» »

Najboljša leta vašega življenja

Najboljša leta vašega življenja

«
1
2

Kiitos ::

Kdaj so bila najboljša/najlepša leta vašega življenja? Srednja šola, faks, po faksu? Morda kakšno časovno obdobje?
  • spremenilo: Kiitos ()

pegasus ::

Covid pandemija (to ni šala).

mtosev ::

Zame SŠ.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Meee ::

Jah Srednja Šola je bila najbolj zabavna to je res. Vedno se je nekaj dogajalo, nov folk, žurke, ljubezni, alko...odgovornosti pa skoraj nobene:) pač tok smo pazli, da nismo imeli preveč slabih ocen pa je šlo.

Vseeno pa bi rekel, da so najlepša leta kar trenutno : majhni otroci, fajn žena, vsako leto družinsko potovanje ali dva in ok služba, ki mi omogoča da imam dovolj časa za družino in zase.

Blinder ::

Najboljša so tista, kadar se ima največ pičkic na voljo
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

feryz ::

45+.
Najbrž ni potrebno razlagati zakaj.
Da je bilo najlepše obdobje, ko sem bil par let skupaj pijan, se pravi SŠ in dalje, se pa ne bi strinjal.
Ok, takrat se mi je zdelo to početje fajn. Zdaj bi rekel, da sem ga malo prerastel.

GregiB ::

Načeloma tri obdobja...
Prvo je frišna zaljubljenost (sva še vedno par, 30+ let)
Drugo rojstvo otroka in zgodnje starševstvo
Tretje zdaj, na starejša leta je za osnove poskrbljeno, delam bolj ali manj, kar hočem...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Boomerang ::

Odvisno kdaj gledaš za nazaj. Jaz bi rekel, da nikoli ni bilo tako slabo, bi pa danes marsikaj spremenil...

Osnovna šola: Bil sem kar priljubljen in tudi nekih večjih učnih težav nisem imel.
Srednja šola: Za nekatere sošolce sem bil faca, drugi so me non-stop z nečim zbadali. Morda mi je manjkalo samo malo samozavesti (posledično tudi punce ni bilo).

* V času šolanja bi spremenil pogled na situacijo: Takrat sem se za vsako oceno sekiral (recimo vpliv staršev, ki v ocenah vidijo tekmo), danes bi mi za cvek dol viselo.

Fakulteta: Izpustil sem redkokatero žurko. Živel s prepričanjem, da faksa ne bom naredil, ampak dajmo vseeno probat in vložit nekaj časa v študij.

* Danes bi si izbral kakšen drugi, morda malo lažji faks. Trenutna diploma mi bolj malo koristi, študij pa mi je pobral kar nekaj živcev.

Prva zaposlitev: Šef je bil izkoriščevalec. Kdo drugi bi mu hitro pokazal kalkulacijo, ampak jaz sem si rekel, nekje je treba začeti. Na srečo sem kmalu šel stran.
Druga zaposlitev (danes): Imel srečo, da sem prišel v podjetje, kjer se diploma zahteva. Čutim neko stabilnost in posledično sem spremenil prvotno mnenje.

Cenim, da sem iz sebe nekaj naredil, nekaj dosegel in ohranil veliko stikov iz časa OŠ, SŠ in fakultete. Medtem ko so mnogi moji vrstiki še doma pri mamicah, sem jaz na svojem. Lahko bi bilo boljše, ampak mi ni slabo.
Se pa rad spominjam dobrih starih časov in se ob tem sprašujem, kdaj je vse skupaj minilo.

Likalnik ::

Pri meni je bilo praktično celo življenje super....da pa izpostavim pa definitivno srednja šola in faks...tudi osnovna je bila ql ampak v sredni in faksu sem že imel več svobode in sem lahko užival na svoj način.

potem pa ob rojstvu otroka, je še en tak dogodek in obdobje katerega ne bi zamenjal za nič na svetu.

najbolj težko obdobje je pa bilo...iskanje prve zaposlitve...se zaposliti in tistih prvih nekaj let službe...je bilo kar težkih + gradnja hiše...tudi to je zelo stresno obdobje.

miha98 ::

Blinder je izjavil:

Najboljša so tista, kadar se ima največ pičkic na voljo


Zdej pa še povej kje so... mislim , da vem odgovor... libehaus...

OutOfTheBox ::

Najboljša leta vsakega življenja so tista, ko posameznik ugotovi kaj pomeni biti duhovno / spiritualno razsvetljen.

Velika večina tega sicer ne doživi, kar je škoda za posameznika in družbo.

Zgodovina sprememb…

Nikonja ::

OutOfTheBox je izjavil:

Najboljša leta vsakega življenja so tista, ko posameznik ugotovi kaj pomeni biti duhovno / spiritualno razsvetljen.

Velika večina tega sicer ne doživi, kar je škoda za posameznika in družbo.


Ponavadi so najbolj duhovno razsvetljeni glih tisti kateri imajo dnar in jim ni treba delat 10 ur na dan za minimalec in govorit otrokom kako jim osnovne zadeve ne morejo dat - ampak ja če si duhovno razsvetljen ti je lažje če je krožnik prazen ane? Fak to mi je kot da poslušam tisto Loginovo, ko je prodala tistega Toma je avtomatično spila celo pamet vesolja in zdaj ona svetuje kako treba živet... f...k off!

GregiB ::

Nikonja je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

Najboljša leta vsakega življenja so tista, ko posameznik ugotovi kaj pomeni biti duhovno / spiritualno razsvetljen.

Velika večina tega sicer ne doživi, kar je škoda za posameznika in družbo.


Ponavadi so najbolj duhovno razsvetljeni glih tisti kateri imajo dnar in jim ni treba delat 10 ur na dan za minimalec in govorit otrokom kako jim osnovne zadeve ne morejo dat - ampak ja če si duhovno razsvetljen ti je lažje če je krožnik prazen ane? Fak to mi je kot da poslušam tisto Loginovo, ko je prodala tistega Toma je avtomatično spila celo pamet vesolja in zdaj ona svetuje kako treba živet... f...k off!


This... sploh (slovenski del) Linkedin je poln "strokovnjakov", ki so dosegli nirvano... pretežno ženskega spola in skoraj vse s partnerji, ki so jim to iskanje duhovnega financirali...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

OutOfTheBox ::

Nikonja je izjavil:

ampak ja če si duhovno razsvetljen ti je lažje če je krožnik prazen ane?


Duhovno razsvetljen človek razume da je trenutni experience (prazen krožnik), samo ogledalo notranjega stanja (misli in občutkov). Torej če se tak človek sam ne odloči da bo imel prazen krožnik, ga drugače sploh ne more imet. Duhovno razsvetljen človek ima pod kontrolo svoje misli in emocije in razume da to kreira njegovo življensko izkušnjo.

Dokler se ne spremeniš v "observerja" in samo opazuješ svoje misli in občutke ti bo hitro jasno kako se situacije v življenju odvijajo popolnoma po istem vzorcu, in velikokrat samo z nekaj minutnim / urnim zamikom. Ko to izkusiš in ugotoviš da življenje deluje popolnoma na drugem principu kot si celo življenje verjel, ti bodo šle kocine pokonci.

Noben ti pa ne pravi kako dej živet ali celo v kaj verjet.

Zgodovina sprememb…

Osprey ::

Torej če nekdo izgubi službo in ima prazen krožnik, je zato, ker se je sam odločil? In sedaj mora samo pomislit, da ima polnega, in to se bo zgodilo? Kake bučke, nimam besed! Sem že poslušal kake "influencerje" s podobnimi idejami, za kozlat! Če si sam imel neko srečo v življenju ali si se rodil v tako družino, to še ne pomeni, da se ne bi moglo odviti tudi drugače.

Kayzon ::

Za moske so to absolutno 30+,posebej ce pazis na to d ostanes fit si sedaj koncno zrelcter imas po vsje verjetnosti dokaj solidne prihodke. ++

Sheteentz ::

Najboljša leta mojega življenja šele prihajajo. Jebeš preteklost.

RatedR ::

Pravijo, da ko pogrešaš mladost ubistvu ne pogrešaš mladih let ampak obdobje ko si bil vesel in brezskrben (beri: nisi vedel kakšen grozote obstajajo). Od posameznika je odvisno kako si uredi lajf ko odraste, nekateri počasi propadajo in pogrešajo stare cajte, drugi pa rastejo in ostanejo po duši otroci in so jim 30+ leta boljša. Osebno sem mnenja, da so tam 30, 40ta najboljša leta, če znaš filtrirat folk, negativo sveta, medijev itd., skrbet za svoje zdravje ter finance in imet nekoga v življenju, hkrati pa po duši ostaneš otrok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RatedR ()

Miki N ::

Sheteentz je izjavil:

Najboljša leta mojega življenja šele prihajajo. Jebeš preteklost.


"V preteklosti sem jebal babe, v prihodnosti pa preteklost!"

fur80 ::

20 do 25.. party, babe, droge, delo na črno, zastonj soba doma, brezplačna hrana,... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

MIHAc27 ::

Definitivno prvo, top, je bilo obdobje osnovne šole. Za cveke se nismo sekiral, če si malo zvezek pogledal, je bila 3 (če nisi pa 2).
Srednje ne pogrešam preveč. Obvezne vojaščine tudi ne.
Do poroke je bilo potem zelo fino obdobje, potem pridejo otroci, tam kup skrbi.
Sedaj so že kar veliki in je spet bolj luštno. Kako še bo bomo pa videli.

IL_DIAVOLO ::

Dejansko so mi najboljsa trenutna leta 30+. Ne pogresam case mozoljev, slabih ocen, slabe izbire oblacil in se slabse samopodobe.

Najboljse se imo prihaja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

Od 0 do 1 leta. Poserjes se lahko povsod, hrano dobis vedno direkt v usta, pa spis lahko kolikor hoces.

link_up ::

zdej...tanajtabol do zdej.
40+
In and Out

jest10 ::

Srednja šola, ter sedaj (40+)

Robocop1 ::

Pri meni je bilo vsako obdobje, kot bi prišel v naslednji level računalniške igrice. Nekaj novega, nepričakovanega, ampak na koncu pogruntaš, da je bilo super.

Slaba stran življenja je edino to, da ti vsako desetletje prinese določene minuse, recimo:

10 - 20: obdobje pubertete in najstništva - obdobje mozojev in "iskanja" samega sebe
20 - 30: edino obdobje, ki mu lahko rečem brezskrbna mladost: obdobje žurk, druženja, ponočevanja, prvih resnih zvez itd.
30 - 40: ponočevanja imajo hujše posledice (mačka težje prenašaš), moškim se začne pojavljati pleša in sivenje las, pojavijo se prve težave, za katere prej nisi vedel
40 - 50: nisem še v teh letih, ampak ugotavljam, da se tu pojavijo prvi resni znaki staranja: ljudje pristanejo na kakšnih tabletah, potrebujejo adaptacijo zob itd., pojavi se starovidnost, ni več prave gibčnosti

kixs ::

Odvisno kaj gledas... finance, zdravje, skrbi, telo, prosti cas... vsako obdobje ima svoje prednosti.

Res je, ko prides okoli 50-ke, se staranje ze kar precej pozna. Sivina in ostale povrsinske stvari se najmanj. Bolj kaksno slabsanje vida, znizanje max utripa, vecja obcutljivost na poskodbe...

WhiteAngel ::

Zame konec faksa, se pravi četrti letnik in absolvent. Predmeti so proti koncu prijetnejši, tudi sošolci ostanejo le še najvztrajnejši, živel sem pa še doma, tako da nekih stroškov nisem imel, kar sem delal zraven za €€€, je šlo za dušo.

Potem pa začneš z iskanjem strehe nad glavo, krediti, s prodajo samega sebe za 8 ur na dan, rutina na šihtu, družina, otroci. Saj ni hudega, ampak si vseeno omejen. Ne moreš se odločiti, da boš od jutri naprej nekaj mesecev frej, ker se tako počutiš. Izgubiš vse zgoraj našteto. No, otroci ostanejo ;)

pikachu004 ::

Sedaj, še ne 40. Fizično se počutim kot 20, s tem da imam urejeno življenje, finance, družino, prijatelje, sorodnike. Res se nimam kaj za pritoževati :)

DamijanD ::

Sem mislil, da bo to obdobje zdaj (40+) - pa je žal usoda (zdravje) posegla vmes in sedaj je kar je... Tako da bi rekel, da so bila leta pred tem sranjem odlična.

Bi šel pa takoj še enkrat v SŠ, večini folka nekako SŠ ni všeč stres ipd - jaz imam pa večinoma lepe spomine.

Hudobec82 ::

V sredni smo bli še glupi otroc. V faks letih pa prvi job, prvi dnar, prvi avto, prva punca, žurke, boemski lajf, prva potovanja. Pa ego do stropa. Smo misll da bomo svet spremenil. Sicer tut 20let kasnej ni dost slabš. 40ta so fajn, ker maš urejen lajf in pa dnar. Tut zdravje je še ok. Sam se precej pozno začel ukvarjat s športom in lahko rečem, da sem precej bolj fit in zdrav kot pri 20ih.

miha98 ::

pikachu004 je izjavil:

Sedaj, še ne 40. Fizično se počutim kot 20, s tem da imam urejeno življenje, finance, družino, prijatelje, sorodnike. Res se nimam kaj za pritoževati :)


Ne me jebat , da se ti fizično pri 40 počutiš kot 20 letnik. Jaz še nisem 30 pa vidim, da ni več tako kot sem bil 18 ali 20. Križ, fizična moč, kilogrami se naberejo hitreje, itd...

Dtrader ::

feryz je izjavil:

45+.
Najbrž ni potrebno razlagati zakaj.
Da je bilo najlepše obdobje, ko sem bil par let skupaj pijan, se pravi SŠ in dalje, se pa ne bi strinjal.
Ok, takrat se mi je zdelo to početje fajn. Zdaj bi rekel, da sem ga malo prerastel.

Da, res je. Otroci so odrasli, človek spet najde svoj mir...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Invictus ::

Obdobij je bilo več.

Ko sem se odselil od doma, začel se je online chat, in lovljenje punc se je začelo. Par let fajn akcije :)).

Obdobje po ločitvi, tudi super. Precej potoval službeno po Evropi in nekaj svobode...

Drugače se pa držim načela, če ti življenje da limone, naredi limonado. Pač najdeš neko dobro zadevo v vsakem obdobju, jamranje nad starimi dobrimi časi je po moje precej neproduktivno.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

miha98 ::

Invictus je izjavil:

Obdobij je bilo več.

Ko sem se odselil od doma, začel se je online chat, in lovljenje punc se je začelo. Par let fajn akcije :)).

Obdobje po ločitvi, tudi super. Precej potoval službeno po Evropi in nekaj svobode...

Drugače se pa držim načela, če ti življenje da limone, naredi limonado. Pač najdeš neko dobro zadevo v vsakem obdobju, jamranje nad starimi dobrimi časi je po moje precej neproduktivno.


Mogoče je neproduktivno a jaz to počnem velikokrat... Pač ne vem to nam je kot prirojeno...

OutOfTheBox ::

Pač ne vem to nam je kot prirojeno...


Jamranje? Oh boy, you couldn't be more wrong. Jamranje nam da kratek "thrill", da upravičimo stvari ki nam ne gredo po planu. Jamranje je lažje kot prevzet odgovornost za nastalo situacijo.

Prirojeno? Ni variante. Jamrali so tvoji starši, jamrali so njihovi starši, jamrajo cele generacije, jamra družba in zato jamraš tudi ti in se ti zdi da je kot "priorjeno", ker si od samega začetka tako sprogramiran.

Self awarness pomaga pri tem in dolgoročno ko ne jamraš več, ni več stvari nad katerimi bi lahko jamral in posledično tvoj lajf naredi popoln preobrat.

Ti je nekdo odvzel prednost na cesti? Nič več jamranja, le spoznanje da tega ni naredil namensko in mogoče ima slab dan. Ko začneš jamrat nad to situacijo , jamraš potem o tem še cel dan.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Kako pa definirate "najboljsa leta". Je to povezano s svobodo, financno neodvisnostjo, zdravjem, sexom, izzivi, casom zase....?

Zadeve niso enoznacne, vsaj zame ne. Nostalgija bo vedno iz preteklosti izpostavila zgolj lepe spomine, ceprav so bile izkusnje takrat lahko tudi travmaticne, pa smo jih preprosto pozabili obdrzali pa zgolj lepe na ta cas. Spomini so naceloma zgolj produkt tega, kar si trenutno omisljamo in se s casoma izkrivljajo in prilagajajo. Zato je zame vsak dan, ki ga zivim najboljsi, ko stremis k ciljem, ki jih zelis doseci. Pa naj bo to karkoli, od najmanjse zmage pri igri, do sledenju zivljenjskega cilja, ki si si ga postavil v tem letu in ga nato tudi dosezes.

Mal sluzasto, sam tko je :P

errhec ::

Najboljša leta so še pred mano!
Ostalo so le še spomini.
dd

jest10 ::

miha98 je izjavil:

pikachu004 je izjavil:

Sedaj, še ne 40. Fizično se počutim kot 20, s tem da imam urejeno življenje, finance, družino, prijatelje, sorodnike. Res se nimam kaj za pritoževati :)


Ne me jebat , da se ti fizično pri 40 počutiš kot 20 letnik. Jaz še nisem 30 pa vidim, da ni več tako kot sem bil 18 ali 20. Križ, fizična moč, kilogrami se naberejo hitreje, itd...


Ma komot se, za določene stvari.
Pri 20tih si "univerzalen za vse, pa nikjer vrhunski", pri 40 si pa lahko v nekaj stvareh na konkretno višjem nivoju, drugje pa jasno dosti slabši.

Buggy ::

...recimo top-shit balinar :P

Vsako obdobje je lepo, ce ga znas pravocasno izkoristiti, ne pa vlect svoje frustracije naprej v obdobje, ki temu ni primerno ali se huje na svoje potomstvo. V studentskih letih se zluftas tako z zurkam kot zenskam. Potem je nekak cas da zacnes formirat druzino in poskrbet za eksistenco. To ne pomeni, da sebe in svoje zelje postavis na stran, moras pa malo vec energije vlozit da stvari peljes vzporedno.
Ne vem kaj je tako tezko zivet sam s sabo in s svojimi leti? Najboljsi so novodobni "rekreativci", ki popoldonasko pri 30/40 letih furajo "kosarke/fuzbale". Poskodbe redne, po "sportu" je pa treba itaq par pirov posekat, pa kej pojest...sam da niso doma...to je zalostno, iscejo razloge da niso v okviru druzine. Otroci grejo prehitro stran, to spoznas prepozno. Razumem druzenje in ventiliranje, samo pod pretvezo rekreacij in zdej aktualnih tekem in navijastva pa ne - bodi vsaj fer pa reci, da bi sel rad s kolegi na pir in imel mir. Ja, eni dejansko na te dogodke cakajo celo leto...kot izgovor :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

LuiIII ::

Poletje 1982. Celo poletje z bratom pri stari mami. Igral se s prijatelji in bil skozi na bazenu.
Bolj odraslo pa 2003 s poroko in diplomo.

Buggy ::

jutri pricakujem, po dolgotrajnem dezevju sonce. Na 2000m2 parcele se bom spusil s kosilnico, pregledal sadno drevje, skuril karton na ognjicu in se ulegel v mrezo ter uzival v krasnem zraku vukojebene, kjer mi nihce ne krati mira :))

POl bo moja naredila kosila, upam da pride se tascica. Po kosilu kitica spanja pola pa na emtb-bike in raziskovat hribovje in vlake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

BTW: ni lepsega ko se na prostranstvu bloskega jezera s e-mtb zgubis in potem najdes po mocvari cilj, vsakic iz druegaga konca. Jutri moram sprobat spet eno pot, ki ne vem kam bo sla!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

miha98 ::

Ja ni boljšega v življenju kot lazit po močvarah. NOT

Miki N ::

miha98 je izjavil:

Ja ni boljšega v življenju kot lazit po močvarah. NOT


Ja glej, določeni standardi z leti padejo.

primoz4p ::

Še prihajajo. Ni še konec.
Ne mislim se še evtanazirati. :P)

OutOfTheBox ::

Buggy je izjavil:

jutri pricakujem, po dolgotrajnem dezevju sonce. Na 2000m2 parcele se bom spusil s kosilnico, pregledal sadno drevje, skuril karton na ognjicu in se ulegel v mrezo ter uzival v krasnem zraku vukojebene, kjer mi nihce ne krati mira :))

POl bo moja naredila kosila, upam da pride se tascica. Po kosilu kitica spanja pola pa na emtb-bike in raziskovat hribovje in vlake.


To pa lahk rečem da je uživancija. Bravo :)

T440 ::

Slo-tech popuščate.
Najboljša leta šele prihajajo, saj bomo Svobodno lahko gojili in pohali travco po širnih senožetih naše domovine.

OutOfTheBox ::

:O

Pun intended?

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Vrtec, zgodnja osnovna šola. Takrat se mi je vse zdel čarobno, ko je bil sneg se mi je zdel da je res vse možno, zanimivo, skrivnostno. Pol se je pa začel...z zafrkavanjem, pa doma nisem imel miru zarad staršev k so vedno se vtaknil v al ocene al pa karkol druzga in ponavljal govore tekom večih dni za vsako napako. V šoli pa tud skoz stalno zafrkavanje, najrajš sem imel stroge učitelje da so bli sošolci tih pa me niso zafrkaval. Odmori so mi bili največja muka. V sredni isto sranje sam da so se mi še učitelji režal ko sem se jim pritožil da nimam miru zarad zafrkavajočih sošolcev. Doskrat mi je en visok sošolc vzel puščico da nisem mogu niti pisat, ko sm hotu dobit nazaj je pa plesal okol ..človk res obupa. Jz nikol v življenju nisem imel samozavesti razen v vrtcu.
Moji gibi so nerodni, tud logične stvari ne dojamem tako kot ostali takoj, oziroma mi je logično prej kej druzga kot pa tist kar vsem ostalim. V službi me vsi izkoriščajo ker sem raj tih kot pa da bi se kregal nazaj. Ampak dobr zdej vsaj imam službo. Prej so me starši skoz nonstop spraševal kaj delam kokr češ da se ne trudim dost iskat službe jz sm pa 300+ prošenj na leto pošiljal. Dobr zdej imam vsaj doma relativen mir, dajem fer prispevek za stroške marsikej naredim stvari okol hiše in je to to. Vsaj ko imam dopust imam nekaj malega notranjega miru. Čarobnosti iz otroštva pa že dolgo nimam, niti nimam veselja za krkol več razen za moja dva psa. Včasih sem vsaj v računalniških igrcah užival zdej že dolgo tud tega ne. Kako boš vesel če gre svet vse bolj v pm pa še sam si tak nerodn tip človeka. V določenih pogledih brihten v določenih pa kot da imaš mentalno blokado. To vsazga ki me spoznava prej al slej iz tira vrže in izpade kot da se zafrkavam al kaj jz vem kaj.

V glavnem vrtec je bil najboljš. Nobenih problemov, sam luštn čas, risanke to je blo zakon. Tud rojstnodnevne zabave pa prjatle iz vrtca k sm mel smo se mel res fajn.
Za moje pojme mlajši k si boljše življenje imaš. Ne glede na vse. Bolj k poznaš življenje, manj je vse čarobno , težje najdeš tisto pristno veselje. Mogoče je edina možnost da se vrneš mal v otroštvu ta da imaš sam otroka. To bi znal bit ja.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Če bi bil/a stara 15 let ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19419602 (14020) ;-)
»

Bilo je kratko, bilo je sladko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
909926 (5523) solatko
»

Kaj za vas pomeni sreča, srečno življenje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12915880 (11344) XLapse
»

Je srednja šola sploh relevantna? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16223968 (19758) "NaN"

Več podobnih tem