» »

Loto programček

Loto programček

MadMicka ::

Rad bi mel en programček, ki bi mi random izbral 7 ali 8 števil med 1 in 39. Tko se nebi matral z izpolnjevanjem loto listkov :d

Včasih sm na spektrumu znal tak programček brez problema napisat, zdej pa če zna kdo pomagat, bi bil vesel :)

Double_J ::

Sm vidu na enem sejmu eno tako zadevo. Zarolaš pa poštemplaš loto listek.:))

ToniT ::

MadMicka ::

Glih to sm rabu. HVALA! :)

Edina pomanjkljivost programa je, da sta pri izbranih 7 številkah lahko tudi dve isti. Ampak nič hudega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

ToniT ::

Saj je tega več. Tukaj je še eden.

Thomas ::

Mogoče bi bilo, da bi nekdo razširil svoj pristranski loto generator, ki bi favoriziral določen del kombinacij. Recimo ene 90%. Če bi večina ta generator začela uporabljati, bi bila loto stava na preostanek - splačljiva! :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MadMicka ::

Tale tadrug programček je res coolski. Če zadanem sedmico, ne bom pozabu na avtorja in ToniTa :))

ToniT ::

Se priporočam! :))

BigWhale ::

Zakaj ne izberes 7/8 stevilk in jih potem celo zivljenje igras...

Sicer je pa debata o lotu bila ze nekaj casa nazaj... :)

TheHijacker ::

Jaz sem enega napisal že kar precej časa nazaj. Lahko ti naredi statistiko za vse do sedaj izžrebane kombinacije. Zna tudi naključno izbirati in pa tudi tiskati križce. V jasnosti ga nisem nikoli izdal, saj sem ga delal predvsem zase, da sem si izpopolnil znanje Clipper programskega jezika in pa za očeta, ki je hotel program za tiskanje X na lističe...

Loto 0.7

Prosim za komentarje. Dobre in slabe. Če bo zahteva sem program pripravljen dokončat v celoti...

:P
http://www.google.si

Vesoljc ::

nikol nisi znau programirat >:D

ps: a kej pogrešaš vegovo? na cedeji?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vesoljc ()

TheHijacker ::

Veliko bolje kot ti. Vsaj anonimnež nisem...

Na cedeji? Reče se zgoščenka.
http://www.google.si

DMouse ::

Mogoče bi bilo, da bi nekdo razširil svoj pristranski loto generator, ki bi favoriziral določen del kombinacij. Recimo ene 90%. Če bi večina ta generator začela uporabljati, bi bila loto stava na preostanek - splačljiva!

Da, vendar samo če je glavni dobitek dovolj velik... lansko leto sem to računal in mislim da je meja okrog 500 miljonov :)

Thomas ::

Ne, tudi na "drobiž dobitke". Sklad za petico bi se zelo povečal, če bi bilo recimo samo 1/10 običajnih petic, ker bi se vsi "misteriozno" izogibali nekaterih (večine) kombinacij. Samo niso tako neumni. Bi hitro zapopadli, da je finta v programčku.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

user4683 ::

Dejte še povedat kakšen algoritem uporabljate (mogoče kar direkt iz kode)... da vidim, kdo ima najboljšo (pravilno/dobro/delujočo) rešitev.

user4683 ::

Ah, pozabite tisto o postanju kode :) Sem imel v mislih neko cudno stvar glede rand funkcije... pa se je izkazala, da tukaj sploh ne pride v postev ;)

stock ::

Pozdravljeni!

Da ne odpiram nove enake teme. Pogledu sm mal po iskanju.

Uglavnem, zanima me če bi kdo vedu, kje dobit kakšno knjižico alpa program za loto sisteme! In sicer za hrvaški loto 6/45!!
Učasih so se prodajale te majhne debele knjigice zdej pa tega nekako ni več,.. nenajdem.

Če bi kdo vedu tud, na kater hrvaški forum bi se lahko obrnu itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152836 (58239) krneki0001
»

Derren Brown - napovedal loto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
564439 (3320) c3p0
»

Loto program

Oddelek: Loža
3814121 (13166) Gizm0
»

LOTO - 210 MIO SIT!!

Oddelek: Loža
262627 (1251) R0K
»

Nujno rabim Key Generator!

Oddelek: Programska oprema
131459 (1121) AngelOfDeath

Več podobnih tem