» »

avto leasing + zavarovanje

avto leasing + zavarovanje

bigbada ::

Pozdravljeni,

Odplačal bom lizing v celoti (še preostanek, naredili so mi obračun in rekli da moram plačati v 8 dneh). Ko plačam prejmem dokumente za prenos lastništva in s tem se zaključi pogodba in potem na svojem AMZS uredim prenos.

Sedaj pa me zanima kako je z zavarovanjem v tem primeru.
Ker zavarovanje tudi plačujem preko porsche zavarovanje mesečno (enako kot leasing) sedaj. To se potem avtomatsko prekine ko poplačaš lizing?
Ker se bi rad potem, ko poplačam lizing zavaroval pri mojem osebnem agentu (Generali).

Ima kdo izkušnje oz. kako je postopek približno?

Hvala

mugen999 ::

Lastnik avtomobila lahko zavaruje avto kjer hoče in kakor hoče.

novak-t ::

v vsakem primeru moraš narediti novo zavarovanje in starega prekiniti, saj boš moral narediti prepis vozila. Kot, da bi avto ponovno kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

nekoman ::

Ko dobiš potrdilo da si lastnik, s tem potrdilom urejas naprej prepis,potem zavarovanje.

Invictus ::

novak-t je izjavil:

v vsakem primeru moraš narediti novo zavarovanje in starega prekiniti, saj boš moral narediti prepis vozila. Kot, da bi avto ponovno kupil.

Saj ga ni kupil, če ima leasing >:D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ahim ::

bigbada je izjavil:

Sedaj pa me zanima kako je z zavarovanjem v tem primeru.
Ker zavarovanje tudi plačujem preko porsche zavarovanje mesečno (enako kot leasing) sedaj. To se potem avtomatsko prekine ko poplačaš lizing?
Ker se bi rad potem, ko poplačam lizing zavaroval pri mojem osebnem agentu (Generali).

Ne verjamem da se avtomatsko prekine (pri drugi zavarvaklnici se ne). Pac sam sklenes novo, prekines staro in ti vrnejo preplacan znesek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto registracija, zavarovanje

Oddelek: Na cesti
121009 (321) Leko
»

Registracija / prepis vozila s pooblastilom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5625007 (9022) johanblond
»

kredit/leasing

Oddelek: Loža
4813865 (11355) Mavrik
»

Najugodnejši avto kredit

Oddelek: Na cesti
4611996 (10412) fosil

Več podobnih tem