» »

Ravnanje alu platišč

Ravnanje alu platišč

Groot ::

Ima morda kdo izkušnje z ravnanjem alu platišč za avto in lahko priporoča koga? Idealno v LJ ali okolici

Unava1lable ::

Sam sem alu platišča dal popraviti Ključavničarstvu Kuret Iztok s.p. iz Kamnika. Sicer ravnanje ni bilo potrebno, potrebno pa je bilo dokaj obsežno varjenje. Popravilo je izvedel res vrhunsko in se po popravilu skoraj ni videlo razlike med popravljenim in original platiščem, tako da ga lahko samo priporočam.

Alfa Dog ::

Jerman, Depala vas
https://www.jerman-motocenter.si/varjen...
Bi napisal enako kot v zgornjem postu 8-)

Groot ::

Hvala za predloga, ampak pri obeh žal jemljejo samo platišča in ne morejo hkrati še sneti gume. Jaz pa imam žal samo en komplet in moram oboje narediti hkrati.

starfotr ::

Ja pa saj obstaja kak vulkanizer v Kamniku ali v Domžalah, ki lahko demontira gumo. Jebela saj nismo v Afriki.

Groot ::

starfotr je izjavil:

Ja pa saj obstaja kak vulkanizer v Kamniku ali v Domžalah, ki lahko demontira gumo. Jebela saj nismo v Afriki.


Rad bi te videl se dogovorit z XY vulkanizerjev, da mu bo avto naslednjih v res najboljšem primeru par ur stal na dvigalki, medtem ko jaz čisto nekje drugje urejam ravnanje platišča. Predlagani Kuret mi je celo rekel da je sedaj itak sezona in da tudi če prinesem samo platišče ga vsaj kak teden ne bo niti vzel. Tako da bi rad videl tvojo brihto kako bi uredila tole, če že imaš mnenje v vsaki temi

Invictus ::

Noben ti ne bo vzel avta, in ti takoj uredil platišč.

Tega ni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tony1 ::

starfotr je izjavil:

Ja pa saj obstaja kak vulkanizer v Kamniku ali v Domžalah, ki lahko demontira gumo. Jebela saj nismo v Afriki.


Saj ti lahko na avto da rezervno gumo, če jo avto ima...

starfotr ::

Rezervne gume nimaš? Ah, te moderni invalidni avti s spreji.

Kupi eno platišče z gumo v oglasih in jo daj gor. Medtem ko boš v miru odpeljal platišče na servis.

Runner71 ::

Groot je izjavil:

Ima morda kdo izkušnje z ravnanjem alu platišč za avto in lahko priporoča koga? Idealno v LJ ali okolici


Poskusi AVTO KADUNC, Miha Kadunc s.p. iz Grosuplja , če ti ni predaleč... meni je fajn zrihtal feltno...

Tody ::

Ne bit škrtica in imej set zimskih in poletnih gum na svojih feltnah

borisk ::

ne vem kako je pri vas, ampak pri nas mi je lokalni vulkanizer poravnal felgno in naredu optiko v parih urah, po malici sem mu peljal avto, ob enih pa je že bil končan. S tem da je naredil še optiko. je pa to bilo 3 tedne nazaj, ko še niso imeli kaj delat, ko sem prišel po avto je bilo v delavnici 6 vulkanizerjev z rokami v žepih do komolcev, samo avtomehanih je imel gužvo. Danes je drugače, vsi montirajo letne....

Groot ::

Ja žal trenutno vse kar kličem se vsi precej branijo vzeti. Npr pri Španu so rekli da bo trajalo vsaj ene 3 dni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključ za previjačenje gum

Oddelek: Na cesti
252519 (1874) Map
»

Centriranje gum (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
918951 (6202) bbbbbb2015
»

Obnova alu platisc

Oddelek: Na cesti
122565 (2017) Ganon
»

ravnanje alu felge

Oddelek: Na cesti
203415 (1846) mahoni
»

Vulkanizerske storitve po Sloveniji

Oddelek: Na cesti
372983 (1919) Nikonja

Več podobnih tem