» »

ravnanje alu felge

ravnanje alu felge

nekoman ::

Zdravo.
Doma imamo cliota, z njim se malo vozimo, cca 10000km letno. Pri menjavi gum je blo pred 2 mescem rečeno da bo treba feltno dat zravnat, naj bi bila zvita...robniki pa te fore, se razume:)
zanima me, koliko stane če daš ravnati aluminijasto platišče?? in ali je smiselno, hvala za odgovore
  • spremenilo: nekoman ()

BorutK-73 ::

Jaz sem jo že dolgo nazaj peljal v kamnik, cena se pa ne spomnem. Če ni preveč zvita je smiselno.
Je pa meni kar dober zvilo in je tudi poknala ker sem neletel na luknjo ki je bil skrita z mlako.

GTX970 ::

Googlaj "ravnanje alu platišč" in pokliči ponudnikov za ceno.

nekoman ::

Aha. No feltna ni tko fajn zvita in tud počena ni. Mehnaik je takrat reku da jo bi blo dobr dat poravnat.
opaziu sem, da na notranji strani mal gumo pobira, zato bo treba ukrepat. pol to nemore bit tko drago, da je nebi blo smiselno dat ravnat, po mojem max 30 € s ponovmim centriranjem gume pa to...

GrimReaper ::

Jest sem dal 102€ za samo popravilo + 10€ za centriranje, čakal pa celih 10 mesecev. Nič nisi omenil barvanja, brez je verjetno nekaj ceneje.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

korenje3 ::

če ti je mehanik predlagu kam jo še pelji poravnati, potem feltne verjetno ni treba ravnati.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Sami ::

Ko sem enkrat kupil rabljena lita platišča 15" je bila ena malo zvita, peljal sem jo v Špana, šel na kavo in v roku ene ure je bila popravljena, niti ni blo drago (okoli 30EUR).

Link: http://www.span.si/
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

nekoman ::

je bla zvita;sm jo danes peljal ravnat, se je na notranji strani vidlo da je bla kr mal ovalna na dveh mestih. Jutri jo grem pa iskat... verjetno bo sedaj treba še optiko nardit kajne?

Doman ::

V kamniku je Kuret, kateremu vozijo rihtat feltne iz cele slovenije, ker je baje eden izmed najboljših v sloveniji. Meni je vse štiri feltne poravnal in scentriral za 80€ (je pa cena seveda odvisna od stanje feltne. V delavnici pri njemu sem videl feltne za katere bi rekel, da so samo še za prodajo bakra :)

http://www.kuret.si/

steev ::

nekoman je izjavil:

je bla zvita;sm jo danes peljal ravnat, se je na notranji strani vidlo da je bla kr mal ovalna na dveh mestih. Jutri jo grem pa iskat... verjetno bo sedaj treba še optiko nardit kajne?

Optika je potrebna, ko kaj šariš po podvozju. Na novo ti je bo scentriral in to je to.
Optiko pa lahko vseeno narediš, če že dolgo ni bila oz. če ti vleče avto, ko spustiš volan.
:|

nekoman ::

feltna poravnana, scentrirana, zamenjan ventilček, spolirana notri za robom za slabih 30€
bo pa treba tud druge dat vrjetn spolirat pa premazat, saj so notri očitno oksidirane in jih je treba večkrat napumpat...

pijavka ::

Si bom sposodil staro temo. Kam peljat ravnat Al felge v Ljubljani/okolici?
Koga priporočate? Ko se pogovarjam, pravijo: "Pelji v Depalo vas.". Samo, če googlaš, sta tam dva, ki delata to (še soseda). Kateri je "pravi"?

Buggy ::

Doman je izjavil:

V kamniku je Kuret, kateremu vozijo rihtat feltne iz cele slovenije, ker je baje eden izmed najboljših v sloveniji. Meni je vse štiri feltne poravnal in scentriral za 80€ (je pa cena seveda odvisna od stanje feltne. V delavnici pri njemu sem videl feltne za katere bi rekel, da so samo še za prodajo bakra :)

http://www.kuret.si/



Tole! Sem pred dvemi leti varil in ravnal 20" pri njemu. Narejeno v nulo. Se okruske ki so bili estestke narave je popravil kakor se je dalo, centriral z namesceno gumo in racunal 30€

BorutK-73 ::

pijavka, pelji v Kamnik:)

Xserces ::

pijavka je izjavil:

Si bom sposodil staro temo. Kam peljat ravnat Al felge v Ljubljani/okolici?
Koga priporočate? Ko se pogovarjam, pravijo: "Pelji v Depalo vas.". Samo, če googlaš, sta tam dva, ki delata to (še soseda). Kateri je "pravi"?


Peskanje, barvanje je Koritnik ravnanje pa Jerman
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Dr_M ::

V grosuplju je eden (malo naprej od Selesa - KTM, ne mores falit), ki jih dobro zrihta, ene 3 leta nazaj sem dal 30e za eno precej dobro udarjeno feltno. Ni je blo pa treba nic svasat ali barvat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

pijavka ::

BorutK-73 je izjavil:

pijavka, pelji v Kamnik:)

Evo, sem se zmenil v Kamniku. Bodo drug teden :)

pijavka ::

Danes že končane. Zelo zadovoljen. Priporočilo gre naprej.

mahoni ::

BorutK-73 je izjavil:

pijavka, pelji v Kamnik:)

Ja komu v Kamnik?

aerie ::

mahoni je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

pijavka, pelji v Kamnik:)

Ja komu v Kamnik?

http://www.kuret.si/

mahoni ::

aerie je izjavil:

mahoni je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

pijavka, pelji v Kamnik:)

Ja komu v Kamnik?

http://www.kuret.si/

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova alu platisc

Oddelek: Na cesti
122558 (2010) Ganon
»

Popraskal in odbil material na alu platišču, kaj sedaj?

Oddelek: Na cesti
82482 (1841) Olórin
»

Nalet v pločnik

Oddelek: Na cesti
466987 (5137) SplitCookie
»

Ljubljanski mestni avtobusi (počasi) dobivajo internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5014959 (12638) BlueRunner
»

Street surfing skejti?

Oddelek: Loža
274806 (4069) Digital_cx

Več podobnih tem