telekomunikacij.

Nikonja ::

Zdaj mi je jasno zakaj je T2 letos talal 30% popusta za stare naročnike... Zdaj bo Telesmeh dvignil cene, in stari naročniki bodo dobili ta "as usual" email da lahko odstopiš od pogodbe AMPAK potem moraš plačat... mogoče bo treba res zamenjat operaterja in če sta A1 in Telekom pametna bosta naredila kar fajn akcije in pobrala čim več...

Invictus ::

Če imaš T-2 optiko in nič drugega, ne moreš narediti prav veliko.

Ker drugim operaterjem razen Telekomu ni treba na svojo infrastrukturo spuščati drugih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

damirj79 ::

Jaz bom tako ali tako že zaradi optike ostal na T-2, čeprav ima tudi druge pluse, recimo edini imajo res pametn TV app, kjer se komot znebiš STBja. Ostali ponudniki so en mali drekec proti t-2 kar se tega tiče.

starfotr ::

Nikonja je izjavil:

Zdaj mi je jasno zakaj je T2 letos talal 30% popusta za stare naročnike... Zdaj bo Telesmeh dvignil cene, in stari naročniki bodo dobili ta "as usual" email da lahko odstopiš od pogodbe AMPAK potem moraš plačat... mogoče bo treba res zamenjat operaterja in če sta A1 in Telekom pametna bosta naredila kar fajn akcije in pobrala čim več...


Talali so zato, ker pri prodaji firme vsak naročnik pomeni evre. Zato so želeli zadržat čim več ljudi in dobiti nove.

Utk ::

Naj uganem, ti, ki si tako visokomoralen in lebdiš 3 metre nad vsemi, iz principa ne vzameš 30 evrov popusta, če ti ga nekdo ponuja "samo" zato, da se bo dražje prodal.

starfotr ::

Nisem rekel, da ga ne vzamem. Ampak navedel sem vzrok talanja popustov, ki jih v preteklosti ni bilo.

In nikoli ne bom naročnik T2, torej lebdim nad njimi in ne bom vzel njihovega popusta.

Utk ::

Po želji. Jaz plačujem za 3 tvje z zamikom in mobilni paket 38 evrov, ti pa bodi nad tem.

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Po želji. Jaz plačujem za 3 tvje z zamikom in mobilni paket 38 evrov, ti pa bodi nad tem.


Seveda sem, jaz ne gledam TVja in nimam paketa... WIN!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Netrunner ::

Mato989 je izjavil:

Briga me, sem na Telekomu na optiki (samo optika) nimam TVja več sploh pri SLO ponudnikih in kjerkoli ker je bv gledat to...

Obstaja kakšen paket optike brez TV-ja?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

starfotr ::

Utk je izjavil:

Po želji. Jaz plačujem za 3 tvje z zamikom in mobilni paket 38 evrov, ti pa bodi nad tem.


Skrbi za svoje finance in izbiro, za moje pa naj te ne skrbi.

Utk ::

Če koga kaj skrbi pa ga ne bi rablo, si to ti, ki te tolk skrbi za t-2.

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Po želji. Jaz plačujem za 3 tvje z zamikom in mobilni paket 38 evrov, ti pa bodi nad tem.


Seveda sem, jaz ne gledam TVja in nimam paketa... WIN!

In, kolk plačuješ za optiko plus en telefon, plus netflix ali karkoli drugega že maš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

starfotr ::

Netrunner je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Briga me, sem na Telekomu na optiki (samo optika) nimam TVja več sploh pri SLO ponudnikih in kjerkoli ker je bv gledat to...

Obstaja kakšen paket optike brez TV-ja?


Ne, ni paketa. Ponujajo samostojno storitev.

"Paket" je ena taka neumna beseda za skupek storitev, ki jih ponujajo.

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Če koga kaj skrbi pa ga ne bi rablo, si to ti, ki te tolk skrbi za t-2.

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Po želji. Jaz plačujem za 3 tvje z zamikom in mobilni paket 38 evrov, ti pa bodi nad tem.


Seveda sem, jaz ne gledam TVja in nimam paketa... WIN!

In, kolk plačuješ za optiko plus en telefon, plus netflix ali karkoli drugega že maš?



Netflix mam od kolegice for free
Optiko + telefon imam od Telekoma 50 EUR .......mislim da je 1000/1000 al nekaj takega...
Kodo za TV mam pa po potrebi od fotra free ker je ne rabi

Će ne bi delal od doma bi mel pa cheapest internet possible... zdaj ker pa služba plača internet pa mam pač top shit kar gre.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Netrunner ::

starfotr je izjavil:


Ne, ni paketa. Ponujajo samostojno storitev.


Kje to vidiš, ker jaz najdem samo pakete z odvečno TV in telefonom?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Mato989 ::

Netrunner je izjavil:

starfotr je izjavil:


Ne, ni paketa. Ponujajo samostojno storitev.


Kje to vidiš, ker jaz najdem samo pakete z odvečno TV in telefonom?


Hmmm ne vem jaz imam ta paket samo Net Optika... nekje na spletu mora bit


https://www.telekom.si/internet?gad_sou...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

misek ::

damirj79 je izjavil:

Jaz bom tako ali tako že zaradi optike ostal na T-2, čeprav ima tudi druge pluse, recimo edini imajo res pametn TV app, kjer se komot znebiš STBja. Ostali ponudniki so en mali drekec proti t-2 kar se tega tiče.
Vprašanje je ali bodo obdržali infrastrukturo ali bodo prešli na EON? Po moje to drugo. Le zakaj bi podpirali dve različno varianti.

LeQuack ::

Telemach še vedno forsira stacionarne telefone v pakete, kot da v 21. stoletju še kdo uporablja. Pa tudi ne vem če ponujajo samo internet, kot je to delal T-2, ker Telemach živi od prodaje neuporabnih TV kanalov, tako da kakor gledam na njihovi strani bo najcenejši možen paket 45€ mesečno, tudi če nočeš TV-ja ali telefona. Se pravi za moje potrebe konkretno dražje, kot je bil T-2.
Quack !

s1ck ::

Telemach ima po mojem mnenju se najslabsi TV vmesnik, katastrofa, totalno nepregledno, v primerjavi s T2 vmesnikom je T2 dalec pred vsemi ... skoda

Invictus ::

LeQuack je izjavil:

Telemach še vedno forsira stacionarne telefone v pakete, kot da v 21. stoletju še kdo uporablja. Pa tudi ne vem če ponujajo samo internet, kot je to delal T-2, ker Telemach živi od prodaje neuporabnih TV kanalov, tako da kakor gledam na njihovi strani bo najcenejši možen paket 45€ mesečno, tudi če nočeš TV-ja ali telefona. Se pravi za moje potrebe konkretno dražje, kot je bil T-2.

Tudi ostali jih...

Telemach pa to še tako izkorišča, da lčkub temu, da fiksnega telefona sploh nimaš priklopljenega, zaračuna za fiktivne klice tam do 1 EUR mesečno.

Saj je bila o tem že debata.

Kdo pa pogleda specifikacijo računa?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

starfotr ::

LeQuack je izjavil:

Telemach še vedno forsira stacionarne telefone v pakete, kot da v 21. stoletju še kdo uporablja. Pa tudi ne vem če ponujajo samo internet, kot je to delal T-2, ker Telemach živi od prodaje neuporabnih TV kanalov, tako da kakor gledam na njihovi strani bo najcenejši možen paket 45EUR mesečno, tudi če nočeš TV-ja ali telefona. Se pravi za moje potrebe konkretno dražje, kot je bil T-2.



https://telemach.si/pomoc/dokumenti-in-...


https://www.t-2.net/podpora-ceniki


https://www.telekom.si/pomoc-in-podpora...


https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: starfotr ()

LeQuack ::

Hvala za cenike. Kot pričakovano so med dražjimi, najcenejši paket je torej 37EUR samo za internet, trenutno si lahko pri T-2 plačeval 26EUR za meni zadovoljivih 50/20 Mbit.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

mihor ::

Mato989 je izjavil:

Glavni problem vsega tega je, ker v SLO DOVOLJUJEMO da si lasti podjetje kot Telemach, T2 ali Telekom OMREŽJE... Omrežje bi morala graditi ločena državna firma ki bi ga oddajala ponudnikom in imela PLUS... Telekom pa privatizirat... omrežje pa ohranit v državni lasti ker je infrastruktura.


Ti pa veliko pričakuješ od našega zahojenega in prodanega slovenistana. ;((

Gregor P ::

SDH in T-2 dosegla dogovor glede poplačila operaterjevega dolga, stečajni narok preložen
SDH je z operaterjem T-2 sklenil dogovor o poravnavi njegovega dolga. Na tej podlagi je sodišče narok za začetek stečajnega postopka družbe T-2 preložilo na 20. avgust. Do takrat naj bi se vpleteni dogovorili o podrobnostih poravnave.
...
Kljub vloženi zahtevi za stečaj so med SDH-jem in družbo T-2 tekla pogajanja, v okviru katerih so se skušali dogovoriti o višini dolga družbe T-2. V torek se je nato v zgodbo vpletel Telemach, ko je sklenil pogodbo o nameravanem odkupu dobrega 98-odstotnega deleža družbe T-2 z Garnolom, ki ga obvladuje Krč, kot večinskim lastnikom.

Po opravljenem skrbnem pregledu nameravata družbi v prihodnjih tednih podpisati pogodbo o nakupu poslovnih deležev, Telemach pa bo moral za prevzem pridobiti še soglasje varuha konkurence. V Telemachu so zagotovili, da bi ob prevzemu večinskega deleža družbe T-2 zagotovili, da bo T-2 izpolnjeval svoje obveznosti. To po njihovih navedbah vključuje tudi obveznost do SDH-ja. S tem bi se T-2 izognil stečaju.

Telemach se je po podpisani nameri o prevzemu T-2 tudi vključil v pogajanja med SDH-jem in družbo T-2, ta so potekala tudi v sredo in se končala danes zgodaj zjutraj. Na podlagi doseženega dogovora med stranmi je sodišče narok za začetek stečajnega postopka družbe T-2 s soglasjem vseh vpletenih preložilo na 20. avgust.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

GregiB ::

Pa dejansko kdo ve, kaj združitev pomeni za naročnike T-2? Kako je zadeva s pravnega vidika glede izteka veljavnih pogodb? T-2 namreč celotnemu dogajanju navkljub propagira nove, lastne produkte...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Utk ::

Sej ni še niti nakupa niti združitve, kaj naj bi zdaj t-2 delal ali pa ne delal?
T-2 lahko teoretično ostane tudi točno tak kot je, samo z drugim lastnikom.
Lahko pa grejo v združevanje. Kar najbrž slej ko prej bojo.

TESKAn ::

Kdo ve, imata A1 in Telekom možnost fiksnega IPja?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

GregiB ::

Utk je izjavil:

Sej ni še niti nakupa niti združitve, kaj naj bi zdaj t-2 delal ali pa ne delal?
T-2 lahko teoretično ostane tudi točno tak kot je, samo z drugim lastnikom.
Lahko pa grejo v združevanje. Kar najbrž slej ko prej bojo.


No... sem istega mnenja... tle pa se zadeva dramatizira do tega, da bo kar konec TVja in neta v rodni grüdi... Lej, marbit pa Arena Sport, vse ostalo pa ostane enka... why not...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

pirate2024 ::

Utk je izjavil:

Sej ni še niti nakupa niti združitve, kaj naj bi zdaj t-2 delal ali pa ne delal?
T-2 lahko teoretično ostane tudi točno tak kot je, samo z drugim lastnikom.
Lahko pa grejo v združevanje. Kar najbrž slej ko prej bojo.

Na Telemachu ne bodo centa vložili v poenotenje.

Pač furali bodo ločene zadeve dokler zadeva ne crkne...

Utk ::

Upajmo da res.

Jarno ::

Telemach je tehnično gledano prispeval k boljši kvaliteti in pokritosti internetnih storitev pri nas.
Monopolisti na srečo ne bodo...
Morda gre komu v nos vrtenje jugo klasikov na določene datume na PoP TV in Kanalu A ali pa routanje internetnega prometa preko Srbije.
#65W!

GregiB ::

Evo, glih sem dobil SMS od "vaš T-2", da uvajajo mobilno gostovanje v 5G omrežju A1...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

pirate2024 ::

Jarno je izjavil:

Telemach je tehnično gledano prispeval k boljši kvaliteti in pokritosti internetnih storitev pri nas.

A se hecaš?

Telemachova infrastuktura je bila zbrka vseh 7 kabelskih providerjev, ki so jih prevzeli.

Podn od podna.

Dvomim, da je danes, ko je lastnik nek sklad, kaj bolje...

Jarno ::

Jalov argument.
Zgleden domači uporabnik načeloma ne potrebuje viška uploada. ;)
Poleg tega pa so večinoma potegnili optične povezave na glavne linije, tako da je kabla načeloma toliko, da se omogočajo visoke hitrosti prenosa oz. nizke latence.
To so bile super instant rešitve, sicer bi večina na opevane optične povezave do vsakega gospodinjstva čakali še leta in leta.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

bbbbbb2015 ::

Gregor P je izjavil:

SDH in T-2 dosegla dogovor glede poplačila operaterjevega dolga, stečajni narok preložen
SDH je z operaterjem T-2 sklenil dogovor o poravnavi njegovega dolga. Na tej podlagi je sodišče narok za začetek stečajnega postopka družbe T-2 preložilo na 20. avgust. Do takrat naj bi se vpleteni dogovorili o podrobnostih poravnave.
...
Kljub vloženi zahtevi za stečaj so med SDH-jem in družbo T-2 tekla pogajanja, v okviru katerih so se skušali dogovoriti o višini dolga družbe T-2. V torek se je nato v zgodbo vpletel Telemach, ko je sklenil pogodbo o nameravanem odkupu dobrega 98-odstotnega deleža družbe T-2 z Garnolom, ki ga obvladuje Krč, kot večinskim lastnikom.

Po opravljenem skrbnem pregledu nameravata družbi v prihodnjih tednih podpisati pogodbo o nakupu poslovnih deležev, Telemach pa bo moral za prevzem pridobiti še soglasje varuha konkurence. V Telemachu so zagotovili, da bi ob prevzemu večinskega deleža družbe T-2 zagotovili, da bo T-2 izpolnjeval svoje obveznosti. To po njihovih navedbah vključuje tudi obveznost do SDH-ja. S tem bi se T-2 izognil stečaju.

Telemach se je po podpisani nameri o prevzemu T-2 tudi vključil v pogajanja med SDH-jem in družbo T-2, ta so potekala tudi v sredo in se končala danes zgodaj zjutraj. Na podlagi doseženega dogovora med stranmi je sodišče narok za začetek stečajnega postopka družbe T-2 s soglasjem vseh vpletenih preložilo na 20. avgust.


Ne vemo, kaj ta "dogovor" z SDH vsebuje. Menim, da bi T-2 morla korektno sodelovatiz upnikom, to je SDH. Kot je SDH pravilno navedel, T-2 je že dobil nekaj odpustkov v obliki prisilke. Zdaj je pa čas, da kaj plača.

Kar se jaz osebno celo strinjam. Telemach pa ne more ničesar kupiti, če ne ve, kakšna je zadolženost T-2.

Gre se samo za vprašanje, koliko je T-2 dolžan.

Zgodovina sprememb…

OZZY ::

jabe*ti.. pa pravkar podpisal 2 letno vezavo prvič v življenju za skonto cc40% na vse pri T-2 pri katerem sem že od začetka.
Če do tega pride bom pač plačal tiste penale in odjeb** poden od Telemacha. Ga ma fotr in ne pride niti blizu T-2 glede kvalitete in odnosa (pač moja izkušnja). Najmanjše zlo bo Telekom.
Go with the flow.

BorutK-73 ::

s1ck je izjavil:

Telemach ima po mojem mnenju se najslabsi TV vmesnik, katastrofa, totalno nepregledno, v primerjavi s T2 vmesnikom je T2 dalec pred vsemi ... skoda

Meni je pa ravno Eon bolj pregledni, verjetno se še ne znajdem v T2 appu. Edini plus T2 aplikacije da si zapomne kje si nehal gledat za nazaj, tega pri telesmehu ni.

misek ::

BorutK-73 je izjavil:

Meni je pa ravno Eon bolj pregledni, verjetno se še ne znajdem v T2 appu. Edini plus T2 aplikacije da si zapomne kje si nehal gledat za nazaj, tega pri telesmehu ni.
Ne razumem zakaj se takšne fajne funkcionalnosti ne prenašajo iz ene na drugega operaterja? A nihče ne gleda kako zadeve delujejo pri konkurenci in poberejo dobre lastnosti?

Zimonem ::

starfotr je izjavil:

Nisem rekel, da ga ne vzamem. Ampak navedel sem vzrok talanja popustov, ki jih v preteklosti ni bilo.

In nikoli ne bom naročnik T2, torej lebdim nad njimi in ne bom vzel njihovega popusta.

Leto in pol sem dobil tu nekje popusta , tako da tvoj info ne drži. Preprosto sem jim povedal , da me 15% ne zanima in drugje dobim več.

tony1 ::

misek je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Meni je pa ravno Eon bolj pregledni, verjetno se še ne znajdem v T2 appu. Edini plus T2 aplikacije da si zapomne kje si nehal gledat za nazaj, tega pri telesmehu ni.
Ne razumem zakaj se takšne fajne funkcionalnosti ne prenašajo iz ene na drugega operaterja? A nihče ne gleda kako zadeve delujejo pri konkurenci in poberejo dobre lastnosti?


Ža ne.

Malo zato ker pisanje pametne sepcifikacije nikakor ni enostavno in nekaj stane, malo zaradi ega, malo zaradi inercije (prenovo up. vmesnika se dela enkrat na deset let, tj. nikoli - razen ko tako ukaže dovolj velika živina), malo zato, "ker so uporabniki navajeni obstoječega sistema in tega za nobeno ceno ne bomo spreminjali (spet, razen ko tako ukaže dovolj velika živina)...

stb ::

GregiB je izjavil:

Evo, glih sem dobil SMS od "vaš T-2", da uvajajo mobilno gostovanje v 5G omrežju A1...

Tudi jaz. Več o tem tule:
https://www.t-2.net/novice/t-2-odslej-z...

Ashrack ::

TESKAn je izjavil:

Kdo ve, imata A1 in Telekom možnost fiksnega IPja?

Resno me zanima, zakaj si mislil da to vprasanje sodi v temo z naslovom "Telemach kupuje T-2" ?
....

sbawe64 ::

LeQuack je izjavil:

Hvala za cenike. Kot pričakovano so med dražjimi, najcenejši paket je torej 37EUR samo za internet, trenutno si lahko pri T-2 plačeval 26EUR za meni zadovoljivih 50/20 Mbit.

2021 šel iz t2 na a1, paket "a1 fix net" (ftth) 500/100, cena sedaj 29eur (takrat 25) - brez vezave in raznih popustov.
vidim, da ga sedaj ni več v ponudbi.


katastrofa
https://www.a1.si/internetni-paketi
sedaj ponujajo "net maxi" (16,98 prvo leto ob vezavi 2 leti oz 34,99 EUR redna) in "net maxi+" (19,98 prvo leto ob vezavi 2 leti oz 39,99EUR redna).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

tony1 ::

stb je izjavil:

GregiB je izjavil:

Evo, glih sem dobil SMS od "vaš T-2", da uvajajo mobilno gostovanje v 5G omrežju A1...

Tudi jaz. Več o tem tule:
https://www.t-2.net/novice/t-2-odslej-z...


Tudi jaz, pa sploh nisem več naročnik T-2 :-D

TESKAn je izjavil:

Kdo ve, imata A1 in Telekom možnost fiksnega IPja?


Ja, Telekom in A1 (mislim, da ta samo na 5G) ti omogočata tudi statični javni IP na mobilnem internetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Netrunner ::

Ashrack je izjavil:

Resno me zanima, zakaj si mislil da to vprasanje sodi v temo z naslovom "Telemach kupuje T-2" ?

Raje kot odpirati novo temo... Eno mimorede vprašanje ne škodi :) raje kot neki debilni posti četudi so povezani s tematiko.

Drugače pa vidim da je dosti kritik čez telemach... jaz sem pri njih zadnjih 7 let in supporta nisem niti enkrat potreboval. Zadeva deluje, modem sem moral mogoče 2x resetirat.

Kaj če telemach kupi t2, to pomeni da boš lahko imel telemach optiko povsod kjer jo ima telekom? T2 koristi telekom omrežje in upam da ob prevzemu bo taka opcija ostala.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Tiger ::

Ashrack je izjavil:


Kaj če telemach kupi t2, to pomeni da boš lahko imel telemach optiko povsod kjer jo ima telekom? T2 koristi telekom omrežje in upam da ob prevzemu bo taka opcija ostala.

Ne, optiko boš lahko imel samo tam, kjer ima T2 svoje optično omrežje.

Netrunner ::

Tiger je izjavil:

Ne, optiko boš lahko imel samo tam, kjer ima T2 svoje optično omrežje.


Zdaj telekom vleče optiko po naši ulici in imam možnost sklenit paket preko T2, če prav razumem ko bo nekrat to prevzel telemach ne bo več mogoče?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Utk ::

Ne vem koga to razumeš, da je to reku.

Miki N ::

Ma problem Telemacha je, da je taka klasična "cvetka v šopku" neke finančne skupine - in torej tudi sam stalno kandidat za preprodajo. Ti molzači si prodajajo ta podjetja okrog ko jebaći pijane lajdre na zabavi, brez občutka in odgovornosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

OutOfTheBox ::

sbawe64 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Hvala za cenike. Kot pričakovano so med dražjimi, najcenejši paket je torej 37EUR samo za internet, trenutno si lahko pri T-2 plačeval 26EUR za meni zadovoljivih 50/20 Mbit.

2021 šel iz t2 na a1, paket "a1 fix net" (ftth) 500/100, cena sedaj 29eur (takrat 25) - brez vezave in raznih popustov.
vidim, da ga sedaj ni več v ponudbi.


katastrofa
https://www.a1.si/internetni-paketi
sedaj ponujajo "net maxi" (16,98 prvo leto ob vezavi 2 leti oz 34,99 EUR redna) in "net maxi+" (19,98 prvo leto ob vezavi 2 leti oz 39,99EUR redna).


Naj še kdo reče da reklame (in branding) ne delujejo. Toliko časa te podjetje targetira in brainwasha da ko zadevo potrebuješ greš naravnost k njim, brez da bi pogledal če obstajajo boljše alternative. Telmach ima sicer dost resourcov za to delat.

Tašča je tudi bila sedaj nekaj let pri Telekomu in plačevala 55EUR plus za čist osnovne zadeve. Smo bli nekaj tednov nazaj na kosilu pa sem ji zrihtal A1 za 40EUR (plus še Voyo ki je prišel zraven in History, ki ga pri Telekomu ni mela v tistem paketu).

Ima zadevo že 2 tedna pa ne more verjet da dobi isto zadevo za 15EUR manj. (plačuje sicer 22EUR prvo leto, drugo leto okol 50EUR, povprečna cena v dvoletnem obdobju 40EUR/mesec).

Men čist več ni jasno.. ;((

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach kupuje T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
1158143 (911) Lejga
»

SDH predlaga stečaj T-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
537628 (3316) Barbarpapa2
»

Siol brez SPORTKLUBA (SK) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8714086 (5532) firbec
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8425255 (19522) Ajnstajn`

Več podobnih tem