» »

Kateri cd-rw?

Kateri cd-rw?

SodVina ::

lep pozdrav,
kateri cd-rw se je izkazal za najboljsega, saj je med najcenejsim in najdrazjim razlika samo tam okoli 10 tisoc? (razen plextor premium).Po mojem najdrazji ni nujno tudi najboljsi, saj pri nekaterih verjetno kar nekaj placas le firmo.
A so kje kasni testi ali primerjave? Ne zanimajo me toliko hitrosti zapisa, kot kvaliteta (npr. avtoradio bere razlicno glede na writer, v katerem je bil cd zapisan)

kockish ::

plextor 52/24/52A (cenejsa razlicica premiuma) - za moje pojme najboljsi, predvsem pa dobis 2 leti garancije.

ce bi rad cenejsega, pa vzami liteona.

SodVina ::

najprej sem hotel kupiti premiuma, potem pa sem malo gledal po straneh, pa sem ugotovil, da recimo zaenkrat (!?!) sploh ne podpira 32 rw, potem pa sem se malo zamislil tudi nad drugimi,
jaz bi rad le najboljsega!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

kockish ::

Seveda podpira 32x cd-rw, skoda le, da se pri nas dobi le 12x medije.

SodVina ::

No, sej v bistvu meni je najpomembnejse, da zelo kvalitetno zapisuje, tako da potem druge naprave znajo brez problema brati za njim tudi, ko je cd ze spraskan(vcasih so hp-jevi writerji precej dobro zapisovali, meni je avtoradio bolje bral le te, kot pa originalne(!?!))

WildTHink ::

Predlagam ti da razmisliš o DVD rekorderju!

Drgac pa TEAC CD-RW!
So... are you red or blue?

SodVina ::

a dvd rekorderji bolje zapisujejo cd-je kot samo cd rekorderji (men se zdi, da to nima nobene povezave), mene zapis na dvd-je namrec(zaenkrat) se ne zanima.

Caligula ::

Novi TEACi niso vec dobri.
Se folk rad pritozuje.

Pa raje kupim najprej Liteona za 10k pa ce mi crknepo garanciji, dam se tistih 6k kolikor bo stal takrat pa dobis se enega pa boljsega. Tisti dve leti garancije nista vredni toliko denarja.

Plextor ni vec kar je bil.

Res pa je, da se nisem toliko poglobil vanj.

Poisci teste po googlu.

kockish ::

narobe. plextor je se vedno to, kar je bil. razlika je le v tem, da ga drugi dohitevajo. poslabsal se ni. in zame se vedno pomeni neko kvaliteto, ki je z dodatno garancijo zgolj poudarjena.

kar se tice teacov pa je res, da ne veljajo vec za zanesljive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kockish ()

Caligula ::

Jaz sem po tujih forumih zasledil da 52 Plextorji radi nagajajo.
Pa jaz sem specificen tudi glede tega, da v tej industriji pri vecini periferije na brand name ne dam nic.

SodVina ::

A ima kdo kaksne konkretne negativne izkusnje s kaksnim 52x writerjem? (zato ker ponavadi je tako, da vsak hvali svojo opremo, ceprav drugih ni uporabljal)

Caligula ::

Nek znanec je penil cez LGja, ki da je bil hudo zbircen pri medijih, pa Samsungi so tudi taki obicajno.
To je zaradi odlocitve prizvajalca, da v firmware zapise, da lahko le CDji dolocenih proizvajalcev dosezejo max itrost. Ponavadi za nekaj $$ s strani teh proizvajalcev medijev.

Skratka bedna fora.

ali3n ::

včeraj sem naročil plextorja 52/24/52A; med drugim zato, ker ma en redkih črno masko (ma še teac, sam se uporabniki nekaj pritožujejo zadnje pol leta...); bom poročal kako bom zadovoljen.

Waitec Adalar 16/10/32 (kopija Teaca) je izdihnil po dveh letih mučenja... samo še brat zna. slava mu.:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

best buy pekac (kakovost/cena) po vasem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513869 (3249) krucymucy
»

Katero pečico?

Oddelek: Kaj kupiti
171458 (1241) Caligula
»

Kateri CDRW

Oddelek: Kaj kupiti
161275 (1053) goku :)
»

Kateri CD-RW Pekač?

Oddelek: Kaj kupiti
121387 (1262) mrFREUD
»

Kateri 52 kratni pekač

Oddelek: Kaj kupiti
201558 (1256) AngelOfDeath

Več podobnih tem