» »

pekač ne dela

pekač ne dela

MrX ::

danes sem šel v mlacom po nov pekač ker mi je prejšni crknu. prej sem imel lite-on-a 48/12/48, sedaj pa so mi dali 48/24/48 brez garancije, ker sem kao dobil novga boljšega. rečm ok in grem lepo vesel domov in priklopim kable in potem............... pekač ne dela!!!!!!!!!! isti problem kot pri prejšnjem, noče pečt, bere pa normalno. WTF!!! sm na 10 načinov zvezov, menjal jumperje...
pomoje da so mi pokvarjeno robo poturili in še brez garancije, tako da jim nič ne morem. ;(( jebem ti mlacom!!!;((

Fury ::

garancijo mas na vsak nacin. 1 let. vsa elektronika. pejt nazaj pa rec da jih bos tozu.

Xero ::

Strinjam se s teboj ampak pojavi se vprašanje, zakaj nisi raje kupil LiteOn v Šparu(vse v hecu) ker vem da bi imel več garancije kot pri Mlakomu...
Pa še nekaj je ...zakaj kupuješ tako škrt robo(pri izdelavi niso tako natančni kot so hitri- primerjava hitra hrana) ko pa lahko za par jurjev (2-3)več kupiš kvalitetni snemalnik, še posebej pa ne kupovati pri uvoznikih te robe!!!

LP Xero

PS --pa brez zamere, ampak saj nisem prvi ki ti je to poveda!!!!:D :D l

falotXP ::

Ma ne si žvečit čez LiteOn!!!;((

mega_n00b:) ::

@xero
čakaj malo liteon si zelo kvalitetni pekači

@MrX
thats Mlacom :(

MrX ::

!!!!!!!!!!!;(
sm nesu k enmu kolegu in njemu dela. zakaj potem meni noče?!

V-i-p ::

Kolegi, brez kreganja prosim in o tem "kdo ima daljšega".
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Han ::

- odstrani pečko in IDE kanal iz Upravitelja naprav
- zamenjaj podatkovni kabel
- posodobi program za snemanje

MrX ::

- odstrani pečko in IDE kanal iz Upravitelja naprav
kako se pa to naredi?

boštjan ::

v upravitelju naprav se postavi na pečko in ide kanal,stisni desni miškin gumb-lastnosti-zavihke driver in pol klikni na uninstal driver.Rebootaš in winsi ti najdejo novo strojno opremo.
Aja vseeno idi nazaj v mlacom po garancijski list in račun,ker ti ga morajo dat,brez pardona.

Gapi ::

Gres v upravitelja naprav in tam izberes zeljeno napravo klliknes desni knof na miški in izberes remove . In to je to.
No person is rich enough,to buy back his past.

VASkO ::

krivi so driveri za nforce IDE. namesti tiste od Windowsov pa bo delalo pa to je ze dolgo znano.

Si pa tudi prvo kao pokvarjeno pecko brezveze nazaj nesel, ker sploh ni bila pokvarjena. Napaka je pri tebi in tvojih gonilnikih. :)

tony ::

Sprašujem se zakaj hodiste kupovat v mlacom če veste da je falša roba.Najte kako drugo trgovino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony ()

MrX ::

jst sm šel v nadzorno ploščo in pod device manager in sem dal uninstal driver za CD-RW, pa mi windowsi ob naslenjem zagonu niso našli nove strojne opreme, ampak je kr spet isto, kot prej.

MrX ::

ok, mi je ratal in zdej pečem CDjke:D
moral sm pa zbrisat driverje za matično in potem še enkrat inštalirat brez nforce IDE driverjev.

pa kva so s to 8RDA sami problemi?! pa v Toci:race driver mi zvok ne dela:'(

VASkO ::

sem ti reko za IDE in ne za CD-RW

zvok na 8RDA (brez +) pa itak ni NForce APU, tak da se pritozuj cez nezadosten AC97 softwerski kakec

ce mas 8RDA pa si kaj gamera, itak moras zvocno na plati izklopit pa dati not eno PCI zvocno

drugic + plato kupi :)

MrX ::

a je to normalno da mi presnemava CDje samo na max 9x hitrosti?8-O
če pa kej iz c: zapečem pa peče 48x.
specifikacije RWja so 48/24/48

na CD-RWju imam jumper ma master, na CD-ROMu pa na slave. RW je priključen na koncu IDE kabla ROM pa tam kao na sredini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

Matek ::

Ja če sta na istem kanalu ne boš mogo tak hitro pečt, to je normalno. Daj raje CD-ROM na isti kanal kot disk, pol pa uporabljaj pekača za branje, kopiralo bo hitro.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MrX ::

a tko da na tisti kabel ki je za disk priklopim CD-ROM?

boštjan ::

a tko da na tisti kabel ki je za disk priklopim CD-ROM?

ja cd-rom daj na IDE kabel kjer je HDD kot SLAVE,CD-RW pa na secondary master.

Fury ::

men nforce2 ide driver leti :) in vse mi dela normalno :)

drugace pa ce bos onboard zvocno uporabli si nainstaliri realtekove AC97 driverje.. bos vsaj dokaj normalen zvok mel :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716768 (8807) Vlad Tepeš
»

pekac zmeraj unici cd

Oddelek: Strojna oprema
91020 (858) Han
»

Pekač problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
321022 (809) S-Master
»

Kateri CD-RW Pekač?

Oddelek: Kaj kupiti
121444 (1319) mrFREUD
»

Problemi s TEAC CD-W540E

Oddelek: Strojna oprema
211920 (1556) Dami

Več podobnih tem