» »

Če bi bil/a stara 15 let ...

Če bi bil/a stara 15 let ...

1 2
3
4

PrihajaNodi ::

Varceval bi pa pocakal leto 2012 potem pa vse vrgel v bitkojne. Samo to.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jojw ::

PrihajaNodi je izjavil:

Varceval bi pa pocakal leto 2012 potem pa vse vrgel v bitkojne. Samo to.

Ti ne bi bilo dolgčas? Človek mora kaj koristnega početi. Vsaj jaz...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

Vanadium ::

1. Kaj ste si kot otrok želeli postati? (Omejimo se na starostno obdobje 10-15 let.)
Standardne fore: astronavt, voznik kamiona ali avtobusa, bagerist, pilot helikopter to mi je res žal da nisem postal ...

2. Kaj ste postali? (Naziv izobrazbe, trenutni poklic oz. s čim točno se ukvarjate?)
dipl. inž. grad. (VS) planiram it narest še magisterij če bo časovno zneslo ukvarjam se pa z raznimi projektnimi nalogami na področju gradbeništva

3. Ste izpolnili vaša pričakovanja? Ste zadovoljni, kjer ste danes?
Če gledam na želje pol nisem izpolnil pričakovanja, zadovoljen pa sem kjer sem trenutno so pa še plani za naprej...

4. Če bi bili stari 15 let, bi izbrali enako pot ali bi kaj spremenili? (Kaj bi spremenili?)
Ma tko k gledam sem dal v svoji 14 letni poslovni poti dve krizi v gradbeništvu (slovenska in tujina) čez in to, kot del privat sektorja (zdej sem na "bolj" varni zaposlitvi ampak ne bom o tem tukaj) tko da ko se je to dogajalo sem si govoril kaj mi je bilo, da sem šel v gradbeništvo, kaj nisem šel raj kako kemijo, farmacijo, strojništvo študirat... je pa res, da sem vedno imel tako ekipo okoli sebe, da je to odtehtalo...

Drugače pa če bi imel to pamet kot jo imam zdej, sploh če bi še internet in pametni telefoni bili tok razširjeni takrat kot so zdej bi sigurno več fukal kot je rekel mahoni. Dejansko tok, šans kot je bilo pa sem jih spustil, ker si pač pička pa neveš kako pravilno speljat, a ponujeno ti je na talarju, al pa si misliš kaj bojo frendi rekl če te bojo vidl z neko dečvo, ki ni bla baš neka lepotica, ipd...

Tko da mladi junci nasvet: Pička zamujena ne vrne se nobena.

PrihajaNodi ::

jojw je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Varceval bi pa pocakal leto 2012 potem pa vse vrgel v bitkojne. Samo to.

Ti ne bi bilo dolgčas? Človek mora kaj koristnega početi. Vsaj jaz...



Odsel bi na studij s tem denarjem veliko bi bral.
Denar resi 99.9% problemov.

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Vanadium je izjavil:


Tko da mladi junci nasvet: Pička zamujena ne vrne se nobena.


Ah daj... za seks pa ti ne moreš bit prestar al ti je že odpadel ?

To so vaše trenutne potrebe, pri 15 ih... ne rečem, je fajn ampak takrat ravnaš bistveno manj premišljeno, si še zelo naiven po razmišljanju... zadnje kar hočeš je da se zgodi "nesreča" in moraš naenkrat iz nič odgovornosti prevzeti odgovornost za otroka kateri niti mnogi 30+ niso kos.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

Vanadium je izjavil:


Tko da mladi junci nasvet: Pička zamujena ne vrne se nobena.


Ah daj... za seks pa ti ne moreš bit prestar al ti je že odpadel ?


Tako je. Ko si enkrat cez 30 bog ne daj 40 si gotov. Razen ce imas $$$
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

jojw je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Varceval bi pa pocakal leto 2012 potem pa vse vrgel v bitkojne. Samo to.

Ti ne bi bilo dolgčas? Človek mora kaj koristnega početi. Vsaj jaz...



Odsel bi na studij s tem denarjem veliko bi bral.
Denar resi 99.9% problemov.


Lenuhu po dusi in mentaliteti ne pomaga niti milijarda.

kuall ::

Vanadium je izjavil:

Tko da mladi junci nasvet: Pička zamujena ne vrne se nobena.

S teboj se ne strinja tisti, ki je preveč seksal in staknil kakšno spolno prenosljivo bolezen, ki se je ne more rešit.

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Tako je. Ko si enkrat cez 30 bog ne daj 40 si gotov. Razen ce imas $$$


Jaz potem res ne vem kako 30+ letnikom uspe zapecat 20 letnice. Poznam celo lokalni primer človeka ki izgleda kot avtist, denarja nima baš neki, star je 40, hodil je z neko samsko mamo, zaplodil pa 18 letno hčerko (sem jo poznal ker sem ji neke mačje mladiče peljal) s katero ima zdaj 2 otroka. Razlika med njim in tabo je pa verjetno ta da ti bistveno bolj izbiraš in premišljuješ "ali se splača skočit".
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Tako je. Ko si enkrat cez 30 bog ne daj 40 si gotov. Razen ce imas $$$


Jaz potem res ne vem kako 30+ letnikom uspe zapecat 20 letnice. Poznam celo lokalni primer človeka ki izgleda kot avtist, denarja nima baš neki, star je 40, hodil je z neko samsko mamo, zaplodil pa 18 letno hčerko (sem jo poznal ker sem ji neke mačje mladiče peljal) s katero ima zdaj 2 otroka. Razlika med njim in tabo je pa verjetno ta da ti bistveno bolj izbiraš in premišljuješ "ali se splača skočit".


To so absurdni primeri. Normalnemu se to ne zgodi. Zenske so bolj ali manj mahnjene na denar.

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

jojw je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Varceval bi pa pocakal leto 2012 potem pa vse vrgel v bitkojne. Samo to.

Ti ne bi bilo dolgčas? Človek mora kaj koristnega početi. Vsaj jaz...



Odsel bi na studij s tem denarjem veliko bi bral.
Denar resi 99.9% problemov.


Lenuhu po dusi in mentaliteti ne pomaga niti milijarda.


Se kako bi pomagala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:



To so absurdni primeri.


Se strinjam ampak bistvo povedanega je, da obstaja vmesno področje za katerega pa vem, da je dosti vrstnic raje izbiralo med 28-35 letniki oz. moškimi, ki so bili v povprečju skoraj 10 let starejši.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mah daj nehaj nabijat. Ko si preko 30 in nisi Merlak, Invictus, Yjpe your done. Ta dobre in pametne so kdaj ze oddane, tiste preko 30 ali v 40 ih majo pa prevec problemov in jih noces. Bodisi so samske mamice, ali sanjajo o nevem kaksnih potovanjih. Zenske se spoznava v sr. soli in faksu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mah daj nehaj nabijat. Ko si preko 30 in nisi Merlak, Invictus, Yjpe your done. Ta dobre in pametne so kdaj ze oddane, tiste preko 30 ali v 40 ih majo pa prevec problemov in jih noces.


A ti iščeš žensko za fukat al za novo familijo ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Realno, nic od tega. Samo govorim kako je. Sem jih pa dal nekaj skozi. Za fukat imas prostitutke, ce ze res hoces. Za familijo moras pa iskat med 15 in 25 letom. Sej podobno je ce zelis biti astronavt, ko si preko dolocenih let si gotov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Realno, nic od tega. Samo govorim kako je. Sem jih pa dal nekaj skozi. Za fukat imas prostitutke, ce ze res hoces. Za familijo moras pa iskat med 15 in 25 letom. Sej podobno je ce zelis biti astronavt, ko si preko dolocenih let si gotov.


Fak model... ti si dobesedno obupal nad življenjem.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

IL_DIAVOLO ::

Ce si fat, plesast in v raztrganih cunjah, v kleti pri matki, te res nobena ne bo pogledla.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce si fat, plesast in v raztrganih cunjah, v kleti pri matki, te res nobena ne bo pogledla.


Sej lahko si priden delavni geek z dobro placo preko 30 pa zelo osamljen, ker prej ni nasel zenske. Pa se na kmetiji doma pomaga. Poznam primer in bi za zensko naredil vse. Whats your point?

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Raptor F16 je izjavil:

Fak model... ti si dobesedno obupal nad življenjem.

Kolikor vem je Nodi star že preko 60 let, v takih letih boš tudi ti počasi obupal nad življenjem, to je normalno.

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Fak model... ti si dobesedno obupal nad življenjem.

Kolikor vem je Nodi star že preko 60 let, v takih letih boš tudi ti počasi obupal nad življenjem, to je normalno.


Veš iz izkušenj ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Noro, kako depresivne teme se odpirajo:

- nostalgija o yugi
- ce bi bil star 15 let
- kako dobiti punco
- kako do zaposlitve
- place v it industriji (se tam eno veliko jokanje)
- miljavznt tem o koroni

Sem ze nekaj casa na tem forumu pa nisem zaznal nikoli prej toliko tem. Vcasih sem rad prebiral kaksne studije in debate o eksperimentih. Vostok je imel dobre teme.

Me zanima statistika o samomorih v naslednjih letih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cruz ::

Samomor Slovence spremlja že nekaj časa. Ni naključje, da tudi alkoholizem.

Samomor @ Wikipedia

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Noro, kako depresivne teme se odpirajo:


You are doing your part.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

kuall ::

Raptor F16 je izjavil:

kuall je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Fak model... ti si dobesedno obupal nad življenjem.

Kolikor vem je Nodi star že preko 60 let, v takih letih boš tudi ti počasi obupal nad življenjem, to je normalno.


Veš iz izkušenj ?


Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.

Cruz ::

kuall je izjavil:

Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.
Rabiš neko gonilo v življenju, pa se ga nikoli ne naveličaš.

PrihajaNodi ::

Cruz je izjavil:

kuall je izjavil:

Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.
Rabiš neko gonilo v življenju, pa se ga nikoli ne naveličaš.


Odvisno od spleta okoliscin, kaj lahko dobis in izgubis. Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...In ce so ti resevanje krizank ali igranje saha v starih letih potem bog pomagaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:


Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.


Ne se ustavit.
Dokler imaš želje, imaš cilje.
Če imaš cilje moraš samo še najti najboljšo pot.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cruz je izjavil:

kuall je izjavil:

Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.
Rabiš neko gonilo v življenju, pa se ga nikoli ne naveličaš.


Odvisno od spleta okoliscin, kaj lahko dobis. Ce so ti resevanje krizank ali igranje saha v starih letih potem bog pomagaj.
Križanke redno izhajajo, pri šahu pa tudi vedno najdeš kakšno novo zanimivo stvar. Se brez problema zamotiš do smrti. :)

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

kuall je izjavil:


Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.


Ne se ustavit.
Dokler imaš želje, imaš cilje.
Če imaš cilje moraš samo še najti najboljšo pot.


Ti si star med 25 in 30 raje manj. Right?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...


Ta dva dogodka si po verjetnosti nista ravno tuja :D

PrihajaNodi je izjavil:


Ti si star med 25 in 30 raje manj. Right?


24 ;)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Cruz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cruz je izjavil:

kuall je izjavil:

Ne, nisem še toliko star, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo možgane in mišice in ne dopustijo, da jim propadejo, upam, da bom ena izmed njih.
Rabiš neko gonilo v življenju, pa se ga nikoli ne naveličaš.


Odvisno od spleta okoliscin, kaj lahko dobis. Ce so ti resevanje krizank ali igranje saha v starih letih potem bog pomagaj.
Križanke redno izhajajo, pri šahu pa tudi vedno najdeš kakšno novo zanimivo stvar. Se brez problema zamotiš do smrti. :)


Ja ce pa bom moral to poceti pa grem raje na tajsko, seksam s parimi zenskami in nato morfin samomor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...
Partner je sopotnik, ne pa smisel življenja.

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...


Ta dva dogodka si po verjetnosti nista ravno tuja :D

PrihajaNodi je izjavil:

tar, vidim iz fac 60 letnikov, da so naveličani. So izjeme predvsem znanstveniki in bodybuilderji, po moje zato, ker trenirajo

Ti si star med 25 in 30 raje manj. Right?


24 ;)


24. Se je upanje. Famt ce nimas dobre place al dobrega financnega zaledja si fu** up.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja ce pa bom moral to poceti pa grem raje na tajsko, seksam s parimi zenskami in nato morfin samomor.
To sploh ne bi bil slab konec. Relatable: A French Worker Died After Sex on a Business Trip. His Company Is Liable.

A court in France has ruled that a man who died from a heart attack after having sex during a business trip had suffered a work-related accident and that his employer was liable.

Pa še "dober" konec za ženo. :)

PrihajaNodi ::

Cruz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...
Partner je sopotnik, ne pa smisel življenja.


A smisel zivljenja je igranje saha na stara leta?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ja ce pa bom moral to poceti pa grem raje na tajsko, seksam s parimi zenskami in nato morfin samomor.


 TRAP

TRAP

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cruz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...
Partner je sopotnik, ne pa smisel življenja.


A smisel zivljenja je igranje saha na stara leta?
Različni interesi, hobiji, ja. Partner pa nekdo, ki te vzpodbuja, ti stoji ob strani in ti njemu.

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:


24. Se je upanje. Famt ce nimas dobre place al dobrega financnega zaledja si fu** up.


Dunno, ne bi ravno vedel, da mi kaj manjka.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Cruz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja ce pa bom moral to poceti pa grem raje na tajsko, seksam s parimi zenskami in nato morfin samomor.
To sploh ne bi bil slab konec. Relatable: A French Worker Died After Sex on a Business Trip. His Company Is Liable.

A court in France has ruled that a man who died from a heart attack after having sex during a business trip had suffered a work-related accident and that his employer was liable.

Pa še "dober" konec za ženo. :)



Valda da je to najbolje. Ce nimas nic za zgubit kaksen konec je lahko boljsi kot med seksom z dobro zensko. Pistole in obesanje so prevec nasilne.

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


24. Se je upanje. Famt ce nimas dobre place al dobrega financnega zaledja si fu** up.


Dunno, ne bi ravno vedel, da mi kaj manjka.


Se...

Cruz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cruz je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko imas dobro babo lahko pa tako ki ti vse pobere...
Partner je sopotnik, ne pa smisel življenja.


A smisel zivljenja je igranje saha na stara leta?
Različni interesi, hobiji, ja. Partner pa nekdo, ki te vzpodbuja, ti stoji ob strani in ti njemu.


Sem ze odgovoril na to. Ce zenske ne spoznas med studijem z razlicnimi interesi si out. Tam po 30 ih bi rekel da se konca za sigurno. Za moske pravim. Ajd razen ce so polni $$$ potem se zacne:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Nodi, ti si dobesedno kup nesreče na dveh nogah.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Ti pa sele 24 let. Raje razmisli kako do $ da ne bos kot jaz. Sah in krizanke so boring. Imas tocno se 6 let.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti pa sele 24 let. Raje razmisli kako do $ da ne bos kot jaz. Sah in krizanke so boring. Imas tocno se 6 let.


Ummm... I am not poor as fuq... vsaj 1500 neto plača mi je dosegljiva že sedaj... side business laufa... idk.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

500k do 30 ga je ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Uizi ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti pa sele 24 let. Raje razmisli kako do $ da ne bos kot jaz. Sah in krizanke so boring. Imas tocno se 6 let.

Lajf je bil boring 40 let nazaj, danes ti je težko dolgčas.

PrihajaNodi ::

Uizi je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti pa sele 24 let. Raje razmisli kako do $ da ne bos kot jaz. Sah in krizanke so boring. Imas tocno se 6 let.

Lajf je bil boring 40 let nazaj, danes ti je težko dolgčas.


Ne ni bil boring. Odlicno je bilo. Real face to face komunikacija brez ekranov. Manj kica in kliseja, takoj se vrnem. Pa ne zaradi mladosti pac pa vec spontanosti. Sedaj je borring as fuck.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Nodi, celo temo boš zamoril...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Ze sam naslov teme je depresiven.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ze sam naslov teme je depresiven.

Get help
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

ripmork ::

@PrihajaNodi: Iz tvojega pisanja res veje veliko pesimizma. Če je zate pri 30-ih “konec vsega” je problem v glavi, ne v številki. Cca 10 let nazaj sem imel krizo in mislil da sem vse zafrknil v življenju, zdej pa sem sredi 30-ih bolje kot kdajkoli prej (še kar se fizične forme tiče, med drugim).

Osebnostna rast je hudičevo počasen in zoprn proces. Point je samo v tem, da človek premore ravno toliko samokritike, da se zaveda, da nekaj počne narobe (edino tako lahko kaj spremeni / popravi / poskusi na drug način), hkrati pa s samokritiko ne pretirava do te mere, da mu ta uniči moralo. Jaz recimo sem imel vedno probleme s perfekcionizmom (če se ne da naredit nekaj "perfect" je brezveze, na vse ali nič) in sem rabil dolgo časa, da sem dojel, da le konsistentnost in vztrajnost realen rezultat prineseta (na kateremukoli področju, ne glede na količino napak, ki so sestavni del človekše aktivnosti). Karkoli početi je pa bolje kot živeti v pasivnosti...

skratka: ne se toliko s številko obremenjevat. Eni ljudje obupavajo v 20-ih, drugi pa pri 60-ih polni aktivnosti in elana, načrtov in življenskih sprememb - glava naredi razliko, ne leta. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

IL_DIAVOLO ::

Vedno pravim age is just a number. Nase telo ne ve, da ima leto 12 mesecev, ve pa kaj damo v telo in kako ga vezbamo ;)

PrihajaNodi ::

Pajade nekdo kadi in dozivi 90 let en pa vse super duper in multipla. Kot bi rekel da lahko vsak tece kot Bolt. Bogati/izobrazeni starsi pa so se en bonus. Vse je predeterminirano.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kataloška" vrednost avta ob sklenitvi zavarovanja

Oddelek: Na cesti
273686 (2849) Gambino
»

Renault Espace je kanta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15236619 (26855) Stari maček
»

Kaj bi delali brez interneta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11513731 (9184) gendale2018
»

Pomoč o motorju

Oddelek: Na cesti
302946 (2287) c00L3r
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12528415 (18162) Oldi

Več podobnih tem