» »

Motorola SM56 in izbira regije

Motorola SM56 in izbira regije

su37 ::

Modem se normalno naloži na com3 ali com4, ko hočem vzpostavit povezavo, ta napiše naj dam nastavitve na USA, potem to naredim v trayu, kjer je okona od podpore. Naredim reset, vendar zgodba se ponovi. Enako naredi če grem na lastnosti modema in grem na preverjanje komuniciranja. Ima kdo podoben problem?

ToniT ::

Tisto opozorilo kar preskoči, pa bo.

Vesoljc ::

men ta modem povroča kar nekaj preglavic pod winXP. prvič, ko sem inštaliral winse, sem poizkusil zadnje driverje od motorole (ms certified my ass) in zadeva je začuda delala. zdaj, po novem in ponovnem ter še enkrat novem installu winsov pa modem noče delat. sicer se modem instalira kul, klicat začne, vendar mi pri dialingu kar nekako "odmeva" kar povzroči prekinitev na drugi strani (hitri tu tu zvok :) ), podobno kot če bi klical preveč številk. preizkusil sem tudi še nekaj ne certificiranih driverjev, pri katerih omenjeji problem odpade, vendar kljub vzpostavljeni povezavi, le ta ne deluje pravilno. network ikonca kaže da upload dela, download pa kr noče...
z državnimi nastavitvami sem se tudi igral (universal, usa, ctr21, itd..), pa kr brez uspeha...
kar je najlepše, modem pod win98se deluje v prvo...

kšne ideja kako ugotovit kaj za vraga moti???
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

plavko61 ::

regijo nastavi na češko republiko pa bo....
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Vesoljc ::

češke pa še res nisem probal :D
bom poročal...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

su37 ::

A je to sam hec :) al resno misleš glede Češke. Češke še nisem preizkusil, sem pa Austrijo pa tud ni delal. Toni sej lahk preskočn sporočilo ampak vseen ne dela ;((
Na sumu imam kar ploščo da neki ne štima, tud mrežne mi ni uspel v delovanje spravit, čeprav je navidezno vse vredu pri namestitvi. Zdej pa še modem....

Alexius Heristalski ::

Jaz imam nastavljeno na ctr-21 in dela.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Vesoljc ::

hmph... ;(

meni na ctr21 in češka ter še kateri drugi vrže ven meni preljubo sporočilo 692...:|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

plavko61 ::

Meni ga samo naredi na češko in tudi dela. Imam pa eno butasto vprašanje v katero lukno vtakneš kabel? Tista z slikico telefona je narobe.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

ToniT ::

Kabel vtakneš v tisto luknjo, kjer piše line in je narisana vtičnica (ne telefon).

su37 ::

Edina rešitev je bla da sem si dal win95 gor, potem je vse delalo normalno, brez težav, enako je blo z mrežno kartico. Mal nenavadno sicer. Ponavadi so w95 delal probleme ne pa w98.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz nič postaviti računalnik na noge

Oddelek: Pomoč in nasveti
211612 (953) mrgwn
»

Zaflasan bios na notesniku

Oddelek: Strojna oprema
71148 (947) tec
»

Kaj kupiti!!??? Svetujte

Oddelek: Kaj kupiti
71403 (1207) Gost
»

Modem motorola

Oddelek: Pomoč in nasveti
422819 (2199) joco
»

no pa se en XP problem!

Oddelek: Operacijski sistemi
131581 (1287) cyber

Več podobnih tem