» »

Kateri 52 kratni pekač

Kateri 52 kratni pekač

mainman ::

Ker ne menjujem pekača vsako leto(sedanja 4x pečka je stara 4 leta) me zanima kateri 52x pekač je ok glede na razmerje cena/performanse. V mislih imam LG 52x24x52. Je ta pekač ok? Ga kdo ima in kakšne so njegove izkušnje z njim? Podpira vse najnovejše standarde?

Kot drugo me pa zanima, če se ni zdaj sploh splača kupiti pekač? Se pričakujejo kake revolucionarne pečke z večjo hitrostjo ali je to lahko povemo maksimum tehnologije.

Da še povem to. CD-jev spečem izredno malo(do sedaj sem jih spekel nekje 200 komadov). Saj veste backup-i;) .

lp, Miran

Han ::

Glede na količino posnetih plošč se ti nakup ne splača. Drugače pa rajši razmisli o LiteOnu 48/24/48, ki ga dobiš za okrog 15k SIT (box-retail s priloženim Nerom).

Razlika med 48 in 52x je največ 7 sekund. :\

koyotee ::

kokr js vem in mam izkusne je LG en k....! kup unga liteona post zgori
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dead_Eye ::

imam LG 32/10/40 in dela bp. imam pa slabe izkušnje z liteonom (sicer cdrom ne rw, samo slab vtis ostane...)
The one and only

Gejmer ::

Kupi TEAC 52×/24×/52× nebo ti žal!
Nanda yo?

|_CoBrA_| ::

Jaz imam NeC-a pa dela BP. Drugač pa bi jaz kupil kakšno Yamaho ali pa Plextorja :)
Liteon pa je itak kopija Plextorja
AMD Athlon (BArton core) 2600+@11,5*185, Abit NF7-S, 2x 256MiB Samsung TCCC,
Gigabyte Maya Radeon 9000Pro 275/550@325/640, Maxtor 160GiB SATA,
Nec 3500, LiteOn DVD, Plextor 52/24/52A, all in Chieftec Midi Tower Black

BigHugo ::

|_CoBrA_|: Od kod ti to, da je Liteon kopija Plextorja. Koliko je meni znano, je Liteon OEM poizvajalec za Sony. Zato lahko tudi Sonya flashas z Liteonom. Plextor pa je pač Plextor, ki dela vse sam.
LP BigHugo

falotXP ::

Kupi LiteOn-a 52/24/52, če je že dobavljiv v slo.
Tudi jaz ga imam in je res dobra izbira za tak denar (cca. 75 EUR)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: falotXP ()

boštjan ::

še 1X plextor.Ko ma kvaliteta tako ugodno ceno se ne splača chep variant kupovat

falotXP ::

a že obstaja plextor 52?

boštjan ::

a že obstaja plextor 52?

jaz ga še nisem vido

Blisk ::

TEAC je šit, sm ga mel, pa ni vredu.
Kupi Plextor 48x, ker med 48x in 52x itaq ni nobene razlike,

boštjan ::

Kupi Plextor 48x, ker med 48x in 52x itaq ni nobene razlike,

o pa je,v ceni:))

C_maniak ::

Ej, Blisk, zako je teac šit? A je blo kej narobe? Zanima me.

akulp ::

ja Blisk mene tud zanima...ena redkih graj glede Teaca-...jest mam že ene 6 let Teaca od cd-roma do rw-ja pa dela k urca..

mainman ::

Sem si že nabavil Liteon 48x24x48, ker je bil dokaj poceni, pa tudi dosti ljudi ga po raznih forumih hvali.

Slišal sem pa tudi, da pečenje pri 52 kratni hitrosti ni priporočljivo ker se pojavi dosti napak in pa obstaja možnost, da raznese cd.

Hvala vsem na nasvetih.

lp, Miran

Dr_M ::

Teac je zamenu proizvajalca. prej so mel mehaniko on Sanyo-ta, zdej pa nevem tocn kaj majo,sam niti priblizno ni ista kvaliteta. zadni dobri pekaci od teaca so bli 40x.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sulc' ::

plextorja. ceprav je najdrazji..
jest mam 12ko pa se zmer dela k urca...

nodes ::

če imaš ti 12X še ne pomeni da je potem 48X avtomatično dober, če je slučajno dober.

Blisk ::

Ja fantje preberte si, so že topici tuki o TEACu, k majo fantje same probleme z njim.
Jst sem ga mel 2 meseca, pa zamenjal za Plextorja.
Problem Teaca je, da ne podpira nekatere CDje in jih peče kar z 16x, čeprav je CD deklrariran za 48x.
Poleg tega pa sem dal v Plextorja CDje ki so deklarirani za 12x ali 16x, pa mi jih je zapeku z 48x in to brez crc errorjev.
Ko sem to probal pr TEACu, ni blo CDja, da ne bi mel crc errorjev.

AngelOfDeath ::

>>>akulp je napisal:

ja Blisk mene tud zanima...ena redkih graj glede Teaca-...jest mam že ene 6 let Teaca od cd-roma do rw-ja pa dela k urca.. <<<<


Kje pa ti živiš zadnje mesece ?
Teac je le še bleda senca nekdanje kvalitete. Od 40x naprej je to podn pod podnom (mogoče že od prej).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

crknu pekač (TEAC)

Oddelek: Strojna oprema
281907 (1433) Dr_M
»

Kateri CDRW

Oddelek: Kaj kupiti
161276 (1054) goku :)
»

Kateri CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
131253 (1038) tx-z
»

teacovi pekači-da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
222002 (1505) AngelOfDeath
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515197 (4510) wilecoyot

Več podobnih tem