» »

Kaj je krivo

Kaj je krivo

Mitler ::

:'( Imam AMD Athlo 3000 xp, matično gigabyte k7 triton, 1G rama 333, sound blaster audygi 2 in radeon 9800 PRO. Zakaj v control panell mi noce agp shranit na 8X ?

ps: v biosu je nastimano na 8X:D

SavoS ::

A imaš pravilno inštalirane driverje od plate? Probaj še enkrat instalirat vse driverje od matične in pol poglej če je vredo, sicer pa skoraj ni razlike med agp4x in agp8x, tak, da se jaz na tvojem mestu nebi preveč sekiral>:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Slowenc ::

Pa poglej v biosu če imaš enable pod agp 8x.
Skiny gate.

Mitler ::

;( če inštaliram driverje za nforce2 maticno mi ne dela nobena igra. Napise mi da ne zazna original cdje.:\

Slowenc ::

Hmmm, in kako ti točno veš da so krivi driverji za matično? In pri kateri igrci ti javi napako? In ali imaš original CD? Dej mal več napiš, kakšne probleme imaš, pa ti bomo pomagal.
Skiny gate.

Mitler ::

Tako gre! Ko sem inštaliral win XP in vse driverje razen za maticno je delalo vse prav. čim sem instaliral driverje za matično pa mi C&C generals, toca race driver, gp4, ... ... nobena ni delala več.Vsi cdji so ORIGINAL !!


ps: vprasal sem frenda pa mi je reku da nekateri driverji za nforce 2 plate vejo stekat. ;(



KJE LAHKO DOBIM NAJNOVEJSE DRIVERJE ZA NFORCE 2

Slowenc ::

Hjaa. Tukaj je problem, vsaj zdi se mi. ZELO, ampak res zelo, se je že govorilo o tem na forumu, da je priporočljivo NAJPREJ inštalirati driverje za matično, ko postaviš sistem, potem pa vse ostalo. Ti pa si jih inštaliral šele po inštalaciji igrc? Probaj reinstalirat igrce.
Skiny gate.

Mitler ::

;( Win xp sem prvic instaliral z vsemi driverji in potem pa sem dal gor igrce.Stvar ni delala. ko pa sem zbrisal driverje za n force 2 mi racunalnik ni hotel it v win. potem sem formatiral disc pa vse skupaj ponovu brez driverjev za nforce 2. racunalnik je delal ampak z agp 4x. toko dela tudi zdaj!:\ CE zdaj instaliram driverje mi racunalnik ne bo startal igric.

Slowenc ::

Ti maš pa res čudne. Ali si jih uninstaleru, ali si jih preprosto zbrisal z diska? Probaj na novo inštalirat driverje za matično, potem pa še enkrat namesti igrco, za začetek samo eno.
Skiny gate.

CaqKa ::

hmm
to vse skup ni vredno za sekiranje z agp8....
agp8 je marketniški nateg...
podobno kot uata 100mb ter 133.

Mitler ::

:D Uspelo mi je! Iz interneta sem si pobral driverje za n force 2 pa mi dela vse dobro8-).
V 3DMarku pa z agp 8x sem dobil 100 tock vec kot z 4x. Banalno|O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784622 (3693) Veron
»

XPji ne zaznajo PCI naprav

Oddelek: Pomoč in nasveti
5803 (741) mojsterleo
»

Popačena grafika na AGP8.0X prenosu

Oddelek: Zvok in slika
81062 (985) Vlady
»

Problem z Radeonom 9700

Oddelek: Navijanje
251391 (1077) boštjan
»

pekač ne dela

Oddelek: Strojna oprema
201198 (1005) Fury

Več podobnih tem